Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:43 03.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Тема Re: моите гени са по-слаби от твоите генинови [re: blood2]  
Автор FilerO99 (оперативная)
Публикувано09.06.13 12:36



Ама аз живея 35 години в една стая, бе човек! В съседната стая живее баща ми. Чак сега 2013та година ремонта на долния етаж е пред фактическо завършване и се отделяме с баща ми всеки на своя етаж. Само че неговото намерение е да направи ремонт и на горния етаж на къщата ни така че ще трябва да чакам още 2 години докато наистина се отделим всеки на свои собствен етаж и то само през лятото заради икономия на тока. Така че живял съм в една стая още от 1978ма година и още не съм полудял.

Аз в училище от 1ви до 12ти клас винаги съм бил много добър ученик, бил съм и отличник в края на 80те и винаги съм бил побойник. Участвал съм в зверски побойща като и съм бил бит и ритан на земята и съм бил пребивал хора до болница. Как не са ме осъдили през 90те години не знам. Даже целият клас ме е чакал след часовете да ме бие, но аз съм се измъквал и после съм ги биел поединично. Имал съм няколко побоя с повече от 1 човек като естествено в повечето такива случаи численото превъзходство си е казвало думата. Впрочем побоищата продължиха и в казармата където ме биеха като маче в стълб защото тежах около и под 67 кг, имах бицепс 34 см и нямах никаква сила на удара. Сега същите хора които тогава са ме били въпреки, че не съм тренирал сериозно спорт от октомври 2006та година ако ми скочат ще ги размажа от бой.



В нашият взвод в новобранският център в който ме приеха като войник на 5ти януари 1998ма година имаше само един единствен войник който беше по-слаб от мен, но той беше някакво джудже с ръст примерно 155 см и тегло около 45 килограма. Всички останали войници бяха къде къде по-силни издръжливи от мен и на тичане и тактики и на физически упражнения и на побойща винаги ме биеха, но когато отидохме на стрелбите в автомат Калашников аз бях на 2ро място в цялото поделение по точна стрелба на 250 метра в 2метрова мишена. И то сигурно знаеш, че Калашника по принцип е МНОГО неточно оръжие и тайната ми беше, че внасях корекции в меренето по мишената по вертикал та и по хоризонтал. И виждах попаденията на куршумите около в мишената. Интересното беше, че непосредствено преди да стана втори по точна стрелба в новобранският център военните направиха някакви тестове за това кой какъв стрелец и аз напълно се провалих. Но после от 9 патрона изстрелях 8 като 6 попаднаха в целта. Все пак не трябва да се забравя, че стрелям с пневнатично оръжие от 4 годишен и сигурно имам над 5000 изстрела с въздушен пистолет и различни въздушни пушки. Даже по едно време бях развил интуитивен изстрел...

Отново се връщам към побойщата в казармата - един път за малко да скоча на един стар войник който ме тормозеше. Не му скочих само защото бяхме на развод и имаше много старшини и офицери около нас. Сега в днешно време ако някой се опита да ме тормози физически и психически в живота просто ще го убия без въобще и да се замисля. Така например в нашият квартал има един психопат 67ми набор бояджия който работи в БУЛИНС - най-добрият им бояджия. Един път през лятото на 2002ра година вдигнах 70 км/час пред тях на улицата където той живее. После той ми направи много остра забележка за опасно шофиране и ме заплаши, че щял да удари тогава новият ми пасат с кирка по покрива. А 2 години по-рано същият този психопат изхвърли цялата ни компания от заведението. Дълги години чаках трета издънка и край с него.

Аз никога не съм имал здраво стискане и ръцете по принцип генетично са ми слаби. Но працесът ми е 44 см чист релеф и един път направих над 20 повторения с 220 кг тежест за працес във фитнес залата. В залата имаше само един трениращ който се опули като видя как някакво около 70 кг човече си играе с почти четвърт тон аз прасец!Направих само една единствена серия след което рамената ми бяха станали със сини линии от тежеста. За сведение тогава працесът ми беше около 41 см обиколка, сега е над 44 см обиколка и вероятно може мога да си играя с над 270 кг за працес.

Да, жените по принцип гледат по външният вид. Така например една съученичка в средата на 90те в гимназията каза, че въшният вид бил всичко в една връзка. Това е много сложен въпрос!Всъщност въпросът е двояк - от една страна външният ти вид подсказва твойте индивидуални качества на мъж, от друга страна външният вид може при субективно тълкуване да заблуди човека срещу теб. И двете неща на пръв поглед взаимнооизключващи се логически са абсолютно верни!


