Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:39 15.06.24 
Контакти
   >> Споделено
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Чудя се на някои хора.нови  
Автор ALONE911 ()
Публикувано29.04.14 10:38



Не мога да проумея наистина ли някои хора си мислят, че "владеят света" или част от него. Наистина ли считат, че тяхното мнение е толкова значимо и толкова важно или това е начин да изразиш мнение поне от собствения си прозорец.

Срещу нас е блок на военните. Движейки се загледах в една от терасите и видях българското знаме обърнато надолу като в състояние на война. Не е възможно военен да не знае това. Все пак флагът се развява. Какво ли мисли този човек? Че той обявява войната в страната или, че с българското знаме може да изразяваш своите емоции развявайки се от балкона.



Тема Re: Чудя се на някои хора.нови [re: ALONE911]  
Автор Nazgulll (8см)
Публикувано29.04.14 10:56



А може просто да се е объркал и да не е видял. Ако знаеше, че това негово действие ще да предизвика бружения в интернет едва ли щеше да постъпи така.



Тема Re: Чудя се на някои хора. [re: Nazgulll]  
Автор ALONE911 ()
Публикувано29.04.14 11:07



Добро извинение, но знамето, ако съдя по състоянието му не е поставено скоро. Така, че винаги когато излизаш на балкона или поглеждаш през прозореца го виждаш.
Честно се надявам да е грешка, но бяло, зелено, червено се учи още от детските години. Обърни го обратно да видиш как изглеждат цветовете.



Тема Re: Чудя се на някои хора.нови [re: ALONE911]  
Автор PekoHcTpykTop (дарвинист)
Публикувано29.04.14 12:05



Всички живеят потопени във фантазията за собствената си значимост. Ти едва ли правиш изключение.

И не правильно думать, что есть чьим-то богом обещанный рай...


Тема Re: Чудя се на някои хора.нови [re: PekoHcTpykTop]  
Автор ALONE911 ()
Публикувано29.04.14 12:37



Разбира се, че не правя, но мисля, че в рамките на разумното.
Поне със сигурност не се правя на патриот с националното знаме без дори да зная как са подредени цветовете му.
При случай, че бях военен, то не бих си позволила някой да ме помисли за толкова неграмотна.
Друг е въпроса, ако аз си мисля, че от такава позиция мога да си изразявам мнението по въпрос за положението на страната.

Иначе, не обръщам особено внимание на надписи на дрехи по улицата върху хора на други езици. Какво пък, беден народ сме, но не мисля, че чак толкова неграмотен или фанатичен.



Тема Re: Чудя се на някои хора.нови [re: ALONE911]  
Автор thehuntermuster-57605 (пристрастен)
Публикувано29.04.14 13:48



Е ти пък, защо допускаш непременно, че всички в блока са военни? Ми може да е някой пацифист, който иска да им разкаже играта на тия тъпанари. Сигурно вече не може да обърне флага обратно, тъй като ръцете му са вързани на фльонга, дълбоко в ... някъде. :-)

единак, в синьо.


Тема Re: Чудя се на някои хора.нови [re: thehuntermuster-5760]  
Автор ALONE911 ()
Публикувано29.04.14 14:03



Не правя такива допускания, но е доста съмнително, че и други не са го видели защото терасата е от към улицата и там има и стоянка за таксита.
Съответно нищо не ми коства да звънна и да кажа, че просто се е объркал, но въобще не съм убедена, че няма да ме посрещнат с някой пищов.
Така, че явно ще си мълчим. От същата страна има и друго знаме, но обърнато нормално.



Тема Re: Чудя се на някои хора.нови [re: ALONE911]  
Автор LikeABird (;))
Публикувано29.04.14 15:59



военните са психо, въобще не се учудвам

и срещу нас има такъв блок, по Нова Година си стрелят с пистолетите от балконите... вече не излизаме на балкона по това време...



Тема Re: Чудя се на някои хора.нови [re: ALONE911]  
Автор Baldrian ()
Публикувано29.04.14 16:06



Всеки опитва да бъде чут...или почти всеки...Начините могат да бъдат всякакви





Тема Re: Чудя се на някои хора.нови [re: LikeABird]  
Автор ALONE911 ()
Публикувано29.04.14 16:16



Просто не знаеш колко си права поне за голяма част от тях. В нашият вход също има един и един се изнесе и стреля през терасата като на война. Лошото е, че не само по празниците.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.