Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:23 02.07.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема СЪБОТАААААААААААА....  
Автор Apxaнгeл (паднал ангел)
Публикувано19.06.13 23:16



.... Жега, дъжд, камъни да падат... все тая........ Ще е страхотно




....Не чета между редовете и затова пиша директно...

Тема Re: СЪБОТАААААААААААА....нови [re: Apxaнгeл]  
Автор yetti (чуен куреспунде)
Публикувано19.06.13 23:20



тва пеша ли бре?

много ми е интересно "записването приключи", кво няма да пускат други пешеходци ли?





Тема Re: СЪБОТАААААААААААА....нови [re: yetti]  
Автор Apxaнгeл (паднал ангел)
Публикувано19.06.13 23:26



... има и пеша но за тях има още 50 места мисля.... За велосипедистите вече няма... 700 броя бе максималния брой приет за безопасен на това трасе...
Аз лично съм с велосипеда... Миналата година се бях амбицирал за пеша... но не намерих никакво време да тренира и в тази си форма мисля, че е абсолютно безмислено да пробвам скороходната обиколка... Тоест реших да не рискувам и да не ми се смеят...

....Не чета между редовете и затова пиша директно...



Тема Re: СЪБОТАААААААААААА....нови [re: Apxaнгeл]  
Автор БeзcъницaМодератор (метла)
Публикувано19.06.13 23:31



Това е баш като за мен - хем да не завися от настроенията на компания, хем да не съм сама из дивотията. Айде моля те, обади се следващия път по-навреме, някои не търсим специално такива неща.

- - - -
Не че доброто е малко, просто злото има по-добър пиар.


Тема Re: СЪБОТАААААААААААА....нови [re: Бeзcъницa]  
Автор Apxaнгeл (паднал ангел)
Публикувано19.06.13 23:34



... щом искаш... ОК :) Ще имам предвид да пускам теми с организирани карания лежерен тип :) Много е хубаво да знаеш... :)

....Не чета между редовете и затова пиша директно...



Тема Хм.нови [re: Бeзcъницa]  
Автор БeзcъницaМодератор (метла)
Публикувано19.06.13 23:35



Интересно. Пешеходците потеглят в полунощ по тъмното, шах.



- - - -
Не че доброто е малко, просто злото има по-добър пиар.

Тема Re: Хм.нови [re: Бeзcъницa]  
Автор Apxaнгeл (паднал ангел)
Публикувано19.06.13 23:46



да на фенерчета, но така е по-добре на хлад.... А трасето е супер добре маркирано и многолюдно... На всеки 12-15км. има пунктове с вода и храна. По трасето непрестанно шарят мотористи с провизии както и медицинска помощ. На другия дене кошмара за скороходците... вдигне ли се слънцето... умората си казва думата. Обикновено повече от половината скороходци отпадат... както и около 15% от велосипедистите....

....Не чета между редовете и затова пиша директно...



Тема Re: СЪБОТАААААААААААА....нови [re: Бeзcъницa]  
Автор пТичка ()
Публикувано19.06.13 23:49



Това е баш като за мен - хем да не завися от настроенията на компания, хем да не съм сама из дивотията.

+1





Тема Re: Хм.нови [re: Apxaнгeл]  
Автор БeзcъницaМодератор (метла)
Публикувано20.06.13 00:01



А за колко време се взима трасето пеша? 10-12 часа ми се виждат достатъчни, ама може да бъркам, ти знаеш ли колко време е?

- - - -
Не че доброто е малко, просто злото има по-добър пиар.


Тема Re: СЪБОТАААААААААААА....нови [re: пТичка]  
Автор БeзcъницaМодератор (метла)
Публикувано20.06.13 00:04



Това е от носталгията по екскурзионните. По три взимах на лято.

Ми искам ако спра да се почеша, да не ми дудне някой зад гърба и ако ми щукне да се връщам, да не ми реве никой, че изоставен.

- - - -
Не че доброто е малко, просто злото има по-добър пиар.

Тема Re: СЪБОТАААААААААААА....нови [re: Бeзcъницa]  
Автор пТичка ()
Публикувано20.06.13 00:14



хаха, как така ще се връщаш?



да не си зодия Рак?



Тема Re: СЪБОТАААААААААААА....нови [re: пТичка]  
Автор БeзcъницaМодератор (метла)
Публикувано20.06.13 00:24



Тц, по-лошо е. Водолей.



- - - -
Не че доброто е малко, просто злото има по-добър пиар.

