Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:23 14.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Тема Re: така като четанови [re: HA-KOЙ-MУ-ПУKA™]  
Автор blood2 ()
Публикувано08.06.13 22:46



Пак добре, че го има нета. Те другаде хората не ме искат.



Тема Re: така като четанови [re: HA-KOЙ-MУ-ПУKA™]  
Автор r3gistracia ()
Публикувано08.06.13 23:03



той е роден в нета, от малък прохожда четейки в клуб програмисти, където иначе не пише. цъка често с мишката надявайки се да му плащат като за програмист, аз лично се усъмнявам, че може някъде верно да цъка и да му плащат нещо, въпреки истеричните му изпълнения в клубчето. виси в нета, мечтайки да се разхожда навън, когато е навън, мечтае да е в нета. и т.н.



Тема Re: така като четанови [re: blood2]  
Автор HA-KOЙ-MУ-ПУKA™ (Жега)
Публикувано09.06.13 00:08



Не е верно - нали ти бяха намерили работа тук, в клуба?



Тема Re: така като четанови [re: r3gistracia]  
Автор HA-KOЙ-MУ-ПУKA™ (Жега)
Публикувано09.06.13 00:12



просто не го разбирам...., внимавай обаче и ти...да не го последваш... в мечтите



Тема Re: Неосъществени мечтинови [re: Bлeчyгo]  
Автор Apxaнгeл (паднал ангел)
Публикувано09.06.13 00:19



... уви започвам да мисля, че наистина просто си пита а не иска съвет... Гледам всички казват едно и също... но полза няма... Гените, съдбата... жените.. любовта... бла.. бла...
Май ще се съглася че си прав и че просто не иска да промени нищо... освен останалите... Или просто се ебава с народа... нарочно...

....Не чета между редовете и затова пиша директно...



Тема Re: Неосъществени мечтинови [re: blood2]  
Автор Polydeuces (Търсещ)
Публикувано09.06.13 01:08



Хубаво есе, добре структурирано и подредено, със скрити внушения и манипулация на женските нетренирани очи и сърца. Обигран си Блъдинка.

Ако бях наивен като някои дами наоколо и от техния пол, щях да ти пиша бележка. Но уви!

Graeca sunt non leguntur

Тема Re: Неосъществени мечтинови [re: Polydeuces]  
Автор blood2 ()
Публикувано09.06.13 02:01



Жените не пишат бележки на мъже. Те не искат да свалят някой мъж. Не те разбирам. Те не са наивни, защото точно спазват собствените си интереси. Правя се на наивни за да уловят някой балък.



Тема Re: Неосъществени мечтинови [re: Apxaнгeл]  
Автор Bлeчyгo (Крокодил)
Публикувано09.06.13 08:54



Той не може да се промени.Не знам дали и психиатрията е способна да помогне на такива хора.
Вече съм писал, че съм работил много по църкви и манастири и съм срещал и опознавал не един и двама досущ като него.Все едно една майка ги е раждала.
Смятам, че това при тях е някаква форма на придобита идиотия.При абсолютно всичките е имало тежко детство и много лоша семейна среда.Поради тази причина смятат, че абсолютно всички хора са задължени да изпълняват изключително егоистичните им желания, без самите те да влагат минимални усилия за постигането им.
Другото е, че са развили много добра манипулативност опирайки се на най-човешки и хуманни чувства в хората.
Още нещо, което съм забелязал при всичките е, че са уникални мързели и за да избегнат каквато и да е форма на труд са способни на всякакви шмекерлъци.
Мога да дам идеални примери за това, как дори са съсипвали огромен труд и средства хвърлени от хората, само и само да не ги карат да работят, но ме мързи да пиша толкова.


Естествено, че това им поведение рано или късно прелива чашата и биват изритвани от всякъде.тогава остават само църквите, където хората, били миряни или свещеници поради хуманни канони, които са длъжни да изпълняват заради вярата си им подават ръка.Но естествено и там всичко е до време.

Тези които познавам и до ден днешен си обикалят от църква в църква и от манастир в манастир и си въртят все същата плоча!



Тема Re: всичките мечти съм си ги осъществилнови [re: blood2]  
Автор FilerO99 (оперативная)
Публикувано09.06.13 09:03



Всичките мечти съм си ги осъществил. Следствие на което развитието на личността ми спря...



Тема Re: всичките мечти съм си ги осъществил [re: FilerO99]  
Автор blood2 ()
Публикувано09.06.13 09:46



Човек е голям, колкото голями са мечтите му. И цитати изкарвам и хората пак не се нуждаят от мен и да съм им полезен.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.