Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:00 28.04.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема хайде...нови  
Автор Zenpeace ()
Публикувано29.12.13 22:31



...весели ви празници,и до скорошно-не-виждане.
Нека файла,влечугото и ощя няколко ви забавляват с военни милитаристично-шовинистки кретении.
То и да знаеш кой е ценен и кое е ценното и кое дивото и пито мното..се иска да имаш глава на раменете.
Хайде правете им метани и поклони.
Белкем ви открехнат в накоя велика правда и истина.
А модераторите спят ли спят..и скърцат окови в таз пуста и опустяла нет зона.
И плач и глас безнадежден.
Но о , млъкни сърце!!
Ще да избяга оттук още един човек!!

Търсач със свещ на човещина.

Редактирано от Zenpeace на 29.12.13 22:33.



Тема Re: хайде...нови [re: Zenpeace]  
Автор The bad reptile (Крокодил)
Публикувано29.12.13 22:51



Аре, чао, селска, лицемерна, с изкривено и много объркано съзнание и мислене пръчко.ходи да въртиш опашка пред ненормалните си вегетариански педераси, които плюеше за последно тук

И не забравяй да им надуеш главите какви кретени сме по българските форуми и какво голямо облекчение е , че миеш чинии и бършеш норвежки задници, но не съжителстваш с нас



Тема Re: хайде...нови [re: Zenpeace]  
Автор lsrael Thornstein ()
Публикувано30.12.13 00:08



Жив и здрав норвежецо и весели празници и на теб ти желая.

В момента правя Пиле с картофи , дъщерите белят картофите, а жената срича рецептата на български (навремето учеше български).

наздраве и добър апетит,

ИТ



Тема Re: хайде...нови [re: Zenpeace]  
Автор strannica-126675Модератор (good girl)
Публикувано30.12.13 00:18



Може да си казал още нещо някъде, но нямам време. Сам си стигнал до това, което си и до там, където си. Всичко си избрал и си направил сам. Обстоятелствата слагат граници, но решенията са си твои. Докато не го приемеш, все нещо няма да ти е наред. Според мен е крайно време да преживееш етапа на гнева. Ще си договаряме друг път. Влязох само да ти кажа, че се държиш като лигльо.



Тема Re: хайде...нови [re: Zenpeace]  
Автор Well (Сянката Му)
Публикувано30.12.13 01:02



Пак ли шепа глупости те карат да бягаш ? Я се стегни. И в живота ли така бягаш от битките ? Словесните схватки не са нещо страшно, какво толкова.
Те са поле за изява, форма на обучение, философски поглед над себе си. Все интересни неща.



Тема Re: хайде...нови [re: Zenpeace]  
Автор strannica-126675Модератор (good girl)
Публикувано30.12.13 08:30



Такаа. Видях къде и за кво сте се дърляли, видях и този постинг:
http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Board=spodeleno&Number=1953085009&page=0&view=collapsed&sb=5

Ти ако беше модератор

, щеше да си стоиш тук сам.

Това, което си въобразяваш, че ти се полага, го няма. Човек живее в своята си малка въртележка, останалото е фон. Светът няма да стане идеален. Ти трябва да си дадеш сметка, че без фона твоето няма да е така ярко, фонът ти е нужен. Дали Файлът ще дрънчи по ВСВ или съседът ще повърне на твойте стълби, е все едно - елементарни дребни неудобства. И да се вбесиш, и да не се вбесиш, съществуват. Аз тръгвам след малко към работа с 38 градуса. И да ревна, и да не ревна, кво. Приятелите ми ще ме тормозят да командват какво да ям? - ще си ядем всеки у тях си. Толкоз. Без драма. Не разбирам защо не намираш мира вътре в теб, но се надявам да ти просветне, че само от теб си зависи да се успокоиш и да приемаш нещата по-равновесно. Зрялото отношение към неуредиците и чуждите простотии не е безразличие или примирение, а чисто самосъхранение, ти си си важен и трябва да се щадиш, останалите да се оправят. Може да не съм особено адекватна с конското, но колкото схванеш, толкова. Не си вгорчавай сам живота. И да се затвориш, и да не общуваш с никого, пак можеш да си щастлив. Никъде не е написано, че трябва да сме заобиколени от приятели на стада, че трябва непременно другите да са като нас и дните ни да са песен. Вземи си посрещни празника като човек в лентяйство със семейството и с любима храна, че като започнеш лошо, ще повлечеш крак и за следващата година да си кисел. Тръгвам.



Тема Re: хайде...нови [re: strannica-126675]  
Автор Zenpeace ()
Публикувано30.12.13 10:50



Да така си е,права си.
То що обиди не бяха тук по мой адрес.
А на никой нищо не съм направил.
Няма да хленча повече.
Но и няма особенно да ме интересуват нещата тук.
Яд ме е за едно,защо търпят тук една шепа изкретенясали психари..а като се заяждт с мен или с другите..за тях няма последици.
Е затова и не искам да жшвея и в бг.
Защото гадовете не си получават заслеженото.
И за тях няма правови ш морални последици.
Тек няколко бг бабаитчита платиха по над 1000лв глоби за бързо шофиране.
И няма измэкване като в бг.
Е това е разликато в норге,че всеки си плаща за гяволука.
Няма значение дали и норвежки или балкански тарикат.
Ако знаете колко съм стриктен като шофьор..така и трябва.
Но българина не обича правилата.
И особенно хора като тия които се дрънкат тук безнаказано с мен.
Безнаказано.
Е не е моя вината..ни най-малко за това.

Търсач със свещ на човещина.


Тема Re: хайде...нови [re: Zenpeace]  
Автор expat ()
Публикувано30.12.13 11:52



Имало ли е случай, когато да си щастлив и доволен?



Тема Re: хайде...нови [re: Zenpeace]  
Автор shokoLada (изненада )
Публикувано30.12.13 12:02



И особенно хора като тия които се дрънкат тук безнаказано с мен.
Безнаказано
---------------------------------
Я бързо предложи наказание....

.............а ма Ха...как така безнаказано ще се дръчат с теб..........разбира се, че трябва да бъдат наказани...и то с цялата строгост на моралния и етичния закон...или...да включим и наказателния кодекс, а?....
Ти да нямаш проблем с алкохола? Дрога?



Тема Re: хайде...нови [re: shokoLada]  
Автор Zenpeace ()
Публикувано30.12.13 12:07



Не.
Имам проблем с обществото.
Понеже не прави нищо,и си търси само оправдания за изцепките си.
Понеже нама желание да промени каквото и да е.
Да си оцеляващ гадняр и завистник е на-ценното.
Вече старите морални устои са погребани.

Който иска да направи нещо намира начини,а който не иска да направи нищо намира оправдания!!!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.