Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:58 01.07.24 
Контакти
   >> Споделено
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | (покажи всички)
Тема Re: хомо невротикус нормалиснови [re: Baldrian]  
Автор roshava (диване)
Публикувано09.03.14 13:41



Говориш поради огромното си желание да си ПРАВА и да вмениш твоята лъжа, като истина, като Виталия ... за това и няма да спреш да ми се лепиш по постовете като нея.



Nobody thinks the way I do
I guess that nobody dares...

Тема Re: хомо невротикус нормалиснови [re: roshava]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано09.03.14 13:42



Ми хубаво.

Щом казваш и си вярваш - няма да те опровергавам. Това мен не ме променя, нито теб, и начина, по който ме приемат хората, или пък теб.



Тема Re: хомо невротикус нормалиснови [re: Vitalite]  
Автор roshava (диване)
Публикувано09.03.14 13:48



Когато осъзнаеш думите които току що написа, се надявам и да осъзнаеш колко е нелепо постоянните ти опити да вменяваш "правилно" и "грешно".

За пореден път доказваш, че думите ти и делата ти да са две напълно различни неща, което пак води до личностните ти проблеми които имаш.

Nobody thinks the way I do
I guess that nobody dares...


Тема Re:нови [re: roshava]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано09.03.14 13:50



Не, просто пишех по темата за маскарада.




Тема Re: хомо невротикус нормалиснови [re: roshava]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано09.03.14 13:52



Добре.



И пак ти казвам - колкото и да се силиш нищо не се променя - нито за теб, нито за мен. А аз знам къде съм, и с кого съм.



Тема Re:нови [re: Luchezara]  
Автор roshava (диване)
Публикувано09.03.14 13:55



отговарям на мнение, което си написала не в контекста на тази ти извадка, а в контекста в който тръгна темата ... а именно, маската като метафора.
Не ме карай да ти обяснявам, колко е нелепо да си мислиш, че зад едно парче хартия можеш да се скриеш ... няма как да скриеш характера си, дори тук, където не се виждаш изобщо.

Nobody thinks the way I do
I guess that nobody dares...


Тема Re:нови [re: Luchezara]  
Автор roshava (диване)
Публикувано09.03.14 13:57



дори и така да е, пак пишеш неща, които нямат нищо общо с истината ... дори и нета в който не се вижда нищо физическо от теб, ти няма как да се скриеш и да не си понесеш последиците от проявата на своята личност.

Nobody thinks the way I do
I guess that nobody dares...


Тема Re: хомо невротикус нормалиснови [re: Vitalite]  
Автор roshava (диване)
Публикувано09.03.14 14:05



На кой му пука къде си и с кого си? И за какво се силя? Да ти обяснявам, че твойте усилия са напълно безсмислени поради същите причини които изтъкваш? Хайде престани с преносите и осъзнай, че не аз съм тази която се сили нещо да доказва, а ти обяснявам, да спреш да го правиш ти, ТОЧНО ПОРАДИ СЪЩИТЕ ПРИЧИНИ КОИТО МИ ИЗТЪКНА В ПОСЛЕДНИТЕ СИ 2 ПОСТА.

ТИ СИ НИКОЯ! АЗ СЪМ НИКОЯ!ВСЕКИ ЕДИН ТУК Е НИКОЙ! Единственото което СМЕ ТУК, това е поведението което сме избрали да покажем спрямо провокативността на средата. Амо си мислиш, че ще се изкараш за нещо повече от другите, като провокираш в тях нелицеприятно поведение в тях с постоянните вменяванки, то си в огромна грешка. Мнението на повечето хора за теб, е за един неприятен дразнител. Приемат те само психически лабилни хора без собствено мнение, защото само на тях можеш да наложиш собственото си. Това обаче не те прави нищо повече от един манипулатор, а не олицетворение на идеала за осъзната личност.

Спести си следващият сарказъм и аз ще си спестя следващата обратна връзка на твоят реален образ който показваш тук.

Nobody thinks the way I do
I guess that nobody dares...


Тема Re: хомо невротикус нормалиснови [re: roshava]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано09.03.14 14:09



Мнението на повечето хора за теб, е за един неприятен дразнител. Приемат те само психически лабилни хора без собствено мнение, защото само на тях можеш да наложиш собственото си.

Дали?





Тема Re: хомо невротикус нормалиснови [re: Vitalite]  
Автор roshava (диване)
Публикувано09.03.14 14:13



Съжалявам, че не го осъзнаваш, дори когато ти го казват в прав текст!

Nobody thinks the way I do
I guess that nobody dares...



Страници по тази тема: << 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.