Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:30 25.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Градът на студените хоранови [re: The bad reptile]  
Автор Azzurrina (*)
Публикувано19.11.13 16:47



*HEART* *HEART* *HEART* *HEART* *HEART* *HEART*.............................



Тема Re: Градът на студените хоранови [re: Azzurrina]  
Автор Sarfa (freeman)
Публикувано19.11.13 19:56



Да,там съм ситуиран,иначе мога да бъда забелязан навсякъде:)))



Тема Re: Градът на студените хоранови [re: Azzurrina]  
Автор Monica123 (старо куче)
Публикувано19.11.13 22:00



И аз съм така. Понякога мислено обхождам улиците по които съм вървяла...



Тема Re: Градът на студените хоранови [re: Azzurrina]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано20.11.13 10:33



Как ги раздаваш тези гаранции не знам.




Тема Re: Градът на студените хоранови [re: Azzurrina]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано20.11.13 10:36



Дори и по-малки. Моите съученици от техникума в Пловдив, които не бяха от града, се чувстваха по същия начин.
Може би семейството успокоява.




Тема Re: Градът на студените хоранови [re: Luchezara]  
Автор r3gistracia ()
Публикувано20.11.13 11:06



ами така е да, като дойдеш от село и хората ти се струват невероятно студени, иначе там седиш, приказваш си с който искаш и всички са ти близки, е с някой може и да се поскарате, но това изобщо не променя нещата, щете не щете пак сте си близки и се оправяте много често, а тука те гледат като пукали и по улиците и въобще. и хич не искат да се занимават с тебе, ти звъниш на институция, те директно ти затварят няма 6-5, директно трасват телефона и даже като им звъннеш обратно ти казват "ама вие защо така затворихте телефона госпожо", а аз не съм никаква госпожа, а госпожица все още, и се правят на луди само и само да се отървът от теб, дават грешна или непълна информация и гледат в точка (ако им застанеш на гише) и цялата причина е че грам не им пука за теб и искат само да се отърват от теб, може и по най-бруталния начин (щото глагола "да се отървеш от някого" си има и едни специфични значения) , не че нещо, но и софийските роднини не са кой знае колко по различни, разликата е, че за разлика от другите хора те познават, знаят те теб и проблемите ти, понякога и успехите но интересът пак продължава да бъде нулев , няма да седнат да разговарят с теб, да си говорят на маса, трудна работа преди като сядахме тука е само за да ми се карат такова нещо на село да седнеш на маса да ти трият сол на главата няма



Тема Re: Градът на студените хоранови [re: Luchezara]  
Автор r3gistracia ()
Публикувано20.11.13 11:16



да, отчуждени е точната дума.



Тема Re: Градът на студените хоранови [re: Monica123]  
Автор r3gistracia ()
Публикувано20.11.13 11:17



аха да, липсва ти като не си в нея, но върнеш ли се направо косите ти настръхват



Тема Re: Градът на студените хоранови [re: r3gistracia]  
Автор yetti (снежко)
Публикувано20.11.13 16:35



ми то е доста елементарно да разбереш, защо е така.

----

I only had a Corona
Five cent deposit


Тема Re: Градът на студените хоранови [re: r3gistracia]  
Автор shokoLada (: ) )
Публикувано20.11.13 22:34



Мислех да копирам изречение, за да ти отговоря на него, но се отказах...по обясними причини...


Ми не... не съм забелязала хората да са студени или може би съм свикнала, но зависи и ти как подхождаш към тях. Просто тук живота е друг, забързан...и всеки гони задачки и т.н., но пък ако влезеш в градския и седнеш до някоя баба и дядо и можеш да научиш всичко.......... от деца до болести...... и лукче може да те почерпят...и няма не искам..




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.