Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:02 03.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Не може да бъденови [re: Безсъница]  
Автор kaleroya (нов)
Публикувано13.07.13 08:27



не е моя идеята, казах само, че не съм съгласна - исках да погледна само кой как носи на провокации
за кавичките и цитатите - права си, ама сядам на лаптопа тайно и няма много време за редакция на текста, щото нали знаеш - ще изхвърча от работа с лоша препоръка


свикнала съм да я карам работата по български, ама тука не върви, всяка минута е пари



Тема Re: Не може да бъденови [re: Безсъница]  
Автор Mpъни (:))
Публикувано13.07.13 10:27



Свършва, свършва таз любов в миг.
Направо за секунда.
При една добре скалъпена, но разкрита лъжа; при посегателство; при жестока обида, при отчуждение, любовта просто агонизира. И само в един миг умира.
От личен опит. Да миг, точно за миг се изпари и аз бях потресена от себе си.
Но като се поразмислих установих, че има логика да е така. Щом вече чувствата са изтънели на любовта не й остава нищо друго освен да предаде богу дух или да възкръсне изведнъж. Но второто е малко вероятно.

Това е моето виждане. Не го налагам на никого. Просто го споделям.


Тема Re: Не може да бъденови [re: Apxaнгeл]  
Автор acroo (Liria)
Публикувано13.07.13 10:39



Аз не обичам да флиртувам честно казано, не виждам смисъла, а и никой досегане ми е дал заслужаващо си обяснение.





Тема Re: Не може да бъденови [re: Безсъница]  
Автор чичо йети (снежко)
Публикувано13.07.13 10:52



еми не, не спираш да обичаш веднага, точно за тва е силно болезнено, ако се спираше веднага - щеше да е далеч по-лесно.

----



Тема Re: Не може да бъденови [re: чичо йети]  
Автор Mpъни (:))
Публикувано13.07.13 11:09



Най-добрия начин да спреш да обичаш е ако половинката ти вдигне ръка. За секунди любовта се изпарява.

Това е моето виждане. Не го налагам на никого. Просто го споделям.


Тема Re: Не може да бъденови [re: Mpъни]  
Автор БeзcъницaМодератор (метла)
Публикувано13.07.13 13:50



Ми значи пак зависи от човека. Защото и това ми се е случвало, а любовта не си отиде веднага. Опитвам да пробутам тезата, че няма правила за чувствата.

-.-.-.-.-.-



Тема Re: Не може да бъденови [re: Безсъница]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано13.07.13 14:15



Ех, де да можеше така






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.