Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:57 12.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Путин, разбира се, е лайно.нови [re: yetti]  
Автор roshava ( Дивергент)
Публикувано09.04.14 17:07



Ми по твоята логика, дай да махнем границите, що требе да се цепим, нека всички в един казан врим. ... Йети да нямаш температура бе момче? Кой те излъга че в 21 век можеш да налагаш на голяма група хора собственото си мнение? Ми не им изнася, цепят се ... могат, покриват условията, ще си станат отделна страна и ще си правят с нея каквото искат ... теб кво те бърка това и що си тръгнал да им даваш посока на х*я?

Nobody thinks the way I do
I guess that nobody dares...


Тема Re: Путин, разбира се, е лайно.нови [re: roshava]  
Автор yetti (питекантроп)
Публикувано09.04.14 17:12



Ми по твоята логика, дай да махнем границите, що требе да се цепим
--
това е бъдещето, свят без граници и ограничения, още е далече заради такива като путин, но и това време ще дойде.


Кой те излъга че в 21 век можеш да налагаш на голяма група хора собственото си мнение?
---
дай да се разберем, голяма група от хора в някаква локална местност или в цялата държава/континент и т.н.? щото руснаците в крим са малцинство в украйна, нали се сещаш? все едно тука турците, които са мнозинство в южна българия да се отцепят...


мене ме бърка дотолкова, доколкото това може да стане принцип навсякъде по света, вкл. и в българия. а тука вече ме бърка. дано вече ме разбра...

----
I only had a Corona
Five cent deposit

[image]/http://is.gd/itmOi3.gif[/image]


Тема Re: Путин, разбира се, е лайно.нови [re: roshava]  
Автор PekoHcTpykTop (дарвинист)
Публикувано09.04.14 17:12



Супер, получаваш разходка с бегачката и почерпка с кафе.



И не правильно думать, что есть чьим-то богом обещанный рай...

Тема Re: Путин, разбира се, е лайно.нови [re: yetti]  
Автор roshava ( Дивергент)
Публикувано09.04.14 17:13



Кой ти каза такова нещо??? Ти изобщо знаеш ли международните закони??? Какви оръжия какви 5 лева те гонят? Една държава наличието на оръжия ли я хранят? И с оръжия ли се прави държава?

Я ходи попрочети малко международно право и после ела пак да ми говориш врели не кипели ... и най-вече виж площа, населението, ресурсите и икономиката на Кримн и тогава ми говори глупости .... те дори хората си казаха, че имат недостик само на един ресурс, но се надяват да се споразумеят с Украйна да си го купуват докато намерят начин да го купуват от Русия.

Много сляпо гледаш на нещата, честно.

Nobody thinks the way I do
I guess that nobody dares...


Тема Re: Путин, разбира се, е лайно. [re: roshava]  
Автор yetti (питекантроп)
Публикувано09.04.14 17:16



абе разпеняви се нещо, ама ще ти припомня - в украйна в крим имаше руска военна окупация, докато се провеждаше "референдума", дано не ти падна като гръм от ясно небе.

----
I only had a Corona
Five cent deposit

[image]/http://is.gd/itmOi3.gif[/image]


Тема Re: Путин, разбира се, е лайно. [re: yetti]  
Автор roshava ( Дивергент)
Публикувано09.04.14 17:16



Ми твоята ... мируваш и се съгласяваш, да ти блъскат външен дълг, който ще плащаш и рипаш срещу всеки който надигне глас за свобода ... протестиращите лимпени, Кримците тъпанари, ще траят и ще изпълняват, нема се цепят ... ми роб си, сори, ама е така. Дразни те всяка борба за свобода.

Nobody thinks the way I do
I guess that nobody dares...


Тема Re: Путин, разбира се, е лайно. [re: roshava]  
Автор PekoHcTpykTop (дарвинист)
Публикувано09.04.14 17:18



Не го дразни борбата за свобода, ами борбата за неправилна свобода.

И не правильно думать, что есть чьим-то богом обещанный рай...


Тема Re: Путин, разбира се, е лайно. [re: yetti]  
Автор roshava ( Дивергент)
Публикувано09.04.14 17:22



Нещо си спал на криво ми се струва.


Русия е една огрооооооооооооооооооооооомна територия .... каквато ЕС никога няма да стане дори да си махне границите, а техният свободен дух, ние тука няма да го имаме никога, точно заради това мислене на дребно и това огромно желание ние като сме в калта, да вкараме всички в нея. Да не говорим, че няма никакъв реален шанс да се махнат границите, защото всяка една държава в ЕС е не просто различна държава, но и различен манталитет и различен език. Нямаме никакъв шанс да станем Русия и точно това побърква ЕС. Дори с махнати граници, всеки един народ ще си живее отделно от другите, защото нищо не ни е еднакво.

Ей, ма верно изобщо не мислите, да го е*а.

Nobody thinks the way I do
I guess that nobody dares...

Тема Re: Путин, разбира се, е лайно. [re: PekoHcTpykTop]  
Автор roshava ( Дивергент)
Публикувано09.04.14 17:22



неправилна според кого? По чии критерии?

Nobody thinks the way I do
I guess that nobody dares...


Тема Re: Путин, разбира се, е лайно. [re: PekoHcTpykTop]  
Автор roshava ( Дивергент)
Публикувано09.04.14 17:23



сложи ли и лентите?



Nobody thinks the way I do
I guess that nobody dares...


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.