Тема Re: СЪБОТАААААААААААА....нови [re: Бeзcъницa]  
Автор пТичка ()
Публикувано20.06.13 00:30



о, качвахме навремето един връх и понеже се зададоха дъждовни облаци майка ми (която е Рак) се отказа още на една трета от върха, ако не и по-малко и се върна долу, баща ми пък засили най-отпред, съответно вече не го и виждах. добре че мъжа на двойката, която бяха с нас вървеше пред мен и все се обръщаше и ме чакаше и викаше, та гледах да не го изпусна от поглед... на него пък жена му беше запрашила и тя напред (след баща ми), без да се обръща и тя... откачалки, колкото щеш, добре че имаше един нормален и той вървеше пред мене и не само, че вървеше ми и се обръщаше да ме види... на такъв тъгъдък не бях качвала връх, пък и толкова стръмен и най-гадното е, че точно когато си мислиш, че си го качил изведнъж виждаш, че не било тва, ами имало и още мааалко, ех, малко-малко ама едва дишаш вече... и като се качих всичките ми казват гледай-гледай каква е красота (и то не, че не беше), ама за да можех да я видя трябваше първо да спрат да ми се виждат звездичките посред бял ден, където ми кръжаха по небето, докато лежах по гръб, опитвайки се да си поема въздух... и помня, не спря да ми е лошо докато не стигнахме до лагера да ям шоколад, та да си оправя захарта...

а така, като го гледаш си викаш: "тва кво е плоско, ще го кача"...





Редактирано от пТичка на 20.06.13 00:39.



Тема Re: СЪБОТАААААААААААА....нови [re: Apxaнгeл]  
Автор yetti (чуен куреспунде)
Публикувано20.06.13 00:51



Тоест реших да не рискувам и да не ми се смеят...
--
още ли има хора с тоя начин на мислене, бе? "какво ще кажат другите". предполагам, че не си такъв, но ме провокира, защото това е един от основните и за мен един от най-дразнещите проблеми на българина. кво ще кажат хората, съседите и т.н.



Тема Re: СЪБОТАААААААААААА....нови [re: пТичка]  
Автор yetti (чуен куреспунде)
Публикувано20.06.13 00:54



черни връх ли? мене ме преебаха едни путки преди мнооооооооооооого години да го качваме, аз си викам - ще се пие и т.н. а то само се катереше като кози. е, качихме го, като резултат изгорех яко, а другиоте двама пича, единия почна да бълва през всички дупки и се наложи спешно да слиза надолу, а другия нещо се обиди, та накрая яко изгорел слизах по полянките под лифтовете, пълни с трънаци, заедно с путкяците. на другия ден лицето ми беше като на зомби.



Тема Re: Хм.нови [re: Бeзcъницa]  
Автор yetti (чуен куреспунде)
Публикувано20.06.13 00:56



ти лично виждаш ли се да ходиш 100 км? аз лично себе си не се виждам.



Тема Re: Хм.нови [re: Apxaнгeл]  
Автор yetti (чуен куреспунде)
Публикувано20.06.13 01:02



тая работа за мене не е нормална, между нас казано. знам един, който беше правил ком-емине, както ти е мечта на тебе. не знам си колко дни яко ходене по цел ден. беше си направил едни чисто нови обувки за ходене (не знам как се казват), на мекици, имаха си и дупки за пръстите вече, ние съответно си бяхме на моренцето и го "чакахме". ако че съм яко обездвижен, пичът имаше поне троен на моятумбак, беше си шил мазолите сам, конците били за "дренаж", краката му беха като варени половин час, не можеше да ходи нормално с дни, със сигурност и седмици, накрая се прибра с рейса. през целия престой докато беше с нас само пъшкаше и псуваше.

но "било много яко".

а сега тия - тръгвали в 12 с фенерчета. тва нормално ли е, ми кажи? тва, освен ако не искаш да докажеш нещо на някого или себе си, си е жива ...



Тема Re: СЪБОТАААААААААААА....нови [re: пТичка]  
Автор БeзcъницaМодератор (метла)
Публикувано20.06.13 01:02



Ми много добре изглежда, равничко и скромничко!

От това "гледай каква е красота" се сетих - една приятелка ми разправя за своя съученичка, професионален катерач, че изкачила някакъв известен връх /не помня кой/ и й казала - начи стъпваш отгоре, то шир, вълшебство, чистота, егати кефа, такъв страхотен въздух! Как да не седнеш да запалиш една цигарка! И моята приятелка тежко възмУтена и огОрчена.

