Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:40 27.04.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Да няма на кого да се обадиш.нови  
Автор Mpъни (:))
Публикувано09.09.13 09:38



Стана ми лошо в автобуса преди час. Причерня ми. Добре, че бяха пътуващите в автобуса, да ме свестят.
Изчакаха дори линейката с мен. А от Спешна помощ ме докараха до нас и човека ме изчака да види, че ям и тогава си тръгна.
Хипотония.
Питаха ме има ли на кого да се обадя. А аз нямам на кого. Приятелите ми са на работа. С майка ми вече не мога да се свържа, щото си смени номера.
Колегите ми също не могат да дойдат, защото и те са на работа. Въобще нямам на кого да се обадя.

Ето това е тъпотията на живота. Не само да ти е самотно, но и да си сам, когато трябва да има някой до теб.

Това е моето виждане. Не го налагам на никого. Просто го споделям.


Тема Re: Да няма на кого да се обадиш.нови [re: Mpъни]  
Автор пoняkoгa (свестна)
Публикувано09.09.13 09:47



Надявам се, че вече си добре! ..........Съжалявам за случилото се..............

Можеш да разчиташ на всеки от този клуб, сигурна съм в това.............. Наистина, ако се нуждаеш от нещо, кажи!

До скоро, момиче!



Тема Re: Да няма на кого да се обадиш.нови [re: пoняkoгa]  
Автор Mpъни (:))
Публикувано09.09.13 09:51



Благодаря!

Това е моето виждане. Не го налагам на никого. Просто го споделям.


Тема Re: Да няма на кого да се обадиш.нови [re: Mpъни]  
Автор Mpъни (:))
Публикувано09.09.13 09:52



В допълнение, от суетата, един съвестен гражданин, е присвоил телефона ми, вместо да го прибере в чантата ми. Красота! Нямам сили дори да се ядосам. Отивам да поспя, защото имам нужда от почивка.

Това е моето виждане. Не го налагам на никого. Просто го споделям.


Тема Re: Да няма на кого да се обадиш.нови [re: Mpъни]  
Автор FilerO99 (нацистко конте)
Публикувано09.09.13 09:55



Същото нещо ми се случи и на мен някъде преди 3-4 години в трамвая - ниско кръвно налягане. Една млада жена ми отстъпи място в трамвая да се свестя и после като слязох се оправих.



Тема Re: Да няма на кого да се обадиш.нови [re: Mpъни]  
Автор юpaтa ()
Публикувано09.09.13 10:17



е, като са на работа какво ти пречи да им се обадиш. То дори да имаше някой до себе си и той щеше да е на работа най-вероятно.
Всъщност човек е сам със себе и е добре да се свикне с това. Да си самотен е друго нещо.
Напълно разбирам ситуацията, не задълбавай в нея, не драматизирай, такива неща се случват на много хора дето имат на кого да се обадят, ама е нямал никой в момента с тях. Радвай се че си излязла жива и здрава от това.



Тема Re: Да няма на кого да се обадиш.нови [re: Mpъни]  
Автор Refurbished (Реставриран)
Публикувано09.09.13 10:22



На всеки му се случва да попадне в подобна нелепа ситуация. Разликата е в това, че някои наистина имат на кого да се обадят и да разчитат на помощта му.

Аз например съм безкрайно щастлив, че вече си имам "съкровище". Сутринта я събудих с много целувки.

А ти, Мръни, мисля, че можеш да разчиташ на този клуб. И все пак побързай да си намериш приятели, които да могат да реагират по-бързо. Иначе ще имаш още много разочарования.



Тема Re: Да няма на кого да се обадиш.нови [re: Mpъни]  
Автор Pekoнcтpykтop (дарвинист)
Публикувано09.09.13 12:12



Веднага се сещам за минимум 10 човека, които мога да им звъня денонощно и са готови да се отзоват.
Тва е абсурда на живота - социопати и неприятни личности като мен имат здрави социални контакти, а добри и скромни хора като вас живеят в изолация.



Тема Re: Да няма на кого да се обадиш.нови [re: Pekoнcтpykтop]  
Автор FilerO99 (нацистко конте)
Публикувано09.09.13 12:14



Тва е абсурда на живота - социопати и неприятни личности като мен имат здрави социални контакти, а добри и скромни хора като вас живеят в изолация

Напълно съм съгласен, в най-социопатичните си периоди неприятна личност като мен не е имала проблем със социалните контакти. От друга страна когато съм бил по-нормален, по-добър и скромен не правих нови контакти.



Тема Re: Да няма на кого да се обадиш.нови [re: Mpъни]  
Автор Well (Сянката Му)
Публикувано09.09.13 15:56



Видяла си една истина. Че когато си в затруднено положение, единственият на който можеш да се довериш си самата ти. И единственият, който може да ти помогне, е Господ. Но тъй като той е част от теб ... пак си ти. Но той е и част от всеки друг ... затова и всеки друг може да ти помогне. Е, или пък ти на него, давайки си телефона макар и без да знаеш ...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.