Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:56 23.09.24 
Контакти
   >> Споделено
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: aaaa...:)))нови [re: Pekoнcтpykтop]  
Автор coffeemate ()
Публикувано04.07.13 23:05



не сънуваш, щото си се вкопчил в материалното. най-много да си спомниш някой да те гони или ти да гониш някого


а това за възглавницата... кво да ти кажа.. много отчаяно бе, брато....



Тема Re: aaaa...:)))нови [re: coffeemate]  
Автор Pekoнcтpykтop (дарвинист)
Публикувано04.07.13 23:12



Не, всъщност всички сънуват винаги, но просто когато спиш много дълбоко, не си спомняш нищо.
И да отчаян съм, деба, от 2 месеца ви зарибявам тука и резултат никъв.





Тема Re: Модераторе..нови [re: Mpъни]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано04.07.13 23:19



Идваш, значи.





Тема Re: aaaa...:)))нови [re: Pekoнcтpykтop]  
Автор coffeemate ()
Публикувано04.07.13 23:28



че ти с тоя тъп подход какво очакваш?!

аз ако бях сингъл и някой вземе да се прави на мъж чрез тънко и дебело обиждане на жената/жените- бива тотално класиран в графа "става само за диалози клубни. точка"
златна истина- една жена не трябва никога да бъде с мъж, който не я уважава.
а ти преждевременно показа две неща- твоето минало и твоите представи.
че коя ще се върже?! трябва и тя или да е отчаяна или да се направи на отчаяна. заради секса де, не че не знае какво точно и е по душа.


а това - всички сънувят не е истина. остави кво пишат хората в дебелите книги. има различни типове сънища. едни са изчистване на психиката. /между другото не съм спец в тая сънна област, но атка от обща култура/. т.е. може да сънуваш само гонене, стълби, препятствия. а друго е да сънуваш така ,че хем да си спомняш съня, хем да си в едно приповдигнато настроение цял ден след този сън. е те това е сън, който е качествен. душата на човек се разхожда, когато той спи. ако човека е затънал в тежки мисли за оцеляване, за работа, за грижи и тегоби в семейството- душата не може да отлепи и да отиде в други по-високи сфера. да придобива друг опит, който ще и е необходим. та или ходи в тежката материя или стои до тялото. както и да е. това не те вълнува.



Тема Re: aaaa...:)))нови [re: coffeemate]  
Автор Pekoнcтpykтop (дарвинист)
Публикувано04.07.13 23:36



Еми добре де, след като съм загорял като чугунен тиган, душата ми що не отива в сферата на Спайс Платинум или ххамстер като заспя?



Тема Re: aaaa...:)))нови [re: Pekoнcтpykтop]  
Автор coffeemate ()
Публикувано04.07.13 23:45



много амо много сложен въпрос/казус. мисля да се оттегля и да поразмишлявам върху това противоречие хахаха





Тема Re: aaaa...:)))нови [re: Pekoнcтpykтop]  
Автор ШokoЛaдa (елф)
Публикувано04.07.13 23:55



Щото може и още...

...докато прегориш има време...



Тема Re: aaaa...:)))нови [re: ШokoЛaдa]  
Автор Pekoнcтpykтop (дарвинист)
Публикувано05.07.13 00:02



Напълно безполезни сте.

Не мога да получа отговор дори на най-възвишените езотерични, метафизични и трансцедентални въпроси, както и до колко часа продължават гонките на околовръсното.



Тема Re: aaaa...:)))нови [re: Pekoнcтpykтop]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано05.07.13 08:03



От какво недоволстваш? Всичко ти се получава по шаблон.





Тема Re: aaaa...:)))нови [re: Pekoнcтpykтop]  
Автор coffeemate ()
Публикувано05.07.13 10:43



Напълно безполезни сте.
така си е. "жените не дават любов"






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.