- - - -
Не че доброто е малко, просто злото има по-добър пиар.

Тема Re: СЪБОТАААААААААААА....нови [re: Бeзcъницa]  
Автор yetti (чуен куреспунде)
Публикувано20.06.13 01:04



доколкото знам от височките в бг само на вихрен мое да седнеш, той си е като полянка. мусала малко трудно...



тва с пушенето си е жива чекия, да...

Редактирано от yetti на 20.06.13 01:04.



Тема Re: Хм.нови [re: yetti]  
Автор БeзcъницaМодератор (метла)
Публикувано20.06.13 01:05



Нали забеляза, че в случая най-добре видях опцията да се върна, ако ми дотегне.



- - - -
Не че доброто е малко, просто злото има по-добър пиар.

Тема Re: СЪБОТАААААААААААА....нови [re: yetti]  
Автор БeзcъницaМодератор (метла)
Публикувано20.06.13 01:06



А не, не беше за български връх. Но просто не помня кой.

- - - -
Не че доброто е малко, просто злото има по-добър пиар.


Тема Re: СЪБОТАААААААААААА....нови [re: Бeзcъницa]  
Автор yetti (чуен куреспунде)
Публикувано20.06.13 01:08



аз като може би символ на мързела съм качвал вихрен, кончето съм минавал (ужас голем е, мда), вече черни връх - ясно, поне 2-3 пъти от княжево. като цяло рипането по планините, според мен, си е бая вредно с тая радиация и разреден въздух, който очевидно така те замайва, че почваш да си вярваш...



Тема Re: СЪБОТАААААААААААА....нови [re: Apxaнгeл]  
Автор yetti (чуен куреспунде)
Публикувано20.06.13 01:11



абе щом те кефи, тва е най-важното, не ме слушай мене, че аз съм яко негативист.





Тема Re: СЪБОТАААААААААААА....нови [re: Apxaнгeл]  
Автор Liya ()
Публикувано20.06.13 01:49



100 km?!

С велосипеди или пеша?! Що, бе хора?! Не може ли да се повозим до Владая... Драгалевци, Симеоново... н
Не може ли като бели хора да си направим едно барбекю или пъъък... да видим какво предлагат близките ресторанти?
Шегувам се, но не ви разбирам особено наистина...



Тема Re: СЪБОТАААААААААААА....нови [re: Apxaнгeл]  
Автор kaleroya (нов)
Публикувано20.06.13 15:03



.....мисли позитивно...





Тема Re: СЪБОТАААААААААААА....нови [re: yetti]  
Автор пТичка ()
Публикувано20.06.13 15:07



не, на Черни още не съм се качвала, а отдавна се каня


вр. Белмекен



П.П.
много е забавно когато на някакво такова тежко физическо изпитание жените гък не казват, а мъжете се разотиват или пък все мрънкят... един вид размяна на ролите...

Редактирано от пТичка на 20.06.13 15:10.



Тема Re: СЪБОТАААААААААААА....нови [re: Бeзcъницa]  
Автор пТичка ()
Публикувано20.06.13 15:11





разбирам ги и двете, щот съм била и от двете страни



Тема Re: СЪБОТАААААААААААА....нови [re: Liya]  
Автор пТичка ()
Публикувано20.06.13 15:13







Тема Re: СЪБОТАААААААААААА....нови [re: Apxaнгeл]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано20.06.13 17:26



Ами успех!
Да издържите - ти и твоят приятел-велосипед.
Той има ли си име?



"Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи." ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: СЪБОТАААААААААААА....нови [re: Apxaнгeл]  
Автор Mpъни (:))
Публикувано20.06.13 19:34



Да беше казал поне месец по-рано, да си купя обувки.
Сега изгарям от яд.





Тема Re: СЪБОТАААААААААААА....нови [re: Mpъни]  
Автор yetti (чуен куреспунде)
Публикувано20.06.13 19:43



да беше казал, да ме беше информирал за тва или онова, да ме беше оправил (в по-общия смисъл) и т.н. и т.н. все ще чакаме некой да ни оправи, а?

верно, че не можеш да стоиш информиран за всичко, но нещата, които са ти важни - си ги следиш, лесно е. справка - пичът пуснал темата, кефи го това, следи си го и си действа. а ти реагираш като детенце видяло захгарен памук - сега искаш, като ти го купят вече ти е гаден.

Редактирано от yetti на 20.06.13 19:48.



