Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:44 23.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Офф, бившата...нови  
Автор violet126811 ()
Публикувано08.11.13 01:11



бившата - бившата - бившатаааа!

ама вече се чудя бивша ли е като все я спряга?!



аз моя бивш отдааавна съм го забравила, камо ли пък като съм в нова връзка!
хич и не се сещам, какво остава да го мисля...

а на тази... викам да й издигнем един паметник (бил той и не толкова лицеприятен), че просто вече ми отекоха ушитеее!

как да го накарам да спре да ми говори за нея - пробвах да сменям темите, ама той си държи да си каже и си се връща... мислех да му кажа, че не ми е приятно, обаче от друга страна си давам сметка, че тя си е част от живота, от миналото му, а и покрай детето няма как да не става дума и за нея, обаче тва е прекалено, не знам, просто ми действа зле да слушам с каква шматка е бил, а и не знам какъв коментар се очаква да направя - въобще и не искам да им се меся в отношенията, нито да я коментирам, още по-гадно ми става като се замисля, че надали е толкова безразличен и приключил с нея, колкото твърди, след като виждам какви емоции се хвърлят покрай това какво казала или направила - съдейки по себе си, аз ако съм приключила с един човек каквото и да направи ще ми е все едно, а тук за всяко нейно действие или бездействие е вой до небето, смятам, че още го боли и не я е прежалил... много ми е тъпо от което...

Райън

Тема Re: Офф, бившата...нови [re: violet126811]  
Автор Monica123 (старо куче)
Публикувано08.11.13 02:00



смятам, че още го боли и не я е прежалил... много ми е тъпо от което...
Така е.А щом имат и дете заедно или се примирявай или свиквай.



Тема Re: Офф, бившата...нови [re: violet126811]  
Автор Nazgulll (8см)
Публикувано08.11.13 09:04



eдин deep throat и ще забрави и бивши и всичко



Тема Re: Офф, бившата...нови [re: violet126811]  
Автор юрата ()
Публикувано08.11.13 09:15



много рядко мъжът приключва с жената, обикновено за да го направи първо тя трябва да приключи с него... ама и тогава не е сигурно че той ще я остави бързо, обикновено му е нужно време.



Тема Re: Офф, бившата...нови [re: violet126811]  
Автор Refurbished (Реставриран)
Публикувано08.11.13 10:23



И мен ме гони един "Призрак".

Но е баща на децата ми и ще намеря начин да го интегрирам с песен на уста.

Thanks!
Ta-ta for now.

Тема Re: Офф, бившата...нови [re: violet126811]  
Автор ya2011 (умна)
Публикувано08.11.13 10:24



Един въпрос от колко време му е бивша?

Ако е до 3 месеца - нормално,
ако е до 1 година - разбираемо,
ако е над 1 година тежък случай.

Keep your friends close... keep your enemies closer...


Тема Re: Офф, бившата...нови [re: ya2011]  
Автор Refurbished (Реставриран)
Публикувано08.11.13 10:27



Това ми прозвуча като: Имам 7 вида статуса на поръчката (за онлайн магазин) - Pending, failes, on-hold, processing, completed, refunded, cancelled.



Thanks!
Ta-ta for now.

Тема Re: Офф, бившата...нови [re: Refurbished]  
Автор ya2011 (умна)
Публикувано08.11.13 10:33



Ами и в живота е така, може статусите да не са 7, а 20 но в общи линии е така. Тук има хора, които разбират от психилогия те ще ти обяснят.

Keep your friends close... keep your enemies closer...


Тема Re: Офф, бившата...нови [re: violet126811]  
Автор moreol ()
Публикувано08.11.13 10:47



Виолето, Виолето, пак ли ти

.... Кажи му съвсем нормално и спокойно че разбираш че му е тежко, но това вече е минало и че сега е с теб, а на теб не ти е приятно да се говори затова и че се чувстваш виновна, затова че не знаеш как да отреагираш (не че чувстваш реално де ). Знам че ти е тъпо и в някой момент може да ти кипне, но твърде вероятно е човека да няма чувства към нея, а да гледа с носталгия към това което е имал и е загубил а именно семейството. Това са две различни неща и не го вини че страда за нещо, на което най-вероятно е държал много. Не казвам че е прав, той също трябва да се съобрази, че на теб не ти е приятно, но понякога хората са заслепени. Не изпадайте в драми, недей да таиш в себе си всички тези негативни емоции, а внимателно и спокойно му поднеси твоето виждане и желания така че да те разбере и да говорите без драми и караници. И не показвай ревност

<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от moreol на 08.11.13 10:50.</EM></FONT></P>

Редактирано от moreol на 08.11.13 10:50.



Тема Re: Офф, бившата...нови [re: moreol]  
Автор The bad reptile (Крокодил)
Публикувано08.11.13 11:06



Докато му го каже и той ще увеличи радиото



А, иначе останалите ти щуротии са пълни глупости.
Такова държание и пърпалясване за бившата си е израз на идиотизъм и абсолютно неуважение на сегашния партньор!
Но хора всякакви!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.