Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:20 19.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | >> (покажи всички)
Тема Re:нови [re: Pink]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано11.06.13 23:49



Защо ме караш и аз да губя време с вас. Каза, че ако липсва дори един файл от всичките, няма да платиш нищо. А отделно ако всичките реално са по-малко или повече от 40 000, ще платиш по точната им бройка.

Написаното с червено е некоректно. За всеки труд се заплаща.




Тема Re: Неосъществени мечтинови [re: ya2011]  
Автор Pink (<>)
Публикувано11.06.13 23:53



Но, разбира се точно затова поръчах на този човек да свърши работата ръчно.
Не може да се оплакваш, че няма работа и никой не иска да ти даде да правиш нещо, пък после да търсиш всевъзможни измъквания от работа, че после и този който се опитва да ти помогне да е черен.
Всъщност един парадокс има в България. Има адска безработица. И в същото време има над хиляда обяваи за IT специалисти ето тук: http://it.jobs.bg/
Не се търсят само програмисти. Всякакви хора има в IT. Тестери, дата ентрита, продажби, маркетинг. В днешно време всеки има компютър и никой не сяда да се развива или да научи нещо ново.

There's someone in my head but it's not me


Тема Re:нови [re: Pink]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано11.06.13 23:56



Всъщност ти имаш нужда от помощ за определена непривлекателна работа.

А Блъди трябва да намери нещо, което му харесва и го прави щастлив.




Тема Re:нови [re: Luchezara]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано11.06.13 23:58



Да го съдя? Не.
Но кой дава право на Блъд да обижда и лепи етикети на другите?

Нито ги познава, нито очите им е виждал на повечето. То не бяха лъжци, мошеници, егоисти, лоши, тъпи, неблагодарници...
Как не му давали любов и секс. Нито работа и приятелство.
Че да не са му длъжни?
А при протегната ръка за помощ, ето и реакцията му каква е.

"Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи." ЛЕРМОНТОВ


Тема Re:нови [re: Luchezara]  
Автор Pink (<>)
Публикувано12.06.13 00:00



Ами да намери, нямам против. Разбира се че имам нужда аз, да не искаш да подаря на някой пари. Въпроса е, че аз ще намеря човек, който да го свърши, просто той беше първия човек, който видях да има нужа от работа. Аз просто мислех, че също така трябва и да се яде освен да правим това, което ни доставя удоволствие. Във всеки случай, ако аз нямам работа която искам, ще работя това което има.

There's someone in my head but it's not me


Тема Re: Неосъществени мечтинови [re: Pink]  
Автор ya2011 (умна)
Публикувано12.06.13 00:01



Блъд не иска работа това е ясно на всички, ако искаше щеше да си е намерил досега... А иначе работа има, но няма квалифицирани служители, просто има много хора, които за нищо не стават - лош материал с други думи, това е истината няма какво да се лъжем.

Иначе задачата можеш да я дадеш

на някой индиец, пакистанец шириланковец, ще я свърши на половин цена, но опиши точно това което искаш в описанието на задачата. И кажи на всички да пишат че се съгласяват с условията ти.

Успех!

science is about doubt

Тема Re:нови [re: saksun]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано12.06.13 00:02



Аз не бих оценила непривлекателно и некоректно предложение като протегната ръка.

Иначе да, мрънка, но нали тук е клуб Споделено.



Не можеш да знаеш, какво е в живота на всеки човек.




Тема Re:нови [re: Luchezara]  
Автор Apxaнгeл (паднал ангел)
Публикувано12.06.13 00:04



... ами в случая той търси да възложи тази работа на някой. Казва каква е работата, казва и колко пари дава за нея... Съвсем просто е. А ако Блъди иска работа за кеф... да си намери такава. Никой не го спира да търси или да направи нещо... Както и да е... лека нощ от мен... Надявам се няма да спорите кой е прав и кой крив до сутринта....

....Не чета между редовете и затова пиша директно...



Тема Re:нови [re: Pink]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано12.06.13 00:04



Тогава работи това, което не искаш. Но не се меси в живота на другите.




Тема Re:нови [re: Luchezara]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано12.06.13 00:07



Не обсъждам живота, който е имал и има в момента. Съгласна съм, че може да е тежък.

Но когато обсъждахме пак в негова тема, че може да почиства жилищни входове, аргументите му срещу това пак бяха, че щели да го излъжат, че нямало да платят, измамници били и т. н.

Моето мнение е, че на Блъд просто не му се работи.

"Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи." ЛЕРМОНТОВ



Страници по тази тема: << 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.