Тема Re: СЪБОТАААААААААААА....нови [re: yetti]  
Автор ratna (отдалеч)
Публикувано20.06.13 19:59



Ооооо , яко 100 км. обиколка на Витоша . Ще финишираш , а и времето се очертава добро .
За пеша обаче е мн.изтощаващо . Аз познавам хора , които са го правили пеша и то след солидни тренировки , но и те казват , че е мн. тежко , защото някъде даже тичат

от 2008 спрях да джиткам из планините и това се оказа сериозна грешка .



Тема Re: СЪБОТАААААААААААА....нови [re: yetti]  
Автор Mpъни (:))
Публикувано20.06.13 19:59



Тебе кво те боли? Уя ли?



Тема Re: СЪБОТАААААААААААА....нови [re: ratna]  
Автор yetti (чуен куреспунде)
Публикувано20.06.13 20:01



аз не знам дали и на 1 км ще финиширам, ти за 100...



Тема Re: СЪБОТАААААААААААА....нови [re: yetti]  
Автор ratna (отдалеч)
Публикувано20.06.13 20:05



50 км. съм минавала пеша , ама 100 , едва ли



Тема Re: СЪБОТАААААААААААА....нови [re: yetti]  
Автор Apxaнгeл (паднал ангел)
Публикувано20.06.13 23:04



.... Не.. :) Не ми дреме... освен това ще е цяло геройство да докретам до 70-тия километър... Просто не намерих време да влезна в форма...



....Не чета между редовете и затова пиша директно...

Тема Re: Хм.нови [re: Бeзcъницa]  
Автор Apxaнгeл (паднал ангел)
Публикувано20.06.13 23:07



... за пеша е доста добро време да си за толкова часове :) По принцип с подобно темпо могат да се похвалят само професионалистите и тези с добър тренинг. Всяко финиширане във времето до 18:00 на следващият ден е живо геройство... Много им се радвам на престрашилите се да тръгнат... волята им е на ниво.. :)

....Не чета между редовете и затова пиша директно...



Тема Re: Хм.нови [re: yetti]  
Автор Apxaнгeл (паднал ангел)
Публикувано20.06.13 23:10



... нали знаеш :) всеки луд с номера си....
И аз не разбирам риболова.... с това целодневно клечене и закачане на червеи и мухи ама какво да се прави ... Щом някой го влече и да му казвам няма да ме послуша....

....Не чета между редовете и затова пиша директно...



Тема Re: Хм.нови [re: Бeзcъницa]  
Автор Apxaнгeл (паднал ангел)
Публикувано20.06.13 23:11



... да... винаги може да се откаже човек... а има и превоз за тези, които не могат да се върнат или да слезнат до някое населено място. Организацията им винаги е била перфектна...

....Не чета между редовете и затова пиша директно...



Тема Re: СЪБОТАААААААААААА....нови [re: yetti]  
Автор Apxaнгeл (паднал ангел)
Публикувано20.06.13 23:14




Оххххх... имаш една бира от мен..... Баси описанието направи...

....Не чета между редовете и затова пиша директно...

Тема Re: СЪБОТАААААААААААА....нови [re: пТичка]  
Автор Apxaнгeл (паднал ангел)
Публикувано20.06.13 23:15



.... да често се срещат жени с повече воля и хъс от мъжете си....

....Не чета между редовете и затова пиша директно...



Тема Re: СЪБОТАААААААААААА....нови [re: Apxaнгeл]  
Автор acid948 (летящ кинжал)
Публикувано20.06.13 23:17



Аз тая събота ще ида с велосипеда си пред НДК, за да покажа, че съм част от хората, които "обожават настоящия председател на европейските социалисти", понеже там ще има техен конгрес. И ще ида там с велосипеда си, щото ме интересува държавата, в която живее детето ми...

А ти - ти иди си там в гората, където очевидно ти е мястото, остави родителите си тука, да се гаврят с тях, заеби децата ти - те може пък и да прокопсат някак си... Ходи да си вееш гъза по Витоша в жегите - не ни трябваш!

Рядко ми се случва - но понякога ме е срам, че съм българин...



Тема Re: СЪБОТАААААААААААА....нови [re: Liya]  
Автор Apxaнгeл (паднал ангел)
Публикувано20.06.13 23:19



.. има и пешаци и велосипедисти.... Аз съм с велосипед... още не съм пробвал пеша но някоя година мога да успея да влезна в форма за подобно нещо....
А иначе това с ресторантите е редовно но на съботно-неделните карания... Например тръгваме да въртим Витоша пълната обиколка както сега в събота, но в Кладница или Чуйпетлово се сяда на маса в кръчмата и после с пълен търбух и повече бира ... излета приключва... :) Просто се връщаме...



