Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:36 27.06.24 
Контакти
   >> Споделено
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Явно приличам на идиот....нови  
Автор 120-52234 (Архангел)
Публикувано29.01.14 22:43



Обажда се познат и ме врънка да ме запознаел с новия си бизнес... Отивам и какво да ви кажа... Поканил ме да ми "ПОМОГНЕ" аз да съм познал да изкарвам добри пари посредством "мултилевъл маркетинг"... демек пирамида в най-българския вариант.
Няма такъв дебилизъм.... да се дадат едни пари и да си пазарувам някакви боклуци онлайн с отстъпка от 30% в магазин в който "не всеки" можело да пазарува а трябвало някой да ти "помогне".... Пък можело и ти да помогнеш на някой шаран и той да влезне в това "общество" (онези 10% хора... дето държало 90% от парите в света

) ... За малко да попитам няма ли да си имаме някакъв таен знак... или тайно ръкостискане... масонски неща или някаква друга такваз работа....
Та видите ли всеки на който си "помогнал" да си даде парите и той е "помогнал" на други ти носи пари... и едва ли не уволняваш шефа си и ставаш шейх....
Всичко това с някаква компания "Амуей"....
Само като ги гледах какви са дебили с тези заучени фрази ми изплува думата СЕКТАНТИ с промити мозъци...
Който иска да се посмее нека види какво видях аз като потърсих малко инфо за тези кретени в Гугъл ето тук... Може да прочете и коментарите да се посмее още.... макар че не е смешно
С две ръце съм за всички такива дебили да бъдат подведени под съдебна отговорност.....

....Не чета между редовете и затова пиша директно...

Тема Re: Явно приличам на идиот....нови [re: 120-52234]  
Автор yetti (питекантроп)
Публикувано29.01.14 22:54



ха, сетих се за ей тоя филм, не знам що -

има там една сцена с multilevel marketing простотии, иначе филмчето е велико!

----

I only had a Corona
Five cent deposit


Тема Re: Явно приличам на идиот....нови [re: 120-52234]  
Автор yetti (питекантроп)
Публикувано29.01.14 23:02





e twoq приятел явно е още много лоу левъл, по-високите нива ги събират в конферентни зали...

----

I only had a Corona
Five cent deposit


Тема Re: Явно приличам на идиот....нови [re: 120-52234]  
Автор bzznМодератор (Безсънна)
Публикувано29.01.14 23:13



Оооо, без да искам веднъж се натресох на някакво такова събрание ли, какво беше, обърках залата, но останах за малко. Те си имат статистика на колко броя заговорени шарана ще се падне едно хващане и инструктират като за война.





Тема Re: Явно приличам на идиот....нови [re: yetti]  
Автор Архангел (Архангел)
Публикувано29.01.14 23:17



...не съм го гледал, но ще поправя тази си грешка... Изглежда свежо...

....Не чета между редовете и затова пиша директно...



Тема Re: Явно приличам на идиот....нови [re: yetti]  
Автор Архангел (Архангел)
Публикувано29.01.14 23:20



Абсолютно... :) Беше събрал едва няколко балалайки (барабар с мен) и там беше и гуруто му (един льольо, който си прилича на сектант) ....
Иначе се похвали как ги пращали на семинар в Румъния дето румънски лекари и адвокати се хвалели как вече не работели по професията а продавали извънземните пасти за зъби и зарибявали шараните и вече имали време за семейството и децата си. Даже им показвали за доказателство снимки как са с децата си през работно време


Баси доказателството а ????

....Не чета между редовете и затова пиша директно...

Тема Re: Явно приличам на идиот....нови [re: bzzn]  
Автор 120-52234 (Архангел)
Публикувано29.01.14 23:23



... мога само да кажа, че човек почне ли да си кани познатите и приятелите и вместо да се видят да пият по бира да се опитва да им върти търговия или да ги зарибява... скоро остава без познати и приятели....


Баси аз много съм пропуснал явно.... Сега мои познати като им разправям афектиран какво чудо е било ми разправят че имало хиляди подобни компанийки мятащи стръв.... То не са карти с отстъпки и бизнес с виртуален офис... то не е чудо....

....Не чета между редовете и затова пиша директно...

Тема Re: Явно приличам на идиот....нови [re: 120-52234]  
Автор LikeABird (;))
Публикувано30.01.14 00:44



не знам, ама пастичките на Амуей много си ги обичах - поръчвах редовно на един колега да ми носи - почти нямат вкус и не знам доколко мият, обаче е сигурно, че избелват, а аз се по едно време се бях вманиачила на тема бели зъби...



Тема Re: Явно приличам на идиот....нови [re: 120-52234]  
Автор bzznМодератор (Безсънна)
Публикувано30.01.14 07:23



Хм-хм. По повод "познати и приятели" да кажа. Веднъж като услуга към приятел отидох на курс за застрахователни агенти. Трябвало да заведат двама души, защото щели там да им отрежат някви пари, не помня точно случая. Та. За домашно ни връчиха бланки /!!!/ да впишем в тях своите познати, на които бихме могли да предложим застраховане. По графички за степен на близост забележи, какъв вид застраховка предвиждаме, че биха ползвали, с професиите им, с доходите им и с телефоните им! И /егати нахалството!!!/ на следващия път да ги предадем!

Тях аджеба кво ги засяга АЗ кого познавам! Та и да им връча наготово инфо за хората?! ДЗИ! Нахални хитреци безподобни.



Тема Re: Явно приличам на идиот....нови [re: LikeABird]  
Автор Polydeuces (Търсещ)
Публикувано30.01.14 11:00



Щото сме принцеси! И аз така със зъбите - мия ги по 4 пъти. Но не ги избелвам.

Graeca sunt non leguntur



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.