Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:52 14.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Тема Реал VS Виртуалнови  
Автор LikeABird (;))
Публикувано03.12.13 01:20



Без да искам се изпуснах и реалния разбра за виртуалния.

Спече се, разбира се.

Замислих се как ли бих се почувствала на негово място. Сигурно и аз щях да се спека.

А от друга страна си казваш: "Ама тва е нищо, то е само виртуал!"...

Е да, ама нали пак има емоция, нищо че може и да е неосъзната, несподелена и най-вече нереализирана. И си мислим, че сме само виртуални приятелчета. И е така до момента, в който не осъзнаем, че изпитваме повече... че ни вълнува нечия липса или присъствие. Странно е, защото дори не познаваш човека... Ама какъв човек, та ти общуваш с ник! Кой се крие зад него си остава загадка и не че с една среща не можеш да я разгадаеш, но пък дали ще поискаш да прекрачиш границата, защото сега е много защитено и приятно, ами после?

Не знам, виртуала ни обърка главите... Когато се регистрирах в клубовете не предполагах, че ще прекарам толкова време в тях, нито че ще изпиша толкова теми или ще споделя толкова лични неща. Учудващо обаче всичкото това се случи. Има някаква зарибявка, но колко точно е голяма се пита в задачката. Защото ако се стигне да се влюбваш виртуално в напълно непознат, значи нещата съвсем губят всякакъв контрол и здрав разсъдък... Не знам, просто изтъпях, когато г-н Реален ме попита дали ревнувам г-н Виртуален. Дамм, не е глупав и винаги задава точните въпроси. Не можах да отговоря. И имах чувство, че мълчанието ми продължи цяла вечност. Побързах да сменя темата. Не вярвам да не го е забелязал. Чувствам се като глупачка, това е.



Anyone else?



Тема Re: Реал VS Виртуалнови [re: LikeABird]  
Автор M1l1tary M1nD (m1ndfuck)
Публикувано03.12.13 02:16



Караш ме да се замислям.

нищо че може и да е неосъзната, несподелена и най-вече нереализирана. Трудно, според мен. Често просто остава нереализиран алтернативния формат.

\\\"Change everything except your wife and kids\\\"
- Lee Kun-hee

Тема Re: Реал VS Виртуалнови [re: LikeABird]  
Автор shokoLada (: ) )
Публикувано03.12.13 02:49



Пиле, така и не разбрах за какъв виртуален говориш и въобще какво значи изпуснах се пред реалния..но ще ти дам насока за размисъл...
Смяташ ли, че наистина има понятието виртуално влюбване? В КОГО се влюбваш, в ника, в буквичките..или в образа който ти самата си изградила, но той е нереален и е наблъскан с илюзии...? С един човек нямаш ли спомени...живи, реални, не видиш ли очите му, не усетиш ли присъствието му..как може да се влюбиш? Май бъркаш навика с някой да си лафиш с влюбване...или интереса.. или знам ли, но ако този виртуалния изчезне, просто ти трябват две седмици за да го забравиш, защото реално ти нищо нямаш в главата си...а само илюзии, а те просто са до време..
Та кажи на тоз твоя реален, че да ревнува от виртуален образ си е чиста проба безумие...поне за мен...несериозно е...Единствената ревност която може да има е, за вниманието ти...но пък, ако той не ти обръща достатъчно внимание, няма право да се сърди, че ти просто си говориш с друг...сам си е виновен... : )
А нет общуването може да те обърка, но само ако ти го позволиш... но едва ли ти би го направила...защото ако вкараш разума си, ще видиш, че това е просто губене на време, истинския живот е в реала...там са глас, визия и емоциите... : ))



Тема Re: Реал VS Виртуалнови [re: shokoLada]  
Автор M1l1tary M1nD (m1ndfuck)
Публикувано03.12.13 02:54



Виртуалния пазар е шарен, само да си патка да се дивиш.

Майтап си правя.

\\\"Change everything except your wife and kids\\\"
- Lee Kun-hee

Тема Re: Реал VS Виртуалнови [re: M1l1tary M1nD]  
Автор shokoLada (: ) )
Публикувано03.12.13 03:05



Виртуалния пазар е шарен, само да си патка да се дивиш.
---------------------------
Това не го разбрах, ама няма и да се опитвам...хващам се на думичките виртуален и пазар...та дори и да си поръчаш нещо от нета, ти го имаш, докосваш го и му се радваш, само когато ти го доставят... иначе можеш само да гадаеш, за материята, плътността, цвета и т.н., а някой път при доставката има и изненади...и то не толкова приятни... ; )
Уф... аз така се прецаках с една глупава кола...пих и сега така са ми се отворили очите, че няма заспиване, ама нали знаеш, човек каквото сам си го направи, друг никой не може да му го направи...не обичам кола.. ама а де..





Тема ти да не си тийннови [re: LikeABird]  
Автор HA-KOЙ-MУ-ПУKA™ (Жега)
Публикувано03.12.13 08:32



като бяхме тийнове беше допустимо влюбването във виртуални лица и звезди от плакати....

НА КОЙ МУ ПУКА!


