Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:45 19.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема За паметницитенови  
Автор Sarfa (freeman)
Публикувано07.11.13 10:23



Някакви лумпени били заключени,защото изографисали паметника пред "Позитано" 20 със спрей.Голям шум вдигат техните приятелчета по този повод,а лично аз мисля,че съвсем основателно ги арестуваха,не би било зле и да ги осъдят.Директно влязох на една моя приятелка във ФБ,която много искаше да ходи пред 3-то районно да скандира за потъпкани права и т.н.,със следния коментар:

Доста тъпо е да се гаврят с паметниците така.Паметникът е страница от една епоха,отразява едно виждане,идея,на хората тогава,не е нужно да сме съгласни с нея,да е модерна,за да съществува.Преди всичко,паметникът е история,а дали ни харесва,или не,няма никакво значение.Поругаването на паметник,какъвто и да е той,показва единствено желанието да се заличи,изтрие,премахне някаква част от историята,някакви идеи,което едва ли може да се нарече "демократичен елемент".Скъпи тъпанари,спомнете си думите на Волтер:"Аз не съм съгласен с това, че вие говорите, но аз до последно ще защитавам правото ви да говорите."

По принцип е доста устата и не млъква лесно,ама вече 45 минути няма коментар...
Въпроса ми към вас е-вие одобрявате ли подобни акции,ако да,защо?

Редактирано от Sarfa на 07.11.13 10:24.



Тема Re: За паметницитенови [re: Sarfa]  
Автор Nazgulll (8см)
Публикувано07.11.13 10:26



естествено, че одобрявам. камо ли пък за тоя партизански паметник, който увековечава хората съсипали държавата.



Тема Re: За паметницитенови [re: Nazgulll]  
Автор Sarfa (freeman)
Публикувано07.11.13 10:28



Не отговори на въпроса.



Тема Re: За паметницитенови [re: Sarfa]  
Автор Nazgulll (8см)
Публикувано07.11.13 10:29



явно не можеш да четеш



Тема Re: За паметницитенови [re: Nazgulll]  
Автор Sarfa (freeman)
Публикувано07.11.13 10:30



то няма много за четене,да ти кажа.



Тема Re: За паметницитенови [re: Sarfa]  
Автор The bad reptile (Крокодил)
Публикувано07.11.13 10:48



Абсолютно съм съгласен с теб!!!!
И на мен не ми е по вкуса да гледам на един от най- красивите хълмове в ПД руски паметник, но това е История и трябва да се пази и уважава!
като сме такива патриоти, защо не направим на доста по-високия и красив Джендем тепе един хубав Български паметник???А там стърчат грозни антени.но вместо от тези пишман патриоти да се подеме кампания по изграждане на такъв, те намират за по важно постоянно да оскверняват Руския.

Ами подобни македонски тъпанари наскоро оскверниха с разрушаване паметниците на Българските гробища при Дойран!Тогава всички тези са съгласни и с това?щото според братята македонци, през ПС ние сме агресори там.



Тема Re: За паметницитенови [re: Sarfa]  
Автор Polydeuces (Търсещ)
Публикувано07.11.13 11:08



Крайно време е МВР да се вземе в ръце и да подкара всички престъпващи закона по един или друг начин. Иначе всички започват да се прехласват по саморазправата и самооправството.

Graeca sunt non leguntur


Тема Re: За паметницитенови [re: Polydeuces]  
Автор Nazgulll (8см)
Публикувано07.11.13 11:31



послушното овчарче поли. познавате ли го. то спазва законите и е гражданин за пример. LOOOOOL

aман от послушковци



Тема Re: За паметницитенови [re: Nazgulll]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано07.11.13 11:40



Момчета, кво си прайкате?



Тема Re: За паметницитенови [re: Vitalite]  
Автор Nazgulll (8см)
Публикувано07.11.13 11:41



не ми се натискай, никъв шанс да ти пусна. (освен ако гърдите ти не са наистина толкова твърди, колкото ги изкарваш).




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.