Японската музика е отвратилна!Аз слушам немска, английска, руска и американска музика. И метъл и диско и руски военни музики. Но японската музика за мен е пълен отврат!Както и китайската е пълен отврат!

Ти си се интересувал от НЛО, аз съм провеждал полеви изследвания - в това има голяма разлика!



Тема Re:организация на информацията в съзнанието.нови [re: blood2]  
Автор FilerO99 (оперативная)
Публикувано09.06.13 12:40



Аз съм имал случаи през 90те години два-три на брой в които млади жени са ме преследвали влюбени в мен. Това хич не е приятно.



Тема Re: Неосъществени мечтинови [re: blood2]  
Автор Polydeuces (Търсещ)
Публикувано09.06.13 13:36



Разбираш ме прекрасно.



Graeca sunt non leguntur

Тема Re: Неосъществени мечтинови [re: blood2]  
Автор FilerO99 (оперативная)
Публикувано09.06.13 13:39



Пишат, пишат и свирки правят после!





Тема Re:организация на информацията в съзнанието.нови [re: blood2]  
Автор ШokoЛaдa (елф)
Публикувано09.06.13 20:22



Знаеш ли, въобще не съм ти чела темата, но предполагам какво е написано...
За какви мечти говориш Блъд, за какви?
Някои хора мечтаят да прогледнат, други да проходят, трети да си върнат слуха...
Някои мечтаят да се излекуват...трети да се съберат с децата си...
Това са наистина мечти...
Не ти ли писна бе човек...толкова ли се нуждаеш от внимание и то от виртуално...
Е, не мога да те разбера...повярвай..не мога да разбера какво е това желание да обръщаш прожекторите непрекъснато към теб...



Тема Re: Неосъществени мечтинови [re: blood2]  
Автор Apxaнгeл (паднал ангел)
Публикувано09.06.13 20:36



... няма таланти пич... Има упорство и постоянство.... Талант е да имаш глас, да рисуваш или нещо подобно... Повечето хора си изкарват прехраната с къде къде по-нормални неща, като дори карането на такси или общ работник на строеж. Тези хора всеки ден отиват да работят... правят го и въпреки, че не изкарват много пари някак си съумяват да си гледат семейството и децата... Тоест с мрънкане и оправдания нищо не става. Има хора, които природата е ощетила... без зрение.... без крайници... без слух... и работят... Не гените а вътре в мозъка е проблема.. Предал си се преди да си влезнал в битка.. и явно така ти е по добре...

....Не чета между редовете и затова пиша директно...



Тема Re: Неосъществени мечтинови [re: Bлeчyгo]  
Автор Apxaнгeл (паднал ангел)
Публикувано09.06.13 20:39



... ако има много такива хора... наистина е жалко....


По принцип винаги ми става кофти, когато видя млад и здрав човек да пилее живота и времето си в бездействие или оплаквайки се.... Баси хората какви проблеми имат и се оправят а те...

....Не чета между редовете и затова пиша директно...

Тема Re: Неосъществени мечтинови [re: Apxaнгeл]  
Автор Bлeчyгo (Крокодил)
Публикувано09.06.13 20:47



Това, което му пишеш и съветите които му даваш, за 5-6г му бяха дадени не стотици, а хиляди пъти!Или абсолютно нищо не му влиза в главата, или така му отърва.Лично аз мисля, че е второто.
Както и да е , на мен ми дреме на шапката за него.Тук, той показа повече от отвратителни черти на характерчето си и дори ме е гнус, че го обсъждам.



Тема Re: Неосъществени мечтинови [re: Bлeчyгo]  
Автор Apxaнгeл (паднал ангел)
Публикувано09.06.13 20:51



... карай... все пак бях длъжен да кажа каквото мисля и дори с надежда нещо да променя... Дано все повече хора се опитват да се борят вместо да се оплакват...

....Не чета между редовете и затова пиша директно...



Тема Re: Неосъществени мечтинови [re: Bлeчyгo]  
Автор FilerO99 (оперативная)
Публикувано09.06.13 20:53



Той направо издаде мръсните сексуални тайни на някой жени от клуб Споделено. Едната част от тях не бяха въобще верни, други бяха верни. Смесва истина с лъжа и с полуистина.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.