Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:19 26.05.24 
Контакти
   >> Споделено
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | >> (покажи всички)
Тема Re: Как се откачатенови [re: пТичка]  
Автор БeзcъницaМодератор (distance)
Публикувано04.06.13 01:34



О не. Трябва да поемеш това. Бил ти е толкова време приятел. Не може да не го понесеш. По-хубаво ли ще ти е да седи да те чака и да мисли, че има шанс и да не погледне друга. И за теб ще е по-добре да се изясните. Щом сваля други все пак, надали ще трепериш чак толкова за сърцето му, каквото и да ти каже на място. Но да си чула каквото има и да си казала каквото ти е на теб. Една вечер с напрежение по телефонни атаки ти е точно колкото един такъв разговор като нерви. А може и да ти олекне като се разберете. Ей, че песимистка такава.





Тема Re: Как се откачатенови [re: Бeзcъницa]  
Автор пТичка ()
Публикувано04.06.13 01:39



ОК, тва беше кратка, разюздана вечер/нощ



предвид обстоятелствата, мисля че ми избиха нервичките в недотам лоша посока
е, няма повече, лека ви нощ!



Тема Re: Как се откачатенови [re: yetti]  
Автор пТичка ()
Публикувано04.06.13 01:41







Тема Re: Как се откачатенови [re: пТичка]  
Автор БeзcъницaМодератор (distance)
Публикувано04.06.13 01:51



Оценявам жеста, да си го мъкнеш със здраве!



Лека нощ!



Тема Re: Как се откачатенови [re: пТичка]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано04.06.13 07:40



Не съм чела цялата тема, и може да повторя нечие мнение. В такава ситуация се казва "Има друг човек в живота ми", и се прекъсва всякакъв контакт.

Съществува вероятност на по - късен етап да съжалиш, че не си опознала човека по - добре, но по е важно сега да начешеш собственото си его.





Тема Re: Как се откачатенови [re: пТичка]  
Автор ellynora (старо куче)
Публикувано04.06.13 08:50



Трябва да си разясните някои неща в прав текст. Дали е обсебен от теб или му е скучно, или се е влюбил, пък знае че ти не си , но иска да те види, каквото и да е трябва да се видите и да разговаряте . Иначе за да не ти звъни те съветвам да вдигаш телефона веднага

и да говориш директно, кратко и ясно.



Тема Re: Как се откачатенови [re: пТичка]  
Автор HA-KOЙ-MУ-ПУKA™ (Жега)
Публикувано04.06.13 10:44



Охо, ами според мен просто не е трябвало да му вдигаш. Това е, докато продължаваш да му вдигаш - с бесенили не глас, знаеш как е- някои си мислят, ох, май ми се "ядосва"





Тема Re: Как се откачатенови [re: Vitalite]  
Автор HA-KOЙ-MУ-ПУKA™ (Жега)
Публикувано04.06.13 10:44



+1!



Тема Re: Как се откачатенови [re: пТичка]  
Автор Alice in WL (регистрирана)
Публикувано04.06.13 12:14



Признавам, трудно ми е. Много ми се лепят и се стига до бурни скандали, защото ми губят времето. Не знам да има някакво ефективно решение на проблема.
Един умен приятел, с когото си имаме сладка приказка, се гаври с мен. Вика, не се притеснявай, като навъртиш повечко годинки и напълнееш, вече няма да ти се лепят неподходящи хора. Също и подходящи. Много ме ядоса, ама си е прав.

ad infinitum ...


Тема Re: Как се откачатенови [re: пТичка]  
Автор Polydeuces (Търсещ)
Публикувано04.06.13 13:59



Жените са по-големи лепки



Graeca sunt non leguntur


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.