Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:41 28.04.24 
Контакти
   >> Споделено
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема на кафенови  
Автор пТичка ()
Публикувано09.06.13 15:30



ми гледаха преди малко...
като хвана чинийката, на която си бях захлупила чашата видях, че й се разтрепераха ръцете, после тръгна да говори, обаче сякаш й заседна буца в гърлото, едва си докарваше и гласа, та имах чувството, че всеки момент ще се разплаче с глас...

познавам жената и не е като да ми се е сторило. опита се да ми каже разни хубави неща, но според мен по-скоро се опита да ми ги каже, отколкото да ги видя...
и кво сега, ще се мре ли? ми какво пък, и това е някакъв изход...



Тема Re: на кафенови [re: пТичка]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано09.06.13 15:37



Сетила се е жената за последния епизод на някой турски сериал, дето е гледала, и от емоцията се е разтреперила цялата. Сигурно и врачка е присъствала в него, та съвсем се е вживяла в ролята.
Друго не може да е, Птиче.



"Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи." ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: на кафенови [re: пТичка]  
Автор Refurbished (Реставриран)
Публикувано09.06.13 15:45



Иди на църква. Грехота е да се гледа на кафе.



Тема Re: на кафенови [re: пТичка]  
Автор БeзcъницaМодератор (метла)
Публикувано09.06.13 15:49



Я не се връзвай пък ти!



Тема Re: на кафенови [re: пТичка]  
Автор FilerO99 (оперативная)
Публикувано09.06.13 15:54



Чети внимателно!

Сестрата на баба ми познаваше 80% от бъдещето гледайки точно на кафе. На всички които гледаше познаваше и настоящето и бъдещето им на 80%!

Фрапиращи примери:

1.февруари 1995та година тя предсказа потенциален конфликт с две букви Б. В същото време аз се върнах в старата си голяма компания където лидер на глутницата металисти и бъдещи курви беше един Боби. В същото време аз вървях към ново разпалване на конфликта между мен и старата ми несподелена любов от същата компания, война която пламна на 5.02.1992ра година и продължи повече от 3 години. Анализирайки ситуацията аз избегнах нов пореден конфликт с Боби, конфликт вероятно с тежки последици. Само за справка същият този Боби на 1ви май 1993та метна камък по прозорците на стаята ми, счупи два от тях и направи малка дупка на тавана. Защо го е направил е отделен въпрос за който мога само да предполагам.

2.същата 1995та година есента гледачката ми каза, че в къщата ми има демон и трябва да викам свещенник. Аз знаех това не но взех никакви мерки следствие на което последиците не закъсняха след 2 години.

3.същата през 1997ма година предсказа, че ще уча след казармата. Точно така и стана.

4.същата предказа, че ще получа наследство отнякъде и че ще бъда добре с парите в живота. Точно това стана.

5.същата предказа през 1995та, че няма да успея с втората си несподолена любов. Така и стана - тя се омъжи за американец през декември 2002ра.

-тя е предсказвала и много неща на баща ми които са се случили едно към едно.



Тема Re: на кафенови [re: пТичка]  
Автор coffeemate ()
Публикувано09.06.13 18:12



ти ако умреш, помни ми думата, ще е заради тая патица!



Тема Re: на кафенови [re: пТичка]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано09.06.13 18:36



Птиче, не мисли за лошото. Нали знаеш, че когато човек мисли негативно, привлича негативното. Така че, мисли само за хубави неща.



Тема Re: на кафенови [re: Refurbished]  
Автор освободен (щастлив)
Публикувано09.06.13 18:41



Е, че какво ще помогне църквата? :-) Ще й подрънка нещо попа на по-трудно разбираем език, ще я накара да целуне някои стъкла, които покриват недодялани рисунки и какво?



Тема Re: на кафенови [re: пТичка]  
Автор освободен (щастлив)
Публикувано09.06.13 18:42



Изобщо не вярвай в подобни суеверия... Ако на тази гледачка и покажат някоя размазотина, кой знае какво ще види :-)



Тема Re: на кафе [re: пТичка]  
Автор expat ()
Публикувано09.06.13 18:55



ВиШ ся....

туй с треперенето на ръцете е нормално след определена възраст ...

после се е сетила, че забравила да пийне апчето против газове и и се е доревало като си представила къв ще е резултата.


нема се мре...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.