Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:57 23.05.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Великите..нови  
Автор shokoLada (искам лятооооо!)
Публикувано19.01.14 17:29



българи? Кои са? Ама не според анкети и класации, а според нас. В момента гледам Янко Русев..велик! Погледнах му биографията, защото го помня и медалите му помня, а интересно, че съм била на 8 години. Замислих се, забравяме ли хората, които са ни донесли радост и най-вече какъв ни е критерия за Величие?
Аз винаги съм се впечатлявала от силата на волята, от твърдата дума, от хората които не шумят около себе си...но носят радост и усмивки на околните...
Та кои са вашите Велики българи, ама нека са съвременници, хора, които са ни пред очите и виждаме техните действия или техните творения... При мен са много...някои известни, други абсолютно неизвестни..но всичките те ме впечатляват... : )



Тема Re: Великите..нови [re: shokoLada]  
Автор Mrany (Мръни)
Публикувано19.01.14 17:44



Един бивш хазяин. Учил в Германия. Инженер. Над 90 годишен. Има проблем с едната ръка, не вижда добре и не чува добре. Никога лошо не видях. А той и на лошото не отвръщаше. На тази преклонна възраст сам се справяше, въпреки ръката. Боядисваше, местеше, сам се гледаше. Велик човек е.

Това е моето виждане. Не го налагам на никого. Просто го споделям.


Тема Re: Великите..нови [re: shokoLada]  
Автор evlampi_popdimitrov (световноизвесен)
Публикувано19.01.14 17:57



Катя от Ритон



I have sold less books on sex than Stephen Hawking has on physics -- Madonna

Тема Re: Великите..нови [re: evlampi_popdimitrov]  
Автор Mrany (Мръни)
Публикувано19.01.14 18:01



Цицоман!

Това е моето виждане. Не го налагам на никого. Просто го споделям.


Тема Re: Великите..нови [re: evlampi_popdimitrov]  
Автор virgo (кобра)
Публикувано19.01.14 18:11



я веднага изпей една нейна песен





Тема Re: Великите..нови [re: shokoLada]  
Автор virgo (кобра)
Публикувано19.01.14 18:15



1. хан Аспарух - за създаването на Българската държава от по-стара история

2. всеки един, който не иска по никакъв начин да напуска страната си, честен е и се опитва да развива нещо тук



Тема Re: Великите..нови [re: Mrany]  
Автор shokoLada (искам лятооооо!)
Публикувано19.01.14 18:19



Интересно ми е друго...
Възрастните хора са много търпеливи и спокойни...а не би трябвало...нали ужким нервната система се изхабявала...
А аз не кротвам, както си бях на 20, така и сега си реагирам...и нито се изхабява нито се укротява....дали ако доживея на 80 ще съм някаква спокойна старица...и ще седя и ще раздавам спокойно акъл... : ))))))



Тема Re: Великите..нови [re: evlampi_popdimitrov]  
Автор shokoLada (искам лятооооо!)
Публикувано19.01.14 18:20



...А на мен какво? Здравко ли остави...: )))



Тема Re: Великите..нови [re: virgo]  
Автор shokoLada (искам лятооооо!)
Публикувано19.01.14 18:22



Не знам, но на мен Калоян си ми е любимец...някак си съм си го идеализирала в главата...Мъжкар някакъв ...хем "побойник", хем държавник, хем дипломат...





Тема Re: Великите..нови [re: shokoLada]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано19.01.14 18:30



Хе, че какво ми пречи да раздавам спокойно акъл, а в същото време като се разгневя мятам химикали и перфоратори по изпълнителни директори, така им тряскам вратата, че тавана се сипе отгоре им. А един нарекох "простак"(щото се държеше безобразно с подчинените си, но никой не смееше да гъкне), а той ме погледна недоумяващо и каза "Каква заплата й давам, а тя как ми говори..." - вярно, че тогава бях на 24, ама и сега съм драсни пали клечка, но не по форуми :)))))




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.