Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:18 25.04.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Обратната страна..нови  
Автор Scourge of iron (Meet your maker)
Публикувано06.05.14 10:32



..на резбата.


Да не би някой да си помисли,че става въпрос за култовия албум на Пинк флоид?
Не..за обратната страба на резбата,иде рече,за хомосексуалистите.
Слушам в момента АЗИС,интервю с него по БТВ.
И такъв лигав нерез скоро не бях виждал.
Как имал пориви да излезне сутрин рано на улицата облечен с рокля,как излизал като жена облечен в столични ниощни клубове,как бил шокиран от обидите на хората по форумите...
И това ПОДОБИЕ на човек,е кумир и култ на днешната младеж???
Преди време дори и тук в Норвегия,в един клуб в стил Карибите,пияни български момиченца се бяха кълчили качени на бара под звуците на (българска музика),пред погледа на няколкото не-чалгарки в компанията,навръх 8ми март.
Жена ми е била меко казано отвратена,от предпочитанията на тези 20-25 годишни момиченца.
По наше време слушахме-Контрол,Хиподил ,Милена,Ер малък,Холера..Щурците,Сигнал,Кръпката,ФСБ...
Ако питаш някои от сегашните младежи на 20,25 за Пинк Флоид,Биитълс,Дар Стрйтс,Пърпъл..ще те гледат като голям камък.
То в писанията на една голяма част хора от чалга поколението,може да се наблюдават фрапантни грешки в писането-Обеждения,Оправа...
Въобще..тотален У(О)ПАДЪК!!
За който както го е заучил!!
Незнам....за хора претендиращи да ОВАЖАВАТ себе си,просто е непростима грешка да бъдат чалгари.
Никой не ангажирам със мнението си.
Но,определено това отдавна вече не е моята България на 90те,да речем.
Понеже тогава и в най-буйните си нощни полюции и сънища,не сме си и представяли,доколко може да упадне българския дух и пошлостта да стане мярна единица.
Един мазен дебел педал,да е нещото по което цяло едно изпростяло тотално поколение,да се равнява.
От всичко най-много съм мразил,на купон да се опитват да ми пускат сръбско,гръцко,чалга.
И цигански кючеци.

Понеже били нашенски,български песни и музика.
Хайде,ще сменям каналая май,тоя след паузите отново се разцвили и замяка,Азиската.


Където има воля,там има и начин!
Time heals nothing!

Редактирано от Scourge of iron на 06.05.14 10:33.



Тема Re: Обратната страна..нови [re: Scourge of iron]  
Автор Scourge of iron (Meet your maker)
Публикувано06.05.14 10:35



Току що говори че се целувал с хора ,само които познавал.
Не му пукало,че го наричали чалгар,бил претръпнал като куче което много го ритали,и вече било загрубяло...охххх,майкоооооо.
И най се дразнил когато несправедливо,му казвали..че не можел да пее.
Айде,почна се...Айе Ромаааа...костурица.
Не може да пее,тоя смотаняк,и това е!!!

Където има воля,там има и начин!
Time heals nothing!


Тема Re: Обратната страна..нови [re: Scourge of iron]  
Автор Scourge of iron (Meet your maker)
Публикувано06.05.14 10:37



ХАЙДЕЕЕЕ,ИСКАЛ ДА ЕМИГРИРА В СКАНДИНАВСКИТЕ СТРАНИ,КЪДЕТО ХОРАТА БИЛИ С РУСИ КОСИ И СИНИ ОЧИ


Майко мила,пази боже видиотено да прогледне.

Където има воля,там има и начин!
Time heals nothing!

Тема Re: Обратната страна..нови [re: Scourge of iron]  
Автор Scourge of iron (Meet your maker)
Публикувано06.05.14 10:38



Щял да впечатлява норвежците,разправя-тоя калъф изпразнен,бездарен.
Щял да ги впечатли.
В меката на блек метъла,щял да впечатлява.
Не е истина колко е тъп и ограничен тоя педал.

Където има воля,там има и начин!
Time heals nothing!

Редактирано от Scourge of iron на 06.05.14 10:38.



Тема Re: Обратната страна..нови [re: Scourge of iron]  
Автор Scourge of iron (Meet your maker)
Публикувано06.05.14 10:41



Сега заговори и на английски...пфу,това бтв смотано,чалгарско.
Да му дават трибуна на тоя лигльо.
Няма нищо по-ненужно,от застаряващ би-сексуален пе...рас...пееха навремето Хиподил.



Където има воля,там има и начин!
Time heals nothing!

Тема Re: Обратната страна..нови [re: Scourge of iron]  
Автор TopModel (tricky)
Публикувано06.05.14 12:51



що ги гледаш тия глупости.

Аз българска телевизия не гледам от 10 години поне. Вестник също не отварям. Български. Предпочитам да си спестя, това което може да се спести.



Тема Re: Обратната страна..нови [re: Scourge of iron]  
Автор yetti (питекантроп)
Публикувано06.05.14 13:00



ми ти що ги гледаш тия простотии?

