Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:48 26.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | (покажи всички)
Тема Re: Майнови [re: Pekoнcтpykтop]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано17.07.13 18:43



Всичко това е вярно. Има обаче една подробност - да видим дали ще познаеш.



Тема Re: Майнови [re: Vitalite]  
Автор Pekoнcтpykтop (дарвинист)
Публикувано17.07.13 18:46



Не мога.



Тема Re: Майнови [re: Vitalite]  
Автор yetti (снежко)
Публикувано17.07.13 18:52



вземете си най-накрая стая бе!

----



Тема Re: Пишешнови [re: Liya]  
Автор Apxaнгeл (паднал ангел)
Публикувано17.07.13 22:59



... ами аз последно в сексшопа взех.... батерии за задната светлина на велосипеда..

.. Къде вечерта може да се купи подобно нещо, освен там или на бензиностанциите.... Пък за късмет имам един такъв секшоп пред вратата почти... За всеки случай...

....Не чета между редовете и затова пиша директно...

Тема Re: ЗА и ПРОТИВ брака.нови [re: Mpъни]  
Автор Apxaнгeл (паднал ангел)
Публикувано17.07.13 23:10



... сигурно е така.... но я помисли... Ако нищо не ви е наред всеки знае до какво може да доведе брака... делби... съдене... нерви... номера... А ако всичко ви е наред в брака си е една формална досада за всички документи и усложнения....
Ето наскоро един приятел иска да вземат кредит... Той има добро кредитно досие, добър кредитен рейтинг, висока заплата и т.н... С жена си са решили да си правят ремонт на апартамента... Та отива той в банката, и се почва... О вие сте женен... дайте сега този комплект документи на жена си... и после... О извинявайте... но не може да ви отпуснем исканата сума, защото добрата му заплата не стигала защото вече като семейство се гледал общия доход и се делял като се вадили.. дръ... дрън... дрън... Ей такива досадни неща....

....Не чета между редовете и затова пиша директно...



Тема Re: ЗА и ПРОТИВ брака.нови [re: Apxaнгeл]  
Автор The Stranger (NO GAME :))
Публикувано17.07.13 23:51



Прав си... както винаги. Това все едно аз съм го писал.

Давай на душата си каквото иска, щото ще дойде време нищо да не ще!


Тема Re: ЗА и ПРОТИВ брака.нови [re: Mpъни]  
Автор Sarfa (freeman)
Публикувано18.07.13 00:34



Не виждам с какво бракът ще подобри или влоши семейния ми живот.Кой както го влече,не мога да съм "против",не мога и да съм "за".Ние си живеем без брак,няма рекламации.





Тема Re: ЗА и ПРОТИВ брака.нови [re: Mpъни]  
Автор Sarfa (freeman)
Публикувано18.07.13 00:47



Ти си сериозно бъгната,ако мислиш,че един подпис може да значи повече от това,дето ми е на сърцето.Изобщо не виждам смисъл да минавам през тъпи процедури,да вдигам сватби и т.н.,за да декларирам някаква отговорност към жената с която съм избрал да бъда.
Не съм против брака,но пък и не е нещо,което няма да ми дава да заспя.



Тема Re: ЗА и ПРОТИВ брака.нови [re: Apxaнгeл]  
Автор Mpъни (:))
Публикувано18.07.13 06:13



На краставичар краставици ли ще продаваш?!!!
Но щом те влече.....
Не ми променяш мнението по въпроса. Само го затвърждаваш.
Мене от бумаги ич ма не страх.

Даже съм пристрастена.
И само така лекинко да ти подхвърля, че ако и двамата работите и имате добри доходи, може да ти дадат кредит, че дори и по-голям в сравнение, ако само ти работиш.

Това е моето виждане. Не го налагам на никого. Просто го споделям.


Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.