Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:30 21.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: Клубче, я си дайте гласчето тук !нови [re: saksun]  
Автор NaKoiMuPuka (Жега)
Публикувано14.04.14 11:37



кое, безебието ли?



НА КОЙ МУ ПУКА!

Тема Грешка!нови [re: The bad reptile]  
Автор Chromanin (рак пустинник)
Публикувано14.04.14 15:32



Виновни сме всички ние, защото все още не сме набили нито един политик. Без омраза, без нерви, ей така -- спокойно, методично и ритмично (може и в 7/8

), един хубав бой с възпитателна цел, докато му омекнат зъбите. Ама той имал имунитет. Я чакай да видим имунитет срещу гьостверица помага ли?...

Затова ги е страх да въведат мажоритарна система -- тогава всеки ще отговаря пряко пред избирателите си. А сега влизат с нек'ва листа, да се чудиш коя точно капка да обвиниш за наводнението. Тотална безотговорност.

Защото им го позволяваме.

Ако животът ти обърне гръб, шляпни го по дупето!

Тема Re: Клубче, я си дайте гласчето тук !нови [re: Well]  
Автор yetti (питекантроп)
Публикувано15.04.14 00:48



bate, ти вместо да беше пускал малоумни комплексарски теми и некви измислени анкетки, да беше пуснал това:

ама де акъл от патка, а?

----
I only had a Corona
Five cent deposit

[image]/http://is.gd/itmOi3.gif[/image]

Редактирано от yetti на 15.04.14 00:48.



Тема Re: Клубче, я си дайте гласчето тук !нови [re: yetti]  
Автор virgo (кобра)
Публикувано15.04.14 20:29



между другото доста абсурди има днес, благодарение на тази проверка





Тема Re: Грешка!нови [re: Chromanin]  
Автор Well (Сянката Му)
Публикувано08.05.14 23:17



Знаеш ли, когато всичко в обществото е наред, никой не се интересува от политика. Даже името на президента си хората не знаят. И аз от политика никога не съм се интересувал, но тоя кавал Бойко промени това, защото ни вкара в такава невиждана бедност, че дори и аз се заинтересувах какво по дяволите става. И се надявам скоро да престана пак да се интересувам от политика, но доста се съмнявам. Засега нещата отиват от зле на по-зле с бързи крачки, така че скоро може да се хващаме не само за бюлетини, но и за пушки. Поне нашите поробители днес - Америка, този вариант ги устройва. Важното е Българската нация да изчезне, а как - не ги интересува. Затова пък Ердоган знае как и се натиска да свърши работата... не му дават само защото после не могат да го изгонят от тук.
Колкото до мажоритарната система, не се заблуждавайте - тя вкарва само олигарси, които имат пари за национална кампания. Това определено е вредно за демократичните ни напъни.

А това, което наистина е много вредно и го позволяваме, е да ни дезинформират по медиите непрекъснато. Живеем в такава медийна лъжа, че направо не е за вярване.
Ако хората се осъзнаят и разберат как са лъгани, как се прикриват факти, как се изкривява истината, как се внушават заблуди по медиите ни, ще се оправим буквално за един месец. Но сме в неосъзнато робство. Именно медиите ни приспиват.



Тема Re: Клубче, я си дайте гласчето тук !нови [re: cyrus-93580]  
Автор Well (Сянката Му)
Публикувано08.05.14 23:20



Мен не ме притеснява че си против Атака, притеснява ме да не си за Герб. Ето защо :





Тема Re: Клубче, я си дайте гласчето тук !нови [re: Well]  
Автор cyrus-93580Администратор ( )
Публикувано27.05.14 14:06



И мен не ме притеснява, че ще гласуваш за Ибрика, защото подобни заблудени овце останахте съвсем малко.
Та(великодушно ти позволоявам да се обръщаш към мен с "Ваша Предвидливост") - ПОЗНАХ ли за пореден път или да?



игоцлавя либя ирак циря ъкраина китаи цте одари по мацата

Тема Re: Клубче, я си дайте гласчето тук !нови [re: cyrus-93580]  
Автор Well (Сянката Му)
Публикувано02.06.14 10:34



Е, глупаците все още са много. Ще се борим да им отворим очите ;)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.