Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:40 12.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Не може да бъденови [re: kaleroya]  
Автор Niamh ()
Публикувано12.07.13 01:28



Недей се пени, според статистиката, само 1% от хората са моногамни. Как така ти си в този един процент и откъде - накъде твоя партньор да е от него?



Тема Re: Не може да бъденови [re: Mpъни]  
Автор kaleroya (нов)
Публикувано12.07.13 07:38



не, нито искам да изневерявам, нито да ми изневеряват, отворена връзка не ща, не съм фен на груповият секс, който му се шава да си намери подходящия булевард, аз на магистрала не действам, обичам тихите горски пътеки, далече от навалицата, не съм достигнала още такова високо духовно ниво (както и вие тука, които се изказвате, въпреки,че поддържате теорията, сигурна съм, че ако вашата половинка за миг се усамоти в банята и ли тоалетната или на терасата с телефона си, ще изпитате дискомфорт - разни вибъри, уатсапи, танго и прочее програми за тайно общуване между половете - впрочем моят телефон няма такива екстри)...та нека всеки сам на себе си каже къде е неговата истина...аз поне съм искрена с вас, и моля не ме упреквайте за дребните ми човешки слабости



Тема Re: Не може да бъденови [re: пТичка]  
Автор kaleroya (нов)
Публикувано12.07.13 07:42



мила, тука не става въпрос за българи и турци, пише се по принцип, а такива мъже и в България ги има, недей да увърташ истината





Тема 1 %нови [re: Niamh]  
Автор kaleroya (нов)
Публикувано12.07.13 07:44



няма начин да няма начин



Тема Re: Не може да бъденови [re: kaleroya]  
Автор Mpъни (:))
Публикувано12.07.13 08:27



Сега те разбрах. Както и в първия ми коментар по темата, така и сега - аз също не съм съгласна партньора ми да е с развратно мислене. Явно снощи съм дала на късо мозъчно вълнение. Сори!



Инак да, и аз ги мразя такива потайни писания и разговори. И съм си имала проблеми точно с това. Втория път бях просто жестока. Хванах го, че си пише и ме лъже, но нищо не казах, а само го наблюдавах. И в един извънреден разговор наклоних темата към проблема и той сам заговори з атова и показа какво и на кого е писал, но го извъртя, че не било каквото виждам(разбираш ли аз не просто съм с диоптър -0.5, но имам и астигматизъм вероятно). Човека претендираше, че не лъже и че не крие нищо от мен, но го направи. Не просто спрях да му вярвам или да съм се огорчила, но направо го зарязах. Или-или, друго за мене няма.
И не ми беше изневерил, само да уточня. Просто ме излъга за нещо, което би довело до изневяра, въпреки че ясно съм го предупредила как реагирам когато ме лъже и потайнства мъж.

Това е моето виждане. Не го налагам на никого. Просто го споделям.

Тема Re: Не може да бъденови [re: kaleroya]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано12.07.13 09:14



За мен е аут мъж, който умишлено се опитва да предизвика ревността ми, или пък страничните му забежки се вземат насериозно и почнат да ми досаждат целенасочено. Щото това говори за лоша преценка от негова страна и липса на вкус при избора на индивиди за забавление.



Тема Re: Може, може......нови [re: kaleroya]  
Автор пoняkoгa (свестна)
Публикувано12.07.13 10:20



Пробва с Ошо, ама не става ................. мъж си трябва

............

Струва ми се, обаче, че ако искаш дресиран мъж - куче и касичка, се вречи на Ошо, че и за него ще стане късно ........... Ми да, любовта е свобода. Аз обичам безкрайно днес, утре не знам............... може да не обичам вече, може да съм загубила предизвикателството, усещането, стихията. Но не мога да определям как да ме обича мъжа до мен и до кога! Абе, зодия близнаци съм и при мен е доста трудно за обяснение и разбиране .



Тема Re: Не може да бъденови [re: Vitalite]  
Автор ШokoЛaдa (елф)
Публикувано12.07.13 10:26



Винаги са ми били адски интересни мъжете, които се опитват да предизвикат ревност, по една просто причина...защо искат да гледат жената сърдита, намусена и неспокойна, като могат да я гледат нежна, усмихната и доволна...То при мъжете логика няма, ама чак пък толкова да им липсва...???



Тема Re: Не може да бъденови [re: ШokoЛaдa]  
Автор пoняkoгa (свестна)
Публикувано12.07.13 10:30



Аз пък нямам нищо против, до като една жена се прави на сърдита, аз лекичко да флиртувам

........... Абе, не правя такива неща .............. често



Тема Re: Не може да бъденови [re: пoняkoгa]  
Автор ШokoЛaдa (елф)
Публикувано12.07.13 10:33



Па флиртувай..кой ти пречи...


Нали знаеш, качествения флирт, прави жената вечно млада....

ПП ама ти още спиш...аз говорех за нарочно предизвиканата ревност...

На вафличка ли си вече....




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.