Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:52 13.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | >> (покажи всички)
Тема Re: Ами, ако той лъже?нови [re: ya2011]  
Автор blood2 ()
Публикувано11.06.13 23:30



Разкарай ми се от темата и не спами в нея тъпа жено.

Нищо не си разбрала, както обикновенно. Но не ти и трябва, защото постоянно лъжеш.

Редактирано от blood2 на 11.06.13 23:31.



Тема Re: Ами, ако той лъже?нови [re: ya2011]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано11.06.13 23:30



Условието в задачата, че ако липсва дори един файл, няма да има никакво заплащане - е некоректно.




Тема Re: Ами, ако той лъже?нови [re: Luchezara]  
Автор blood2 ()
Публикувано11.06.13 23:32



Естествено, че условието е некоректно, при положение, че той може да качи файл след като аз съм свалил всичко дори.

Той не иска да ми даде пари, а да се подиграва на нуждаещ се човек. За Pink говоря.



Тема Re:нови [re: blood2]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано11.06.13 23:33



Загуби 12-десет дни? От какво?


От много напрегнатия си работен ден или от интензивния си личен живот?! Откъсна се от излизания с приятели, срещи с жени?

Ето, в момента те подигравам и го правя умишлено, защото не заслужаваш капка съчувствие.
И защото всъщност ти си този, който непрекъснато обижда другите.

"Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи." ЛЕРМОНТОВ

Тема Re:нови [re: blood2]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано11.06.13 23:40



Мисли и търси, така че да си решиш проблемите, не се занимавай с неща, които не ти харесват.

Който не е мислил, той не го е измислил.






Тема Re: съжалявам че се намесвам....нови [re: blood2]  
Автор Apxaнгeл (паднал ангел)
Публикувано11.06.13 23:42



...тц... човека ако искаше да се подиграва може да го прави и без да хвърля пари някъде. Също така виждам, че е регистриран 2002г. и не е хвърлял думи на вятъра... И най-вече знам едно нещо... никога не наричай някой лъжец, без да те е излъгал. Сега виждам, че нещата отиват на варианта то си тегли всичко със скрипт а ти продължаваш да говориш как някой те е лъгал или се подигравал. Никъде не видях дори намек за подигравка, и дори и за бъзик. ...

....Не чета между редовете и затова пиша директно...



Тема Re:нови [re: Luchezara]  
Автор Pink (<>)
Публикувано11.06.13 23:43



Интересно ми е да науча къде съм се държал некоректно, неинтелигентно или без уважение.
Проследи разговорите да видим къде се държа неуважително. Пет пъти обясних, че ако са малко повече или по малко ще се плати по тарифата. Но извинявай, не съм глупак да плащам за нещо свалено от торенти пък ако ще и един милион файла да има в тези архиви.

Поздрави,

There's someone in my head but it's not me


Тема Re:нови [re: saksun]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано11.06.13 23:43



Загубил е 12 дни да прави нещо, което е излишно и не харесва. Това е загуба на време.

Кой ти дава право да съдиш другите?




Тема Re:нови [re: blood2]  
Автор Apxaнгeл (паднал ангел)
Публикувано11.06.13 23:47



... Блъди човека искаше само файловете, за които даде поръчка. Не е искал от торенти и другаде (все едно е каква е причината) Можеше просто да теглиш това, което ти е поръчал, да свалиш всичко налично (това че някой е качил нещо последните дни също мисля е видимо... тоест предполагам нямаше проблем да предадеш всичко, което е поискал и да си вземеш парите...

....Не чета между редовете и затова пиша директно...



Тема Re: Неосъществени мечтинови [re: Pink]  
Автор ya2011 (умна)
Публикувано11.06.13 23:47



Ако има captcha тогава няма как да стане толкова елементарно.



science is about doubt


Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.