----
I only had a Corona
Five cent deposit

[image]/http://is.gd/itmOi3.gif[/image]


Тема Re: Обратната страна..нови [re: Scourge of iron]  
Автор bzznМодератор (Безсънна)
Публикувано06.05.14 20:31



Ти си го спретнал направо като репортаж от мястото на събитието!

Аз пък крайности не харесвам. И твоето вечно повтаряне за великите стари групи ми отива нататък. Не може хората да слушат все едно и също. Има си места твърдо само за чалга, има си места, дето е абсурд да чуеш такова. Видя един Азис по някаква телевизия и айде, кумир бил. За някои да, ама за доста - не. Зачеркна пак държавата дежурно. Всичко си е съвсем равновесно, всеки има неговото напълно свободно. Моите колеги например все се водят по ретро-партита, пък са родени повечето през 90-те. Кво им е? Дъщеря ми с нейните корейщини пък заобиколена все от шарени младежи, ми че те всичките са живи рокаджии като ги загледаш. А Азис не го подценявай, глас има и много добре го използва. Поведението отделно, на мен не ми пречи. Има публика, работи, вади си хляба както смята за добре. Повече ме дразнят идиотските реалитита, ама те си ги бълват такива по цял свят, дай да се тръшнем сега, че потъваме. За мен лично ситуацията е "кучетата си лаят, керванът си върви". И с демонстрации на свободи, и без тях, нормалните хора няма да свършат, пък "различните" да си се напъват, щом толкоз държат.



Тема Re: Обратната страна..нови [re: TopModel]  
Автор Scourge of iron (Meet your maker)
Публикувано07.05.14 10:10



Ха ха..нали?
Ами пуста носталгия..
То като гледам няма вече по какво!

Където има воля,там има и начин!
Time heals nothing!


Тема Re: Обратната страна..нови [re: bzzn]  
Автор Scourge of iron (Meet your maker)
Публикувано07.05.14 10:28



Проблема е,че цяло едно поколение се изроди.
Тук новодошлите българи в Норвегия,тези които са раждани през 80те към края и сл;ед това,друго освен чалга не са чували.
От обща култура поне,според мен ,трябва да знаеш за едни от най-великите творци и банди в света.
Като им казах за едни за Флоид и че албума им 1973 год,когато съм роден,е стоял повече от 13,14 години на първо място в класация за албуми,тези все едно сега им откривах топлата вода.
Мнението ми е,че покрай насаждане на псевдоценности покрай чалгата,цяло едно поколение..че и второ вече,не знае за основни неща.
Те знаят само коя какви силиконки имала,всичките песни на Азис,Глория,Преслава и пр..ги е знаят,темите за разговори им са предимно само за жени ,коли,цици,секс,пари..и там някъде се изчерпрват в познанието.
Гледам напоследък е много модерен бг -рапа.
Запознах се с няколко такива,с мускули,татуировки..и тъкмо да се обнадеждя,че може и да рокаджии,и им гледам клиповете от концерт на Джъсти тимбърлейк от Амстердам,ходили.
Е то е ясно защо са отишли пък и в Холандия,да го гледат.


Понеже има много пуф-паф сутрин с кафето.
Срамота,яки типове,с много татуировки,пък Джъстин Тимбърлейк,Ту-пак и подобни.

Незнам,но на многото срещи на които съм присъствал при баджанака,понеже са негови приятели...тези иначе много знаещи хорица,единственно само глупости и псувни ръсеха.
Поне пет пъти съм им казвал,че има деца около тях.
И ако техните са малки,то моя е на 10,и всичко запаметява,като копирна мащина.
Еле..спряха се,ама след много мрънкане от моя и наша страна.
Помниш ли,ми разправят..когато Слави Трифонов пеел шедьоврите си,ехх,какъв живот било с албумите му!!?
Пичове,им казах..Слави никога не е бил,мой кумир,и аз съм израстнал със Хеви метъла на 80те.
Не съм слушал сърбежи,сиртакита и чалга.
Та незнам,за каква наша музика ми говорите?
Предпочитам,честно,между бавноразвиващи да се намирам понякога,отколкото измежду чалгари.
Няма да забравя как изкараха тъщата извън нерви,след като тя на много пъти ги помоли да не надуват на макс телевизора и тонколоните на телевизора на макс в собственния и дом,а единия с татуировките,гледа баджанака който му се подхилваше,и още повече увеличаваше музиката.
То да беше музика поне,ами воплите и виенето на Слави.
Ако беше в моята къща,тези хора щяха да бъдат брутално изритани навън.
На момента.
Адски нагли парчета.
Вживяли се че са културисти и рамбовци,с татоси и мускули..и простотията яко напред.
Имам мнооого против чалгата.
Затова и никога няма да направя бг парти тук,годишно.
Понеже посл.ът когато се събирахме за 24 май,преди години..ми се вметна накрая,че всичко хубаво,ама съм нямал чалга.
Еми имам естрада и народна музика.
Ама за тях не беше достатъчно.
Затова с чалгари вече никакви общи партита,срещи,купони и пр..
Понеже детето ми слуша вулгарни псувни.
Както и текстовете на чалга-певачките,са страшно интелектуални...

Където има воля,там има и начин!
Time heals nothing!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.