Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:46 14.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | >> (покажи всички)
Тема Re:нови [re: M1l1tary M1nD]  
Автор ya2011 (умна)
Публикувано12.06.13 01:24



Някой са, някой не са. А заключенията може всеки сам да си ги направи.



science is about doubt

Тема Re:нови [re: ya2011]  
Автор M1l1tary M1nD (deploying)
Публикувано12.06.13 01:35



Получила си образование тук, предполагам. След, което си заминала - не си дала нищо в замяна. Оставила си няколко пенсионера... Не разбирам какви претенции може да имаш от морална гледна точка.. за некачествения материал става въпрос.



\"Change everything except your wife and kids\"
- Lee Kun-hee

Редактирано от M1l1tary M1nD на 12.06.13 01:35.



Тема Re:нови [re: M1l1tary M1nD]  
Автор ya2011 (умна)
Публикувано12.06.13 01:42



Средното само обаче. А претенции към народа, които избира вече поне 4 пъти бившата номенклатура и наследниците им на власт не мога да имам, то нещата са ясни.

Но и тези същите не могат да очакват от мен, че ще работя за да им плащам пенсиите и социалните помощи.

science is about doubt

Редактирано от ya2011 на 12.06.13 01:43.



Тема Re:нови [re: ya2011]  
Автор M1l1tary M1nD (deploying)
Публикувано12.06.13 01:49



Гледай си инженерните работи и не си въобразявай, че схващаш нещо от политиката.



\"Change everything except your wife and kids\"
- Lee Kun-hee

Тема Re:нови [re: M1l1tary M1nD]  
Автор ya2011 (умна)
Публикувано12.06.13 01:52



Ха-ха добре.



science is about doubt

Тема Re: Неосъществени мечтинови [re: Бeзcъницa]  
Автор Bлeчyгo (Крокодил)
Публикувано12.06.13 06:46



Само за начина по който се отнесе към Човек, който толкова коректно се опита да му помогне и абсолютно незаслужените обиди, които му отправи с долната цел да оправдае мързела си. при положение, че врещя толкова време, че никой не му дава шанс.блъд заслужава още сега бан вовеки!
не виждам откъде на къде получава толкова голям толеранс, като въобще не го заслужава!?
Ако някой си мисли, че от сега ще започне да пише нещо по различно от досегашните си до болка досадни, манипулативни хленчения неща и няма да извърта винаги в неговата си мрънкаща насока, много се лъже.
А ние отново ще ставаме свидетели на поредните диалози с шарани като лъчезара или просто хора, които не са го чели и си мислят, че могат да му помогнат!
Искал жена, която да го издържа-само за това трябваше да получи БАН завинаги!



Тема Re: Ами, ако той лъже?нови [re: blood2]  
Автор shshtt (късметлийка)
Публикувано12.06.13 07:36



Блъди, никакво желание нямам да се обяснявам с теб. Не си прав.
Пое ангажимент и не го изпълни.
Не вярвам на очите си как сам се провали и си пропиля шанса.
От тази работа по-хубава здраве му кажи - та ти нямаш никакви квалификации.
Искаше се просто да изпълняваш каквото ти казват, и то не за цял живот, а за месец. Ама не, ти ще обясниш на човека, той какво да иска и какво му трябва.
На твое място хубавичко бих се замислила над ситуацията и занапред бих се оставяла да ме лъжат, не е толкоз страшно, няма да умреш. Може би тогава ще успееш да различиш кога се опитват да са коректни. А и без риск нищо не става.
Не ми се мяркай пред очите известно време, че си ми черен.



Тема Re: съжалявам че се намесвам....нови [re: Apxaнгeл]  
Автор blood2 ()
Публикувано12.06.13 08:10



Излъга ме.



Тема Re:нови [re: saksun]  
Автор blood2 ()
Публикувано12.06.13 08:11



Може и да ги обиждам, то те ми се подиграват и ме лъжат.



Тема Re:нови [re: Pink]  
Автор blood2 ()
Публикувано12.06.13 08:14



Некоректен си и се подиграваш.




Страници по тази тема: << 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.