....Не чета между редовете и затова пиша директно...

Тема Re: СЪБОТАААААААААААА....нови [re: kaleroya]  
Автор Apxaнгeл (паднал ангел)
Публикувано20.06.13 23:19



... ооо аз съм позитивно мислещ винаги...

....Не чета между редовете и затова пиша директно...



Тема Re: СЪБОТАААААААААААА....нови [re: saksun]  
Автор Apxaнгeл (паднал ангел)
Публикувано20.06.13 23:22



... Мерси :) Ако той не се счупи ще финиширам със сигурност... Не съм го кръщавал.... но е добро конче... държи на бой.. :) Ще карам в група с няколко човека с темпото на девойките в групата (все пак всички резервни части са в нас а и кой си изоставя момичето заради няколко места по-напред в класирането)... та ще се насладя на гледките и емоциите.....

....Не чета между редовете и затова пиша директно...



Тема Re: СЪБОТАААААААААААА....нови [re: Mpъни]  
Автор Apxaнгeл (паднал ангел)
Публикувано20.06.13 23:23



... ако си фенка ще ти пускам разни подобни прояви.... Има още куп подобни... Време да имаш и желание :)

....Не чета между редовете и затова пиша директно...



Тема Re: СЪБОТАААААААААААА....нови [re: ratna]  
Автор Apxaнгeл (паднал ангел)
Публикувано20.06.13 23:28



... да за пеша знам, че е доста тежко... Аз самия правя често преходи от по 50-60км. и не ми е хич комфортно а това е половината от разстоянието... Просто все не намирам време да влезна в форма но някой път може да съм малко по-организиран.
За велосипедно съм сигурен, че ще го мина ако не счупя нещо сериозно по велосипеда или не стане някой сакатлък с мен или някой от групата (пази боже)... Досега съм го минавал във всичките състезания последните няколко години а и по веднъж месечно ей така за разходка :) даже като отида на ход до старта и се върна до къщи ще са 140км :)

....Не чета между редовете и затова пиша директно...



Тема Re: СЪБОТАААААААААААА....нови [re: acid948]  
Автор Apxaнгeл (паднал ангел)
Публикувано20.06.13 23:30



... хммм ? Че то аз ходя редовно по протестите с или без велосипеда, но не виждам причина да не отида на състезанието... но както и да е, явно си палнал повече...

....Не чета между редовете и затова пиша директно...



Тема Re: СЪБОТАААААААААААА....нови [re: Apxaнгeл]  
Автор Mpъни (:))
Публикувано20.06.13 23:55



Имам желание за преходи пеша.
Времето обикновено е събота и неделя.
Пускай! Ще съм ти благодарна.





Тема Re: СЪБОТАААААААААААА....нови [re: Apxaнгeл]  
Автор пТичка ()
Публикувано21.06.13 00:23







Тема Re: СЪБОТАААААААААААА....нови [re: Apxaнгeл]  
Автор Liya ()
Публикувано21.06.13 20:50



Сигурно е предизвикателство, не отричам

Не напразно сума ти народ се пуска по екстремни неща като начин да разпусне...
Аз обаче си обичам мързелашката да релакс-вам Е сега единственият ми дерт е, че не зная къде ще пека дупе скоро, щото ми се струва спешно вече
Успех ти желая в съботаааааа! :)))



Тема Re: СЪБОТАААААААААААА....нови [re: Liya]  
Автор Apxaнгeл (паднал ангел)
Публикувано21.06.13 22:33



... мерси пък ти мисли кога и как ще постваш снимки на печеното на слънце дупе...



....Не чета между редовете и затова пиша директно...

Тема Re: СЪБОТАААААААААААА....нови [re: Apxaнгeл]  
Автор пТичка ()
Публикувано21.06.13 23:48







Тема Re: СЪБОТАААААААААААА....нови [re: acid948]  
Автор Apxaнгeл (паднал ангел)
Публикувано23.06.13 14:03



