Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:03 26.04.24 
Контакти
   >> Споделено
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Рано в понеделник отзарана  
Автор пТичка ()
Публикувано25.11.13 23:44



ми звънят от неква банка да ми кажат, че ми били дали няква сума в повече и да съм ходела да я върна - нищо против, ама искам първо да ми докажат, че на мен са я изплатили... ама били ме заснели на камерите... майка ми се смя, казвайки че ако са ме заснели само да влизам и излизам от банката не става

ми така де, що за глупости, накараха ме да си правя сметки кво купих с тея пари и какво с другите само за да стигна до извода, че са в грешка, ама очевидно няма аз да я плащам...
винаги съм връщала, когато по погрешка са ми давали в повече, защото съм работила с пари и знам какво е... ей нА, миналата седмица отивам да върна рестото в повече, което ми бяха дали и докато обясня, че са ми дали в повече те решиха, че са ми дали по-малко и взеха да ми предлагат още... брей, после си викам, хората дашни, пък аз срамежлива... друг ако е да ги е взел без много да се обяснява... ама такава съм си и представяте ли си точно пък на мен да вземат да ми се обадят, че са ме заснели как крада от банка... тъпотия... пък аз си чакам някой таен обожател да вземе да ми се обясни в любооооффф... а то, банка сте обрали... хахахааа, аман от глупости! между другото счетоводителя беше готин, пък и си разменихме няколко погледа, та ахааа да си помисля, че ми звънка за по кафенце... а то кво било!



Тема Re: Рано в понеделник отзарананови [re: пТичка]  
Автор shokoLada (: ) )
Публикувано26.11.13 00:09



...Ей, богу, надминала си ме.. то и моята мисъл хвърчи и съм разсейка...ама сега ме биеш..признавам си го..
Та последно къде е акцента на темата?...
Счетоводителя? Или?...



Тема Re: Рано в понеделник отзарананови [re: пТичка]  
Автор Mpъни (:))
Публикувано26.11.13 08:08



За пари от банкомат ли иде реч?
Да ти извадят разпечатка по часове.
А ако си ги теглила от клона, тогава значи имаш бележка какво са ти дали.
Ти любовта я забрави. Колкото повече я мисбиш, толкова повече ще ти се привижда.

Това е моето виждане. Не го налагам на никого. Просто го споделям.


Тема Re: Рано в понеделник отзарананови [re: пТичка]  
Автор Zenpeace ()
Публикувано26.11.13 10:23



А бе дават ли ти вземаяй,гонят ли те бягай е казал народа.
Хубаво нещо е честността,но с нея не се стига много далеч за съжаление.
А когато ти дърпат и те оскубват,тогава някой връща ли ти взетото в повече?
На мен лично през живота ми ми се е случвало не повече от 5,6 пъти да ми върнат нещо в повече.
Не мога да изброя колко пъти съм бил прецакания аз.
И тогава,обикновенно служителя осъществил грешката не се споменава,или не се знае кой е.
Къде са ми връщали,къдсе съм казвал майната му.
Ами малките дребни грешчици в надписването на сметките тук в Норге??
Така е,дори и във най-богатата уж държава в света лъжат като дърти цигани,и то често.
Ха не си ги проследил,и са те отрязали с 30,40 кр.отгоре.
Извинения имат винаги-че това не му била сменена цената,че е излязло от оферта ипр..
Обикновенно винаги искам квитанция,ама пък чак банка да ме обърка

.
Ха къде тоя късмет,да ми сложат в няколко нули в повече.
.
Ще ме търсят по бахамите.

Търсач със свещ на човещина.

Тема Re: Рано в понеделник отзарананови [re: пТичка]  
Автор БeзcъницaМодератор (good girl)
Публикувано26.11.13 10:45



Даааа бе. В мига, в който излезеш през вратата, нещата са приключени. Ако разбереш, че са ти дали по-малко, но си излязла и се върнеш, надали ще ти обърнат внимание. А сега те се сетили, че нещо не било наред. Ако си сигурна, че си взела повече, да ги върнеш, но като не си - да са те спряли преди да излезеш и толкоз. Само не разбрах как със звънкане си разменихте погледи. Все пак си ходила лично да се обяснявате ли?



Тема Re: Рано в понеделник отзарананови [re: пТичка]  
Автор Well (Сянката Му)
Публикувано26.11.13 10:52



Банките са най-големите кожодери, наравно с политиците. Тегли им една майна и от мен. И им кажи че малко са ти наддали, дано да се раздадат изцяло и да фалират за благото на човечеството заедно с червивите си господари.

Редактирано от Well на 26.11.13 10:52.



Тема Re: Рано в понеделник отзарананови [re: пТичка]  
Автор moreol (Mr. Prikazen)
Публикувано26.11.13 11:57



Той ще дойде на инспекция с призовка и разрешително за обиск и тогава ще те обискира в спалнята





Тема Re: Рано в понеделник отзарананови [re: moreol]  
Автор yetti (снежко)
Публикувано26.11.13 19:25



ще ти се, путьо. не могат да я барнат.

----

I only had a Corona
Five cent deposit


Тема Re: Рано в понеделник отзарананови [re: пТичка]  
Автор yetti (снежко)
Публикувано26.11.13 19:26



що не им вдигна скандал, че те будят?

другото от тяхна страна са глупости, простотии и вой от безпомощност (най-вероятно от неква пача, дето не е догледала нещата).

----

I only had a Corona
Five cent deposit


Тема Re: Рано в понеделник отзарананови [re: пТичка]  
Автор Well (Сянката Му)
Публикувано26.11.13 19:52



Според мен си жертва на измамна схема.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.