Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:08 09.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: Герб е....нови [re: ShoKoLaDa]  
Автор bzznМодератор (Безсънна)
Публикувано29.05.14 03:22



Думата е чудесна!

А че рядко се ползва, няма никакво значение и въобще не я прави древна. Има романтична нотка и невинност. Ако смяташ да я използваш за етикет на жена, която си наблюдавала в ситуация на обикновен флирт, колкото и сладък да ти се е сторил... според мен много бъркаш. Всяка жена умее да кокетничи, ако й дойде музата, но не всяка жена Е кокетка.



Тема Re: Герб е....нови [re: bzzn]  
Автор Sarfa (freeman)
Публикувано29.05.14 07:10



Модно поведение-опитвах се да опиша отношение към дрешки и аксесоари,не като някакво държане.Може и да съм се изразил неправилно.Но ако една жена не се лиготи,не й идва тъй отвътре и въпреки това е кокетна,как ще я наречеш?Аз съм чувал израза "голяма е кокетка",изключително използван за това,как се носи дадена жена.Без поведенческа асоциация в него.



Тема Re: Герб е....нови [re: ShoKoLaDa]  
Автор Mrany (Мръни)
Публикувано29.05.14 08:34



Не. За мое съжаление, не.

Прекалено съм груба в поведението си, за да бъда.
Както и бзън каза, с това съм съгласна, кокетката има и външен вид и поведение.
Познавам жени, които имат моден усет, имат стил, но нямат кокетно поведение. А познавам и такива и с вид и поведение на кокетка. Наистина кокетки.
Продължавам да държа на мнението си, че кокетките с външния си вид и чрез поведението си се опитват да се харесат на хората и предимно това поведение е насочено към мъжете. Това обаче не означава, че са лесни и тъпи, както са например кифлите. Една кифла е бледо подражание на кокетка. И тук виждам нещо логично у бзън, за хилежа. Кокетките са финни фръцли.
И на мен не са ми противни. Даже ме кефят, но не мога да съм като тях, защото то им идва от вътре. Те са такива в същността си.
Кифлите за мен са тъпи и нямат стил, а чалгаджийско отношение към облеклото и грима. Тук някъде имам и припокритие с мнението на Сарфа. Освен това са прости.

Това е моето виждане. Не го налагам на никого. Просто го споделям.

Тема Re: Герб е....нови [re: Sarfa]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано29.05.14 08:46



Е, аз никога не съм облечена неглиже - въпрос на възпитание и вътрешно усещане. За много хора изглеждам странно вероятно, но да прецам на висок ток през тревни площи въобще не ми образува хамлетовски въпрос "Олеле.. ами сега - кой ще ме пренесе от тук?" Да пърхам с мигли хич не ми се удава, и ми е много смешна представата за това действие. А според един тест, съм "съблазнителка" тип "сирена" - "кифли" и "кокетки" скрийте се!!!



Тема Re: Герб е....нови [re: bzzn]  
Автор ShoKoLaDa (искам лятооооо!)
Публикувано29.05.14 09:07



Добро утро!...

....Днес Слънчице няма, ама поне усмивки да има...
Е, направо ме уби, от къде го пък измисли това дантелено чадърче...
Ми обяснявай де, чета те..и наистина ми е интересно...



Тема Re: Герб е....нови [re: ShoKoLaDa]  
Автор Mrany (Мръни)
Публикувано29.05.14 09:19



Примери:
Кокетка



Кифла


П.П.: Сори, ама още ми се спи.

Редактирано от Mrany на 29.05.14 09:22.



Тема Re: Герб е....нови [re: Mrany]  
Автор Mrany (Мръни)
Публикувано29.05.14 09:25



Ето още една кокетка.



Тук имам предвид само визията. За поведението горе се изписаха доста неща.


А това е визуабизация чрез стойка на кокетното поведение.



Това е моето виждане. Не го налагам на никого. Просто го споделям.

Редактирано от Mrany на 29.05.14 09:27.



Тема Re: Герб е....нови [re: Mrany]  
Автор ShoKoLaDa (искам лятооооо!)
Публикувано29.05.14 09:29



Можеш, но още не знаеш, че го можеш...поне така мисля де, защото това е заложено във всяка жена.





Тема Re: Герб е....нови [re: ShoKoLaDa]  
Автор Mrany (Мръни)
Публикувано29.05.14 09:30



Е, понякога ми идва музата, но съвсем за кратко.



Това е моето виждане. Не го налагам на никого. Просто го споделям.

Тема Re: Герб е....нови [re: Mrany]  
Автор ShoKoLaDa (искам лятооооо!)
Публикувано29.05.14 09:32



Хахаха...кифлата е супер!


Амаа на мен снимки не са ми достатъчни, интересно ми е поведението...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.