Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:22 25.04.24 
Контакти
   >> Споделено
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | >> (покажи всички)
Тема Как се откачате  
Автор пТичка ()
Публикувано03.06.13 18:59



от неподходящите за вас хора?

Един екземпляр, нахален, ме преследва (вече от дъжд на вятър, понеже зимата го отрязах), но въпреки това адски почва да ме дразни, щото от тогава досега нищо и изведнъж пак се активизира - звъни, идва да ме видел - ми аз ако не искам?! Ей сега звъня-звъняя-звъняя - аз не вдигам. Ама продължава да звъни на пожар! Ядосах се и му затворих. Оня продължава да звъни! Майка ми чак ме пита какво става, да съм се обадила да не би да умирал някой! Моляяя?!

Смях се, ми казвам й: "Че като умира, аз да не съм лекар!" Вбесих се и вдигнах телефона, ама гласа си ми беше бесен, ако сте чували как звучи едно бясно "АЛО!" И ми разправя: "Здрастииии!" И ми се лигави! Лелеее, полудях! Питам какво става, нещо спешно има ли, всичко наред ли е! Отговаря, че да и учуден защо.
- Ми как защо - затворих ти, а ти пак звъниш!
- Аааа, така лии?! Не съм разбрал, извинявай. Ще излизаш ли?
- Да. Айде чао!
И докато затварям телефона се чува едно:
- Ааа добре, аз може да мина, къде ще излизаш?


кажете ми, моля ви се как се разкарва подобен идиот?!
неам нерви за откачалки вече, честно ви казвам, не издържаааам!





Тема Re: Как се откачатенови [re: пТичка]  
Автор FilerO99 (DARK POWER)
Публикувано03.06.13 19:09



Веднага ще ти кажа с практически пример. Аз се откачих от един приятел-алкохолик и шизофреник като въобще престанах да го слушам. Въобще престанах да го слушам! Той се обиди и каза да му изтрия телефонът му. И повече не го видях.

? - искам да те питам ти дала ли си му на тоя дето ти досажда без да искаш някакви фалшиви надежди? Защото аз се сещам поне за 2 случая в моя живот в които жени са ми давали надежди за връзка след което ме режат по телефона. Такова поведение считам за върховна глупост от тяхна страна. Естествено след подобно подвеждане отношенията ни се прекратяват завинаги.



Тема Re: Как се откачатенови [re: пТичка]  
Автор Well (Сянката Му)
Публикувано03.06.13 19:20



Бе той може да е глупав, ами ти ? Каза ли му например: Не искам повече нито да те чувам, нито да те виждам, досаждаш ми, противен си ми, престани вече ...
Човек трябва да се научи да казва и категорично не. Рядко го можете, вероятно защото и рядко сте сигурни какво всъщност искате, жени. Спомням си много случаи в които съзнанието не го иска тоя гад, обаче душата тръпне и ако се случи фатална близост ... цяла нощ и пак и пак, до следващия вопъл на съзнанието - ама как можах ... той е такъв и такъв, истински изрод, а аз ... да му се дам и толкова хубаво беше, но не, не искам повече да го виждам, отвратителен е ... до следващия път ...
Абе, жени.



Тема Re: Как се откачатенови [re: пТичка]  
Автор M1l1tary M1nD (deploying)
Публикувано03.06.13 19:24



Закачаш се за друг/и, по-подходящ/и.

А може и просто да го откачиш този, без да си закачена другаде.

\"Change everything except your wife and kids\"
- Lee Kun-hee

Тема Re: Как се откачатенови [re: пТичка]  
Автор coffeemate ()
Публикувано03.06.13 19:31



много неприятна ситуация. мисля, че докато не започнеш да живееш с някой друг, тоя няма да спре да ти досажда. може да е на почивки, но понеже няма кой да го набие и ще си нахалства.
като начало се успокой и си помисли как твърдо да му кажеш, че не ти е приятен. ако почувства, че те тормози така- това ще го държи активен.





Тема Re: Как се откачатенови [re: FilerO99]  
Автор юлияна (минаващ)
Публикувано03.06.13 19:43



не може да ти се отрече, че си прав..



Тема Re: Как се откачатенови [re: юлияна]  
Автор FilerO99 (DARK POWER)
Публикувано03.06.13 19:50



не може да ти се отрече, че си прав..


Да, не е коректно и не е нормално някоя жена да ти даде телефонът си поне за да излезете на кафе след което да се крие от теб, а и забележка да ти направи, че си я търсил!



Тема Re: Как се откачатенови [re: FilerO99]  
Автор юлияна (минаващ)
Публикувано03.06.13 20:13



съгласна съм! не е коректно



Тема Re: Как се откачатенови [re: юлияна]  
Автор БeзcъницaМодератор (distance)
Публикувано03.06.13 20:49



Тя каза, че през зимата го е отрязала. Аз от такъв израз обикновено разбирам, че на човека отсреща му е дадено ясно да разбере, че нищо няма да се получи. И сега вече наново й звъни, тя какво да направи.



Тема Re: Как се откачатенови [re: пТичка]  
Автор БeзcъницaМодератор (distance)
Публикувано03.06.13 20:56



Съчувствам ти, обаждам се само да си изразя съчувствието. Нещо ми е терсене само съвети за непукизъм по тия неща да давам... ядосвате се, а не трябва. Гледай да не показваш къде живееш, докато разбереш за себе си искаш ли човека или не го искаш. А с телефоните е така. Махаш звука, блокираш номера, такива неща. Ако много се нервираш.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.