Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:00 24.04.24 
Контакти
   >> Споделено
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема И другата баба...  
Автор пТичка ()
Публикувано13.07.13 11:19



си отиде...

баси, сякаш са се наговорили!









Тема Re: И другата баба...нови [re: пТичка]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано13.07.13 11:30



Съболезнования, Птиченце...

"Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи." ЛЕРМОНТОВ


Тема Re: И другата баба...нови [re: пТичка]  
Автор Polydeuces (Търсещ)
Публикувано13.07.13 11:45



Съболезнования..

Graeca sunt non leguntur


Тема Re: И другата баба...нови [re: пТичка]  
Автор roshava (диване)
Публикувано13.07.13 11:47



Мир на духа и, и да живее дълго в сърцето ти, за да те топли и подкрепя с мъдростта която е оставила в теб.



Тема последният пътнови [re: пТичка]  
Автор пТичка ()
Публикувано13.07.13 12:09



като я видях ми мина мисълта "да я нацелувам хубаво, че може и да не я видя повече"

така и направих, не знам откъде дойде тая мисъл, не знам и защо ме заля някаква тъжна вълна тогава, като на раздяла, та побързах да изляза, не исках да я помня така баба ми - отслабнала, изнемощяла...
а наскоро в рейса видях едно точно нейно копие от по-младите й години, точно както я помня, когато бях малка - същата къдрава коса, същата прическа, същото облекло дори, и в лице приличаше много жената, и в телосложение - просто беше потресаващо! така я помня и така ще си остане жива в мен - весела, жизнена, енергична, все нещо измисляше, все нещо правеше, все ни водеше нанякъде, постоянно се раздаваше, за всички...
благодаря ви за милите думи... просто... много ще ми липсва... винаги знаеше какво да каже и как да помогне... изключително мъдър и добър човек... не само, че трите си деца сама е отгледала, ами и всичките си внуци... не просто баба, Майка е, с главно М !



Тема Re: последният пътнови [re: пТичка]  
Автор Mpъни (:))
Публикувано13.07.13 12:23



Съжалявам! Моите съболезнования.
Дано почива в мир, в един по-спокоен и добър свят!
Тежко ти е и ще бъде още, но добре мислиш да запазиш най-хубавите си спомени за нея. Хубаво е да имаш нейни снимки, където се усмихва. Така ще запазиш по-дъбго споменът за добрия човек.
Гуш.

Това е моето виждане. Не го налагам на никого. Просто го споделям.


Тема Re: последният пътнови [re: пТичка]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано13.07.13 12:26



И моята баба винаги намираше какво да ми каже в трудни моменти. Притежаваше чувство за хумор и много се веселяхме с нея.
Говорили сме за мои гаджета и каквото е казала, че ще се случи във връзките ми, наистина така е ставало.
Беше на 94 години като почина. Умът й беше остър. Познанията по история, география и политика - забележителни.

"Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи." ЛЕРМОНТОВ


Тема Re: И другата баба...нови [re: пТичка]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано13.07.13 12:31



Птиче...



Тема Re: И другата баба...нови [re: пТичка]  
Автор БeзcъницaМодератор (метла)
Публикувано13.07.13 13:40



Съжалявам...

-.-.-.-.-.-



Тема Re: И другата баба...нови [re: пТичка]  
Автор acroo (Liria)
Публикувано13.07.13 14:12



Гадост.. бабите и дядовците са специална част от живота ни и изграждането ни като човечета, а после и големи хора. Аз гледам да ги почитам живеейки по начин, който не би ги посрамил, ако не да са горди.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.