Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:14 26.05.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Градът на студените хоранови  
Автор r3gistracia ()
Публикувано15.11.13 12:04



Начи в София да чакаш на някой да му пука за тебе е като да чакаш от умрел писмо. Тука най-печалившо е да си най-студен от всички и по някакви причини да си на върха на социалната пирамида, тогава си он топ, но дори и тогава всички са ти чужди и ти си чужд на всички, хората са свикнали яко да ги гърбят нон стоп и приемат това за нормално, също са свикнали на никой да не му пука за тях, пример ръганите от Аладинчо потърпевши, които в крайна сметка заявиха пред медии, че случилото се е ок. Както вече успяха да ми обяснят тука хората си гледали "работата" и "бизнеса", демек жалкото съществуване, което ако в някой момент случайно придобие обществено приемлива форма, то бива изнесено за пред хората (тогава си ходят на гости, иначе не) като гостита, сватби, протести на богатите и успелите и прочее неща, където хората си разменят хладно-преуспели усмивки, докато иначе в други ситуации същите тези личности, точно като техния любим приятел СидерОФФ се крият буквално под масите. Много неща нито ги касаят, нито ги знаят, нито са ги видели, нито ги интересуват, а само гледат къде да се скрият за да не ги сполети и тях нещо. Справедливостта, когато решат да я търсят е състояние на тяхното удобство, НО най-вече, когато с това могат да се похвалят на хората. Тоест търсят справедливост, НО ако могат да излезат с новите си дрешки на протест, винаги са готови да ти помогнат, НО ако приличаш на манекенка, помагат и са радостни да го правят, само когато това им е социално изгодно, когато е социално неизгодно хич и не ги търси.

А още по-бруталния пример, понеже сега изглеждам по незнайни причини доста добре..... (почти се влюбих в себе си сутринта в огледалото), 1 изрод вчера 2 часа ме клепа и лъга някви брутални неща за мене, че съм му правила, че съм го била чукнала по главата :D :D :D аз като го чух направо не повярвах на ушите си, но което е по-парадоксалното, докато ме клепаше СЕ ЧЕГЪРТАШЕ яко за ташаците и ме гледаше сещайте се как. Е нема такива нагли изроди. И ако си мислите, че наглите лъжи не хващат декиш, да, хващат. Дееби и нагляра смотан, и аз понеже съм добродушна и през цялото време му се усмихвах, защото си мислех, че ще престане, но той не. Клепа, лъже и се дере за ташаците. Е на такъв верно как да не му отвъртиш един шамар да направи задно салто? Иначе ходя по 5 пъти на ден до полиция и прокуратура нищо. Не ти дават една жалба да си подадеш, но разни изроди могат най-безсрамно да се оплакват че си ги почуквала по главата"

и че си им слагала клечки в ключалките докато се барат за чатала. Направо ми иде вече да се издрайфам



Тема Re: Градът на студените хоранови [re: r3gistracia]  
Автор r3gistracia ()
Публикувано15.11.13 12:57



Направо ме е яд, че не съм му завирала клечки в ключалките

сигурна съм, че тогава много по-малко щеше да ми пука и да ме притесни с оплакванията си, а сега ме притеснява това, че нарочно лъже и ме клепа. Или да го чукна по главата? Че аз да не съм Бойко Борисов, а той Плевнелиев. И се занимавам с този, докато аз самата имам далеч по-реални проблеми, за които полицията напълно нехае

Направо ми иде да избягам на северния полюс и по възможност да не виждам никакви хора, предните дни и без това единствено си мислех, как съм снежната кралица и живея в бяла красота и самота.



Тема Re: Градът на студените хоранови [re: r3gistracia]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано15.11.13 14:12



Бе я го чукни по главата да му дойде акъла. Айшшш!



Тема Re: Градът на студените хоранови [re: r3gistracia]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано15.11.13 14:37



За какво ходиш в полицията и прокуратурата, ако не е тайна?




Тема Re: Градът на студените хоранови [re: Luchezara]  
Автор collateМодератор (дежурен)
Публикувано15.11.13 14:56



Взе ми думите от устата.


От някой идиот ли трябва да се спасяваш бе човечката? Никой не може да ти попречи да пуснеш жалба.



Тема Re: Градът на студените хоранови [re: r3gistracia]  
Автор Zenpeace ()
Публикувано15.11.13 15:31



Лошото е че човек в бг е принуден да иде в София..ще не ще.
Другия вариант е да тръгне човек към чужбина.
Чудя ти се на акъла..след като ги осъзнаваш кристално ясно реалностите за София,чии го дириш там.?
Останах с впечатление ,че си родом от провинцията.
Аз за себе си съм си казал-и злато да ми дават там..никога повече.
На шума,лудницата,мръсотията и алергиите.
Спомням си със жена ми как 99 черни храчки плюехме вечер като се приберяхме.
И черни секрети от носа.
А за алергиите които получихме и двамата ..кожни такива-ноу комент.
Всеки един мой познат норвежец който е имал нещастието да посети София ми е казвал,че никъде другаде не е виждал такава лудница и мръсотия.
Те на тях тук 900 000 ното Осло им се вижда като Ню йорк,а за София рросто коминтара е излишен.
А Осло просто е цвете пред София.
С алеите,парковете и липсата на голям трафик в центъра.

Търсач със свещ на човещина.


Тема Re: Градът на студените хоранови [re: Zenpeace]  
Автор Sarfa (freeman)
Публикувано15.11.13 20:04



Аз пък не съм съгласен.Може да си ходиш където искаш,не е задължително да си в София.Аз живея в Бургас.Живял съм в Берлин,Франкфурт,обиколил съм цяла Германия.Но се връщам в Бургас.
Колкото до София и обривите,малко попрекали.София си е перфектен град,завинаги ми е на сърце.Само ще ти кажа-като бях дете,сърни и елени идваха пред блока ни,бяха им направили дори хранилка съседите.Няма какво да говорим за паркове-може да не са много поддържани,но това се променя,огромни са-Ловният и Южният парк нямат аналог по площ в Норге,сигурен съм.Витоша ти е на 20 минути с кола,а от другата й страна може да ловиш и мечки,толкова е диво.За места като Княжево ще си мечтаете в Норге.Ма какво да те открехвам,ти си видял сигурно Люлин и Филиповци само...



Тема Re: Градът на студените хоранови [re: Sarfa]  
Автор yetti (снежко)
Публикувано15.11.13 20:14



всъщност софия все още си е един доста зелен град, с много дървета и паркове, междублокови градинки и пр. въпреки напътните на много олигофрени да съсипят и това. лесно може да се види в google earth.

тва за кожните обриви и храченето на черно... тва е голяма простотия, въпреки че, особено зимата, въздухът става много мръсен, най-вече заради всички селяндури, цигани, мизерници и пр., които се топлят на твърдо гориво, вкл. въглища, а дори и гуми!

----

I only had a Corona
Five cent deposit


Тема Re: Градът на студените хоранови [re: Sarfa]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано16.11.13 01:04



Къде си живял, че са идвали сърни и елени пред блока ви?


Районът от Плиска към Румънското посолство е с много мръсен въздух заради колите. Има и други такива места, много. Но и парковете са най-големите в България предполагам.




Тема Re: Градът на студените хоранови [re: Luchezara]  
Автор Sarfa (freeman)
Публикувано16.11.13 09:06



Дианабад,на 30 метра от гората.Половината квартал не беше застроен,нямаше я зоологическата,около нея беше пущинак с няколко къщички,а до околовръстното-само поле.Местата с мръсен въздух не са малко,така е.Но и местата,които са хубави-също.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.