Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:35 02.07.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | >> (покажи всички)
Тема Re: Ей, мацкинови [re: Jolee]  
Автор LikeABird (;))
Публикувано26.12.13 16:50



...значи и двете на теория.... всъщност може би да си приличате



+1



Тема Re: Ей, мацкинови [re: kanikani-187331]  
Автор Jolee (Яка мацка)
Публикувано26.12.13 16:56



Така и не се научих стигне ли се до огнената точка да премълчавам...но съм забелязала, че не ме тика идеята да се налагам. Идеята за промяна ме е водила



Стане скандал, всичко се разрушава из основи и се почва на нов градеж

Хора, които съм ги имала за по-глупави не съм спорила. С по-умни на драго сърце, защото съм извлякла много интересна и полезна информация сервирана наготово.... за много кратко време Трудно ми е било докато ги докарам до такава степен на кипене, че умовете трудно се палят, но си е заслужавало !


Това за поляризирането още от гените ме заинтригува (защото ми е непознато) и ако ми го разясниш ще съм благодарна

...а животът е тук и сега ... тялото иска присъствие .... мозъка споделяне....

Тема Re: Ей, мацкинови [re: Jolee]  
Автор shokoLada (изненада )
Публикувано26.12.13 17:04



Ми да, може и да си права и да си приличаме в някои неща...но в други многооо се различаваме, което в същност е напълно нормално...Много пъти съм била съгласна с нейно мнение по дадени въпроси, ама аз като съм съгласна с нещо не реагирам, просто го приемам без да се обаждам, реагирам само когато не съм, и то защото ми е интересна другата гледна точка...
Като бях по-млада спорях за всичко и с всеки, сега нещо кротнах и ми е интересен само спора, когато се сблъскват две мнения, когато има чуваемост и мисъл, а не като се обсъжда човека зад мнението....
Абе знам си и аз треските и те не са малко, ама...човек съм..та...нормално е да бода понякога...но бързо ми минава... : )



Тема Re: Ей, мацкинови [re: Jolee]  
Автор kanikani-187331 (Мръни)
Публикувано26.12.13 17:52



Имам предвид, че хората от зората на човечеството са се възпитали да определят нещата от живота като добри и лоши. С всяко ново поколение това се предава не само чрез възпитанието, но вече има и частица заложена в гените. Нещо като генна модификация. Така да се каже, част от разбирането за доброто и злото ни е природно дадено.

Това е моето виждане. Не го налагам на никого. Просто го споделям.


Тема Re: Ей, мацкинови [re: Jolee]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано26.12.13 17:56



Ми не си приличаме - със себеподобните си няма как да вляза в безсмислен спор. Четем си мислите просто, или се разбираме с две - три думи. Та, Теорията за огледалата съм я надскочила отдавна.





Тема Re: Ей, мацкинови [re: Jolee]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано26.12.13 17:58



Ся, ако някой ми обясни как в спора ще се роди любов



Абе вие да не сте неандерталци!!!


О, ся, ще се скарам с всички ви.



Тема Re: Дай на света най-добротонови [re: LikeABird]  
Автор The bad reptile (Крокодил)
Публикувано26.12.13 18:00



Оооооо, здравейте змии добрички и весели празници


ко прайте, така от добрина виждам си съскате..........



Тема Re: Дай на света най-добротонови [re: The bad reptile]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано26.12.13 18:03



Правилно забелязваш.
Установих, че аз не съм еволюирала достатъчно - либидото ми не се повишава при скандал, и хич не ми се прави секс ако съм гневна. Кажи сега? В какво се състои проблема?

:))))))



Тема Re: Ей, мацкинови [re: kanikani-187331]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано26.12.13 18:10



"Космическата доктрина" на Дайън Форчън може да ти се стори интересна. В нея не става въпрос за гените :))))))), а за чисто вселенските закони, които управляват нашия свят.



Тема Re: Дай на света най-добротонови [re: Vitalite]  
Автор The bad reptile (Крокодил)
Публикувано26.12.13 18:10



Моят проблем е, че се чудя как и с какво точно да мариновам за утре едно разкошно свинско бон филе, за скара


за вашите проблеми,не знам, а и не ме интересуват
А, след скандал и на мен не ми е до никакъв секс...с който и да било......след скандал ми се пие бренди с печени филийки с хубав гъши пастетНачи и аз не съм много еволюирал




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.