Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:16 16.06.24 
Контакти
   >> Споделено
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: Начинови [re: Mpъни]  
Автор БeзcъницaМодератор (метла)
Публикувано01.07.13 12:27



Гангрената е по-лоша от гранулом, ти пък как ги изравни.

-.-.-.-.-.-



Тема Re: Начинови [re: Vitalite]  
Автор БeзcъницaМодератор (метла)
Публикувано01.07.13 12:28



Стискам палци да ти почистят мястото добре. И да се оправиш бързо.

-.-.-.-.-.-



Тема Re: Начинови [re: Mpъни]  
Автор пТичка ()
Публикувано01.07.13 16:09



пием антибиотика, който ни беше изписан при предишен такъв аналогичен случай
няма бисквити, няма филии, няма води - в такива случаи нито ядеме, нито пиеме, добре че попреминаха нещата и още след приема на антибиотика вчера се посъживи детенце та хапнА нещо малко повече от 2 Барни-мечета за цял ден!



неАм сигнатура

Тема Re: Начинови [re: Vitalite]  
Автор пТичка ()
Публикувано01.07.13 16:11



ми така, като ядеш само череши...



майтап, да се оправяш бързо и да случиш на кадърни лекари, че това в днешно време си е цяло щастие...

неАм сигнатура

Тема Re: Начинови [re: roshava]  
Автор пТичка ()
Публикувано01.07.13 16:11





мерси

ми затрих му самодоволната физиономия... то аз душа бера, пък той един такъв нахално ми нахилен...

неАм сигнатура

Редактирано от пТичка на 01.07.13 16:12.



Тема Re: Начинови [re: Бeзcъницa]  
Автор пТичка ()
Публикувано01.07.13 16:19



казват, че Изопринозина е мощен имуностимулатор, давала съм го на малкото под формата на сиропче... скъп е, да, но важното е да действа, щото има лекарства, които колкото и да са скъпи не си оправдават цените... така и не разбрах тогава дали помогна Изопринозина, щото пиехме наред с него и още един куп лекарства.

аз не съм го пила, но ако много се затръшкам може да го опитам, засега карам на Парацетамоли и разни смучещи за гърло

за температурата не знам - аз реших, че повече от 15 часа с температура около 39 не смятам да си гледам детето и дадох антибиотика, след който детенце буквално живна, така че смятам, че взех правилно решение... иначе съм чувала за хора, които си държат децата по цяла седмица с по 40 градуса, но честно, не знам какви нерви имат... решението и цялата произтичаща от него отговорност за добро или зло са в ръцете на родителя...

неАм сигнатура


Тема Re: Начинови [re: пТичка]  
Автор ratna (отдалеч)
Публикувано01.07.13 16:54



Кви са тия вируси


цяла зима вируси , сега други , няма свършване на болестите и мизерията
Мен ме гепи някакво чревно растройство и чак сега идвам на себе си . по едно време беше толкова зле , че мислих да не е холера . но каквото и да е , минава вече



Тема Re: Начинови [re: ratna]  
Автор пТичка ()
Публикувано01.07.13 17:10



ми и аз тва се питам, така ли мутираха вече вирусите, че докторите не са наясно и не смеят да поставят диагноза или неяснотата им се дължи на други фактори, които дори не ми се коментират... лично аз бях потресена когато не стига, че се наложи да ни препращат от един спешен център на друг, поради липса на лекар в първия - ?!?

, но и във втория център "случихме" на лекар, който би трябвало да се срамува, че се нарича педиатър, след като не пролича никакво отношение към детето, а по-скоро досада и безразличие, които лично за мен си бяха потресаващи, чак ме е яд, че поради шока не успях да реагирам

неАм сигнатура

Тема Re: Начинови [re: пТичка]  
Автор ШokoЛaдa (елф)
Публикувано01.07.13 18:17



Птичееее, да се оправяте бързо...ама много бързо....


Това е хубавото на летните вируси, че бързо минават, а аз обикновено ги проспивам....
Надявам се сега, да сте по-добре...



Тема Re: Начинови [re: пТичка]  
Автор БeзcъницaМодератор (метла)
Публикувано02.07.13 06:45



Еее, нямах предвид да си държиш детето ей така без нищо, просто да не се мъчиш до 37 да сваляш непременно. Между 37 и 38 поне спят.

Пу-пу де, нали моята е по-голяма, карахме с три часа сън, 40гр., компреси, хапчета, мама дреме на фотьойла, три часа сън, пак 40, пак хапчета и така. Аз просто мразя да пипам антибиотици когато няма нещо конкретно поразено.

-.-.-.-.-.-



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.