Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:56 14.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | >> (покажи всички)
Тема съжалявам че се намесвам....нови [re: blood2]  
Автор Apxaнгeл (паднал ангел)
Публикувано11.06.13 23:09



... но от прочетеното виждам, че човека ти дава някаква работа и държи да бъде свършена по определен начин (в случая да бъдат свалени табовете от именно този сайт)... Защо иска да са именно тези си е изцяло негова работа, има си изисквания и точка... Не разбирам защо без да си свършил тази работа по този начин го обвиняваш, че е лъжец и искал да ти се смее ? Наистина ли си мислиш, че това е смешно ? И наистина ли си мислиш, че някой който иска да депозира 800лв. при модератора или администратора или нейде на пичковица ще го направи с цел да се трудиш и после да ти се подиграва ? Баси човек... слез на земята... В днешно време пари се вадят за да се свърши работа а не с някакви такива сметки...



....Не чета между редовете и затова пиша директно...

Тема Re: Ами, ако той лъже?нови [re: Pink]  
Автор ya2011 (умна)
Публикувано11.06.13 23:12



Губиш си времето с тази отрепка, ти се опита да му помогнеш и беше обявен за мошеник, лъжец и какво ли още не, не си първият, няма да си и последният най-вероятно.

Откакто чета форума имаше още един, който сериозно се опита да му помогне и той по същият начин беше оплют. А и още поне веднъж му предлагаха работа, която той отказа.

Остави само безкрайният му мързел и липса на воля, но този индивид е пълна нула и откъм човешки качества, пълен егоист, неблагодарник, лъжец и манипулатор, въобще пълна нула откъдето и да го погледнеш. А иначе по цял ден седи и се чуди, защо никой не иска да има нищо общо с него. Защо ли?

Специалитът му е да се прави на жертва и да буди съжаление в хората, просто ти си поредният, който падна в капана му.

science is about doubt

Редактирано от ya2011 на 11.06.13 23:16.



Тема Re: съжалявам че се намесвам....нови [re: Apxaнгeл]  
Автор blood2 ()
Публикувано11.06.13 23:15



Човека лъже. Той не ми дава пари на свален файл, Не ми дава пари и за куп файлове. Той иска невъзможни неща. Ами последният ден може да качи 20 файла на сайта и да каже, че работата не е свършена. Мошенник е.

"И наистина ли си мислиш, че някой който иска да депозира 800лв. при модератора или администратора или нейде на пичковица ще го направи с цел да се трудиш и после да ти се подиграва ?"

Да. Само за да ми се подиграе го прави.



Тема Re:нови [re: Luchezara]  
Автор Pink (<>)
Публикувано11.06.13 23:18



Здравей, не се смятам за господар на никой. Аз също съм работещ и няма излишни пари за нещо което не ми трябва или вече имам. Мисля, че поставих задачата честно и не съм ощетитил никой, нито пък съм обидил някой. Не бих приел да се хвърля кал по мене
при условие, че съм постъпил добронамерено.
Това че, труда беше ръчен беше ясно от самото начало.

Поздрави,

There's someone in my head but it's not me


Тема Re: Ами, ако той лъже?нови [re: ya2011]  
Автор blood2 ()
Публикувано11.06.13 23:18



Когато фактите говорят, и боговете мъчат. Замълчи неблагодарна жено и не ставай смешна за всички.





Тема Re:нови [re: Pink]  
Автор blood2 ()
Публикувано11.06.13 23:21



"Мисля, че поставих задачата честно и не съм ощетитил никой, нито пък съм обидил някой."

Загубих 12 дни за да свалям над 12 000 файла от сайта и за да ти търся торенти с файлове. Ощети ме и ме обиди. Нарочно го правиш и ме унизи.

И излъга. Никой не може да свали всичките файлове, защото не те са точен брой.

Редактирано от blood2 на 11.06.13 23:21.



Тема Re: Ами, ако той лъже?нови [re: blood2]  
Автор ya2011 (умна)
Публикувано11.06.13 23:21



Ти нормален ли си изобщо? Човека си описа задачата и как иска да бъде свършена, в случая мошеника и лъжеца си ти! Но ти винаги си си бил такъв....

science is about doubt


Тема Re: Ами, ако той лъже?нови [re: ya2011]  
Автор blood2 ()
Публикувано11.06.13 23:23



Ти нормална ли си глупава жено? Нещо има ли логично в писанията ти или само искаш да унизиш? Ти си лъжеца и мошенника ya2011. И ти винаги си била такава, лицемерка пишеща с цел да обижда. Това ти е целта.



Тема Re:нови [re: Pink]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано11.06.13 23:23



Поздрави и на теб.
Личното ми усещане е, че ако искаше да ти се свърши някаква работа, можеше да се държиш по-интелигентно и човешки с онзи, който би се наел да ти помогне.




Тема Re: Ами, ако той лъже?нови [re: blood2]  
Автор ya2011 (умна)
Публикувано11.06.13 23:28



Е как поне 5-6 от пишещите във форума разбраха, какво се изисква и каква е задачата и ти казаха, че се опитваш да хитруваш, само ти не разбра, т.е. много добре разбираш, но се правиш на луд.



science is about doubt


Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.