Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:52 15.06.24 
Контакти
   >> Споделено
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Чудовище!нови  
Автор ShoKoLaDa (искам лятооооо!)
Публикувано12.04.14 18:34



Абе тия нормални ли са? Още едно чудовище-сграда в София..
ето:


Не знам, ама аз съм много против тези неща, да завират децата да играят в сграда..Направиха сумати гиганти, които освен безразличие, нищо друго не носят...
Няма ли кой да се сети да направи терени с игри навън? Лично аз бих залесила един терен, и на момчетата им раздавам маскировачни дрехи, какво оръжие играчка, и ги пускам при появяващи се изненадващо мишени и ако ги уцелят, награда! На момиченцата..разни кукли с дълги коси да правят прически, да се грижат за тях..или пък да лекуват...ама всичко това на открито..що завират децата зорлем в сгради чудовища с изкуствено осветление...
Не знам, ама...поне за мен е кофти работа...



Тема Re: Чудовище!нови [re: ShoKoLaDa]  
Автор yetti (питекантроп)
Публикувано12.04.14 19:00



да, ама за да залесиш същата площ на открито, нали се сещаш, къв терен требе да купиш? и кога точно ще си избие парите? немам нищшо против нещо по-различно от обичайните молове до момента. нищо че е на закрито, има лиспортни съоръжения вътре - пак е много по-добре от малоумията,д ето ги строяха до сега.

----
I only had a Corona
Five cent deposit

[image]/http://is.gd/itmOi3.gif[/image]


Тема Re: Чудовище!нови [re: yetti]  
Автор ShoKoLaDa (искам лятооооо!)
Публикувано12.04.14 19:11



Ми не е така..
Първо инвестицията е доста по-малка, това от гледна точка на бизнеса...Децата се радват на движенията, действието, игрите..ако им се предложат. На едно дете е важното да му грабнеш вниманието и да го увлечеш в играта, а това става точно с наглед елементарни неща..понякога и една топка е достатъчна, стига да има с кой да играе...разбираш ли, те искат присъствие, компания и внимание..а не..сгради и луксове..
Ужасно се нервирам, когато зорлем превръщат децата във възрастни...



Тема Re: Чудовище!нови [re: ShoKoLaDa]  
Автор Baldrian ()
Публикувано12.04.14 20:25



И аз мисля, че се попрекали с бетонната джунгла...

Има тук-таме някой ентусиаст с хубави идеи за допир на деца с природата, но там няма 100% печалба. Зависим си от всяка промяна на времето.



Тема Re: Чудовище!нови [re: ShoKoLaDa]  
Автор FilerO99 (MIB)
Публикувано12.04.14 20:27



А си пусни 4-5 годишно дете само на улицата да те видим!



Тема Re: Чудовище!нови [re: ShoKoLaDa]  
Автор Casandra ((изпитана))
Публикувано12.04.14 20:31



Пипалата на прогреса плъзват неумолимо, няма спасение!



Никой не е станал пророк в собственото си село

Тема Re: Чудовище!нови [re: Baldrian]  
Автор yetti (питекантроп)
Публикувано12.04.14 20:35



ама тука всичките сте с акъл и разбирания на магнат и нагоре. като можеш - дай да те видим кво можеш, освен да зяеш по форуми естествено.

----
I only had a Corona
Five cent deposit

[image]/http://is.gd/itmOi3.gif[/image]


Тема Re: Чудовище!нови [re: yetti]  
Автор Baldrian ()
Публикувано12.04.14 20:43



Какво те мъчи?



Тема Re: Чудовище!нови [re: Baldrian]  
Автор ShoKoLaDa (искам лятооооо!)
Публикувано12.04.14 20:56



Ми не знам, но според мен печалбата ще е повече от 100%, защото капиталовложенията са по-малко и бързо ще се изплатят...Да не забравяме, че децата са най-големите потребители....


Въпросът е всичко да е направено с мисъл и съобразено с психологията на децата...да бъде интересно и забавно, а не от типа..ето ти 20лв. и не ме занимавай повече...
Абе не знам...аз се нервирам на такива бетонови джунгли...



Тема Re: Чудовище! [re: FilerO99]  
Автор ShoKoLaDa (искам лятооооо!)
Публикувано12.04.14 20:57



Това няма нищо общо...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.