.... между другото, понеже виждам, че искаш ти да определяш на кой мястото къде е и казваш как съм оставил родителите си и децата си да се гаврят с тях да те попитам ? Ти какво даде на държавата, на децата (и твоите включително) и на родителите си ? На колко човека даваш хляб и осигуровки. Какво си дал (по данъчна декларация) и колко данъци си платил (защото от тях се дават на родителите ти и на децата ти).. Колко дървета си посадил? Колко мероприятия си спонсорирал или организирал? . Може да кажеш колко човека домакинство храниш, какво си направил за тях и разни такива неща, за които човек може да си даде равносметка.
Ей така питам, за да знам какъв човек се срамува от мен, който си плащам данъците до стотинка и се мъча да направя нещо законно в тази държава... Защото на мен не ми трябват пък пияници ходещи само да крещят и неопитващи се нищо да направят. Питам, защото аз също ходя по протестите, но като всеки демократичен човек не се опитвам да давам наклон на Х*Я на останалите ... и съдя за хората по делата им.
Пиша ти чак сега защото исках да си помисля добре с какво съм дал повод на хората да се срамуват от такива като мен... Пък и бях зает да си вея гъза на Витоша...

....Не чета между редовете и затова пиша директно...



Тема Re: СЪБОТАААААААААААА....нови [re: Apxaнгeл]  
Автор roshava (диване)
Публикувано23.06.13 14:09



Кой си нема нищо в паничката, гледа в чуждата.





Тема Re: СЪБОТАААААААААААА....нови [re: Apxaнгeл]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано23.06.13 15:09



Твоето изобщо не е било веене по Витоша. На мен ми изглежда неимоверно трудна работа.
Няколко пъти се сещах за теб вчера и направо се чудя как си издържал.



"Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи." ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: СЪБОТАААААААААААА....нови [re: Apxaнгeл]  
Автор coffeemate ()
Публикувано23.06.13 15:21



е не. писна ми вече. ще си купя и аз едно велосипедче. то не бе велоалеи, не бе колеги с велосипеди да идват на работа, не бе леки ремонти на банята за новите хобита на шефове и колеги /за потни велосипедисти иде реч/, не бе в споделено всяка втора тема пак колелета се карат... ще се повлека по новата мода и азе...



Тема Re: СЪБОТАААААААААААА....нови [re: coffeemate]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано23.06.13 15:28



Аз имам един лош спомен от велосипедист. Той навсякъде си ходи с колелото, на разходки, на работа и т.н.
И уж ме сваля. Веднъж ми казва следното "Аз имам една голяма любов!"
С блеснал поглед се втренчвам в него, очаквайки да чуя ясно какво. И той продължава "Това е велосипедът ми".



"Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи." ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: СЪБОТАААААААААААА....нови [re: Apxaнгeл]  
Автор Mpъни (:))
Публикувано23.06.13 17:45



Как мина, разкажи!



Тема Re: СЪБОТАААААААААААА....нови [re: roshava]  
Автор Pekoнcтpykтop (дарвинист)
Публикувано23.06.13 18:09



нека пишкомерството започне сега





Тема Re: СЪБОТАААААААААААА....нови [re: saksun]  
Автор coffeemate ()
Публикувано23.06.13 18:38



като се сдобия с това приспособление за транспортиране, ще видя, какво толкова му харесват

от дете не съм карала велосипед.



Тема Re: СЪБОТАААААААААААА....нови [re: Mpъни]  
Автор Apxaнгeл (паднал ангел)
Публикувано23.06.13 18:53



Aми зa мен и групaтa минa безпроблемно и безaвaрийно. По принцип не бях в добрa формa a и кaрaх зa удоволствие, кaто се състезaвaх с жените, зaщото кaрaх с еднa девойкa и още няколко познaти... тa нямa кaк дa я зaрежa и дa хукнa нa истинско състезaние. Не че нямaше тя дa се спрaвии сaмa, но кaто знaм че нямaше никaкви резервни чaсти и гуми, пък и не би се спрaвилa сaмa със смянaтa... сърце не ми дaде дa я зaрежa....
Инaче тя се спрaви доб

ре... отвя половинaтa жени в клaсирaнето и подобри минaлогодишното си време с 35мин. (естествено и моето време също с толковa).
Кaто цяло всичко бе нaред. Нямaше тежки произшествия и всички сa живи... товa е нaй-вaжното. Коня ми също пострaдa леко... ще прaвя спирaчките :)
С еднa думa СУПЕР

....Не чета между редовете и затова пиша директно...

Тема Re: СЪБОТАААААААААААА....нови [re: saksun]  
Автор Apxaнгeл (паднал ангел)
Публикувано23.06.13 19:01



Aaaaa не е много трудно. Aко се хвaнеш с мaлко инaт съм сигурен, че ще се спрaвиш и ти... пък и който и дa било друг човек. Пешеходците обaче сa зa възхищение .

....Не чета между редовете и затова пиша директно...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.