Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:10 02.07.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
Тема Днес яко руско!  
Автор Polydeuces (Търсещ)
Публикувано16.03.14 11:55





Първо се става комунист, после се става човек!

Редактирано от Polydeuces на 16.03.14 11:55.



Тема Re: Днес яко руско! [re: Polydeuces]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано16.03.14 12:07



Интересно, че преди 10-на минути намерих писмо от рускиня, пратено до мен преди години.

Г. Оренбург ул. Волгоградская
Има и квартал с номер и още два номера

Корпусенко Лариса



\"Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи.\" ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Днес яко руско! [re: saksun]  
Автор Polydeuces (Търсещ)
Публикувано16.03.14 12:18





Първо се става комунист, после се става човек!

Тема Re: Днес яко руско! [re: Polydeuces]  
Автор ShoKoLaDa (искам лятооооо!)
Публикувано16.03.14 12:39



...абе ейй...я, бЕгай с това руско....
Аз пък ще ти пусна немско...



Ще стачкувам в тази ти тема...и ще спамя!



Тема Re: остава около 1 седмица до войната [re: Polydeuces]  
Автор FilerO99 (зъл комунист )
Публикувано16.03.14 13:02



Лично моята прогноза която повтарям сигурно за 10 път в интернет е че около 24ти март красная авиация ще измете американските изтребители от небето над Украйна и Черно море. Само времето ще покаже дали съм бил прав или не.



Тема Re: Днес яко руско! [re: Polydeuces]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано16.03.14 13:06







Тема Re: има вероятност руснаците да изгубят изборите в [re: Polydeuces]  
Автор FilerO99 (зъл комунист )
Публикувано16.03.14 13:43



Има вероятност руснаците да изгубят изборите в Крим. Ако това стане тогава войната е направо 1000% сигурна.



Тема Re: има вероятност руснаците да изгубят изборите в [re: FilerO99]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано16.03.14 13:52



Според мен няма вероятност референдумът да не завърши със съгласие за присъединяването на Крим към Русия.

\"Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи.\" ЛЕРМОНТОВ


Тема Re: има вероятност руснаците да изгубят изборите в [re: FilerO99]  
Автор yetti (питекантроп)
Публикувано16.03.14 13:56



мисля, че руснаците свършиха перфектна услуга на сащ и нато. хората бяха започнали да се чудят за правата кауза на сащ и ес, бяха се поотклонили от пътя, защото нямаше главна цел, основен враг, само некви полуимагенерни терористи, дето не беше ясно, дали изобщо съществуват, както нерядко русофилистици са изказвали съмнение.

сега обаче враг има и редиците на нато и ес се стягат, както скоро не е било. първо икономически санкции и подчиняване на руснака, после ако се наложи и няколко шамара. дано не се наложи. не мисля, че путин е толкова тъп да си изкопае сам гроба, но може и да греша.

брей то тва си е за нова тема.



----
I only had a Corona
Five cent deposit

[image]/http://is.gd/itmOi3.gif[/image]

Тема Re: има вероятност руснаците да изгубят изборите в [re: saksun]  
Автор FilerO99 (зъл комунист )
Публикувано16.03.14 13:57



Според мен няма вероятност референдумът да не завърши със съгласие за присъединяването на Крим към Русия.

Ти знаеш ли какво ще стане после ако референдумът не завърши със съгласие за присъединяване на Крим към Русия? Руснаците въобще няма да признаят изборите и направо ще стане страшно!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.