Тема Re: Реал VS Виртуалнови [re: LikeABird]  
Автор Well (Сянката Му)
Публикувано03.12.13 08:38



Поне чувството ти е реално. Глупачка си.

Вчера гледах филма на Тома Томов за Ванга. Там тя каза интересна реплика:


"От 41 година, от 6 април гледам до сега. Мъж курвар нигде не видех, а жена, всека втора - уроспия."

Какво повече да кажа. Такива сте си, според Ванга всяка втора, според мен почти всички., но ще се съглася с Ванга, тя е виждала много повече от мен.

Смешно ми стана наскоро една бивша ми обясни че скъсала с мен за да не ме лъже, да не ме върти. Само че го направи в много неподходящ момент и беше ясно защо - от чист егоизъм. Беше се разгонила и пробваше и с други, търсеше си нещо по-така... някакъв идеал неин си. Аз бих казал че се лигави, но човек като не си знае мярката, така става. Просто е егоистка. Като почти всички жени. Егоизъм и липса на съчувствие. Облече си поведението в благи пориви и всичко е ок. "Аз за твое добро". Душата ми я няма от нейната добрина.
"Нямало да сме щастливи". Добре, дай тогава да си бием шамари и да се стреляме, а ?
Това с "щастливите" е другата ви голяма глупост, жени. Търсите "искра", търсите принца на бял кон. Търсите нещо си там у този, у онзи, у всеки следващ. Живеете с един, ама той нещо не ви е на "таман", та се оглеждате за други. И като намерите по-добро, айде смяна. Ама късате и хвърляте, хич не ви пука за душата на човека в действителност, само се правите от хорска срама че ви е грижа за наранената душа на човека с който сте споделяли чувства.
И когато бумеранга на вашата несериозност се върне и ви удари по главата, викате че всички муже са еднакви и курвари. Е, Ванга го каза, чух го с ушите си. Мъже курвари няма. Само половината жени - уруспии. Неверни същества, незаслужаващи уважение и вярност съответно.

Долу Европейският Съюз !


Тема Re: Реал VS Виртуалнови [re: shokoLada]  
Автор Well (Сянката Му)
Публикувано03.12.13 08:44



Въобще не си права. Виртуалната любов с нищо не е по-различна от реалната. Напротив. Може да е по-силна. И чудото се крие в душата, в ума. Именно те общуват в нета. И именно те са силата, в реала се добавя само секс, миризми, физическо поведение и феромони. Не говоря за измамниците, това не е темата.

Долу Европейският Съюз !


Тема Re: Реал VS Виртуалнови [re: shokoLada]  
Автор Well (Сянката Му)
Публикувано03.12.13 08:52



Давам си сметка, че жените са не по-малко материалистки в любовта от мъжете.

При мъжа например тялото на жената е много важно, за да вдигне самолета и да й налети.

При жената въпреки масовото мнение че любовта й минава през ушите, тя също много залита по тялото, лицето, мускулите, поведението, самочувствието, парите дори. В същото време се обвързва с не толкова идеален, временно, докато си намери по-добър. При мъжете не е така. Като си хванем една, не търсим други, напротив - търсим качества у нея, които да ни харесват, канализираме така да се каже чувствата си, а не се оглеждаме за друга. Е, това разбира се не важи за всички мъже, основно защото много от нас просто не искат сериозна връзка. Но който иска, е така. А при жените все кусури намират, все за по-добър се оглеждат, все за смяна си мечтаят. И то без да го осъзнават. Ако я попиташ - няма такова нещо. И гледаш след 6 месеца, сменила човека.

Долу Европейският Съюз !


Тема Re: Реал VS Виртуалнови [re: Well]  
Автор shokoLada (: ) )
Публикувано03.12.13 09:50



Виртуалната любов с нищо не е по-различна от реалната.
-------------------------
Пълни и тотални глупости...но бих те оправдала, за това ти мнение, ако не знаеш какво значи думичката любов...а ти явно не знаеш..
Каква душа във виртуала бре...???? Във виртуала изграждаш образ, ама изцяло изграден от твои идеали, нищо повече... Като каже някой например боли ме, ти виждаш своята болка, а не неговата, защото нямаш пред себе си очи за да видиш неговата, нямаш визия, нямаш гласа...така е и с всичко останало... Виртуалното общуване може да е хубаво и истинско например, но винаги след реалното...няма да ме разбереш, ама то май и не трябва... : )
Анонимността не дава свобода, напротив, защото за да си останеш само анонимен, ти се страхуваш да бъдеш реален, а всеки страх е затвор, а не свобода...
И хайде да не зачекваме темата мъже и жени... искаш ли.. не че имам против, ама ще избълвам един тон глупости и после ще ме е яд..щото аз не знам, какво е това нещо, мъжете да си търсят драми, баси, започвам да се чувствам по-мъж от вас..всички тези които мрънкат, лиготята се и се чудят как да привлекат драматично внимание...къде ви отиде мъжкото поведение бе..или виртуала ви го отне..??
И друго...да, ако ще е любов, да е любов с всички отенъци...а да ми говориш кое е по-силно..хайде моля...това го разправяй на подрастващите..или я има и е реална..или не...ама ти ако искаш си обичай виртуално...аз нямам против...






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.