Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:39 02.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Положението се влошава.нови  
Автор saksun (непозната)
Публикувано18.07.13 02:12



Не останаха мъже, които да ме заковат с интелект, поглед, постъпка.
Седя си сега, пиша или говоря с разни... ами няма мисъл в тези тикви, само врели-некипели плещят, едно нормално изречение не намирам.
Всъщност имаше и умни неща, но те бяха цитати от световноизвестни личности.

Имам наблюдения - до 35 годишна възраст що-годе са в час. После става страшно - излезли в голямо междучасие и забравили да се върнат там, дето са били.

Какво да се лъжем? Издивели са просто, някои повече, а други съвсем.



"Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи." ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Положението се влошава.нови [re: saksun]  
Автор Liya ()
Публикувано18.07.13 03:27



Сигурно изглупяват в опити да те свалят


Дай им шанс, поне на тези, които те привличат физически, пък после ако ти не си загубиш акъла, ще претеглеш техния
Kiddin', но много тъжно звучи това... Знаеш добре, че не е такова положението с мъжете по принцип, а явно около теб са се събрали такива, което е жалко...
Моят съвет е да си помислиш откъде извират тези и да смениш източника



Тема Re: Положението се влошава.нови [re: saksun]  
Автор ellynora (старо куче)
Публикувано18.07.13 04:19



Хората в интернет имат смелостта да си позволяват повече от това, което им е позволено в реалността. Затова много внимавай. Аз също съм потресена от нивото, което държат.



Тема Re: Положението се влошава.нови [re: saksun]  
Автор Well (Сянката Му)
Публикувано18.07.13 07:28



Това е проблема на "великите" интелекти - всички им се струват глупави :)))
Аз на твое място обаче бих се замислил - дали всички други не са в ред, или пък аз нещо давам фира и не се усещам че се изпускам в гащите ...



Тема Re: Положението се влошава.нови [re: Well]  
Автор Pekoнcтpykтop (дарвинист)
Публикувано18.07.13 09:08



Съгласен.

Като цяло, жените след 35, или пропадат тотално в търсене на приказния идеал, или почват да се шибат с всеки срещнат, с тайната надежда да възникне семейство, разбира се.



Тема Re: Положението се влошава.нови [re: saksun]  
Автор Sarfa (freeman)
Публикувано18.07.13 09:18



Заети сме просто,а и впечатлихме вече който трябва.Та така,общо взето...



Тема Re: Положението се влошава.нови [re: saksun]  
Автор FilerO99 (оперативная)
Публикувано18.07.13 10:24



Глупости. Почти един нормален мъж няма от 34 годишна възраст надолу. Това е поколението на олигофрените на прехода. А ти си си направила напълно погрешен извод.



Тема Re: Положението се влошава.нови [re: saksun]  
Автор ШokoЛaдa (впечатлена :)))
Публикувано18.07.13 10:29



Не останаха мъже, които да ме заковат с интелект, поглед, постъпка.
Седя си сега, пиша или говоря с разни


Тук нещо ми се разминаваш....как може някой да те закове с поглед, като си говориш и пишеш?





Тема Re: Положението се влошава.нови [re: FilerO99]  
Автор Alice in WL (регистрирана)
Публикувано18.07.13 10:48



Много добре го каза: 'поколението на олигофрените на прехода'.

ad infinitum ...


Тема Re: Положението се влошава.нови [re: Alice in WL]  
Автор The Stranger (NO GAME :))
Публикувано18.07.13 11:03



Всяко поколение си има своите олигофрени. Лия много добре каза да смените източника. Иначе и аз забелязвам, че напоследък мъжете стават все по-малко... от години имам регистрация в сайт за възрастни, тогава обявите в раздел: "Мъже търсят жени" бяха два пъти повече от обявите в раздела: "Мъже търсят мъже", а сега е обратното - 10 страници обяви "Мъже търсят жени" и 18 страници обяви "Мъже търсят мъже"... а ако сложим в сметката и обявите в раздели "Бисексуални", "Травестити", "Crossdressers", "БДСМ" и става наистина страшно...

Давай на душата си каквото иска, щото ще дойде време нищо да не ще!

Редактирано от The Stranger на 18.07.13 11:19.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.