Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:50 18.05.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Има ли ги или не?нови  
Автор kanikani-187331 (Мръни)
Публикувано09.01.14 20:49





Това е моето виждане. Не го налагам на никого. Просто го споделям.

Тема Re: Има ли ги или не?нови [re: kanikani-187331]  
Автор FilerO99 (оперативник)
Публикувано09.01.14 20:58



Не прочетох докрай линкът който ти си дала, но сигурно знаеш и съм ти казвал че съм наблюдавал НЛО 10 пъти над София при което само 3 положения са спорни и 7 са сигурни. И с твърда убеденост мога да заявя че в България просто няма друг човек който да е запознат толкова добре с ловът и наблюдението на НЛО в небето. И моята работа, моето хоби не е да кажа кажа дали има извънземни или няма, моето хоби е да засека НЛО в небето и да преди всичко да го наблюдавам в детайли какво представлява като явление или като машинария.



Тема Re: Има ли ги или не?нови [re: kanikani-187331]  
Автор bzznМодератор (Безсънна)
Публикувано09.01.14 21:01



Стана ми интересно какво си чела, видях Блиц и спря да ми е интересно.



Аз вярвам, че има извънземни. Но истерията и простотиите за световна конспирация и играта с хорския страх не ги понасям.



Тема Re: Има ли ги или не?нови [re: FilerO99]  
Автор kanikani-187331 (Мръни)
Публикувано09.01.14 21:04



Зная че ти вярваш, че извънземните летят над нас. Но аз съм малко скептична и докато не видя с очите си не вярвам, поне що се отнася до това.

Но ако наистина има извънземни на нашата планета, то със сигурност мога да предположа, че



Това е моето виждане. Не го налагам на никого. Просто го споделям.

Редактирано от kanikani-187331 на 09.01.14 21:05.



Тема Re: Има ли ги или не?нови [re: bzzn]  
Автор kanikani-187331 (Мръни)
Публикувано09.01.14 21:07



Еми то в този клюкарски сайт има и истински новини. Днес даже две видях дето се припокриваха с "Фокус".

Това е моето виждане. Не го налагам на никого. Просто го споделям.


Тема Re: Има ли ги или не?нови [re: kanikani-187331]  
Автор FilerO99 (оперативник)
Публикувано09.01.14 21:10



Ти си на напълно погрешен път както по отношение на скептицизмът си по отношение появите на НЛО, така и относно материалът който ти си дала в линкът. За да постигнеш реален, а не въображаем успех в тази сфера трябва да се уповаваш не на скептицизъм, а на строг реализъм и не на някакви материали със съмнителна стойност, а на собствените си очи и в най-лошият случай на свидетелски показания. Трябва да използваш науката, а не скептицизмът.



Тема Re: Има ли ги или не?нови [re: kanikani-187331]  
Автор evlampi_popdimitrov (световноизвесен)
Публикувано09.01.14 21:14



Извънземни разбира се има. И разбира се предпочитат да

:)

I have sold less books on sex than Stephen Hawking has on physics -- Madonna

Тема Re: Има ли ги или не?нови [re: FilerO99]  
Автор kanikani-187331 (Мръни)
Публикувано09.01.14 21:16



Ако имаш предвид Станислав Лем, с този линк имах предвид, че ако съществуват извънземни, които да знаят за нас, съм склонна да мисля, че те са в основата на еволюцията на човека.
В разказа основния въпрос, около който се обрисува фабулата е, че извънземните са изхвърлили биологични отпадъци на девствената Земя. От там се е нарушило равновесието и са еволюирали хомосапиенсите в хора. Разказа е много увлекателен. А освен това е и много съдържателен от философска гледна точка.
А аз, както повечето знаете(предполагам) съм дървен философ(с което се гордея

).

Това е моето виждане. Не го налагам на никого. Просто го споделям.

Тема Re: Има ли ги или не?нови [re: kanikani-187331]  
Автор FilerO99 (оперативник)
Публикувано09.01.14 21:19



Отклоняваш се в научна материя която е много сложна и не е по силите нито на теб, нито на мен, нито на никой от дира...



Тема Re: Има ли ги или не?нови [re: kanikani-187331]  
Автор Polydeuces (Търсещ)
Публикувано09.01.14 21:21



Пълно е с извънземни мамицата им!

И летят насам натам и се щурат, пъ в магазините даже се бутат

Graeca sunt non leguntur


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.