Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:59 16.06.24 
Контакти
   >> Споделено
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | >> (покажи всички)
Тема Re: Как се откачатенови [re: Бeзcъницa]  
Автор пТичка ()
Публикувано04.06.13 01:17





искай ти, ей сега щи кажат, че жените пак не знаели какво искат



оф, без мъже ще ме оставите с ваште капризи!







Тема Re: Как се откачатенови [re: Pekoнcтpykтop]  
Автор пТичка ()
Публикувано04.06.13 01:21



шшшт!





Тема Re: Как се откачатенови [re: Pekoнcтpykтop]  
Автор БeзcъницaМодератор (distance)
Публикувано04.06.13 01:21



Това специално е редно да го решим всички, ако някой настоява да е регламентирано. Обща забрана за големи сигнатури няма, така че всеки си носи каквото реши и само по добро желание се съобразява. Не помня случай тук някой да е помолил и отсреща другият да не е направил нужното. Файла давам за пример. Лепне снимка, някой мъцне, той моментално реагира.





Тема Re: Как се откачатенови [re: Бeзcъницa]  
Автор пТичка ()
Публикувано04.06.13 01:23



бе ако са голи мацки няма проблеми, ама щом са мъже глей кво стана - трън в очите





Тема Re: Как се откачатенови [re: пТичка]  
Автор БeзcъницaМодератор (distance)
Публикувано04.06.13 01:26



Ааа, в тоя случай съвсем ясна си бях, пу-пу, как не знаела. Съвсем дружески отбелязвам, че ми едрее, даже не го прави моля те на въпрос, казах, спирам и толкоз. Как да те оставим, няма да те оставим, не бой се.





Тема Re: Как се откачатенови [re: пТичка]  
Автор yetti (чуен куреспунде)
Публикувано04.06.13 01:26



не бе ти си го дръж, искам да кажа - фантазирай си за него и си лъскай, но не ни го навирай в очите. мегадебилно изглежда отстрани, все едно искаш да кажеш - аз съм недоебана, ама само ей тоз мож да мъ, нА пък ви...

смешно е, и малко жалко. нещо като тираджиите, дето си слагаха голата саманта фокс, нема как да я имат, ама са я лепнали.

Редактирано от yetti на 04.06.13 01:27.



Тема Re: Как се откачатенови [re: Бeзcъницa]  
Автор пТичка ()
Публикувано04.06.13 01:26



ааа не, да вземе да ми се обяснява в любов!

и после "да му разбия сърцето"...



айде, че само се нервя с цялата тая каша,
пък отдавна трябваше да съм си легнала
(то не, че се очертава да заспя)



Тема Re: Как се откачатенови [re: yetti]  
Автор пТичка ()
Публикувано04.06.13 01:29





ама защо те дразни?

значи мъжете да си лепят голи жени навсякъде, а жените да не могат да си сложат гол мъж, плюс това моя не е съвсем гол, та така си ходите лятно време, нищо кой знае какво, не е някоя разчепена жена, където всичко да й се вижда, нали!



Тема Re: Как се откачатенови [re: пТичка]  
Автор БeзcъницaМодератор (distance)
Публикувано04.06.13 01:29



Не, не е това. Само твърде голямо да не е, че и кофти зареждат страниците на някои, и бавно се превърта надолу с по-едри картинки, чисто практическо неудобство е, не че мъж или жена, не се връзвай. Аз спрях по тоз такова! Хау.



Тема Re: Как се откачатенови [re: пТичка]  
Автор yetti (чуен куреспунде)
Публикувано04.06.13 01:31



ама ти верно не си в час, оттам и другите ти проблеми, с оня... я покажи един да си е сложил гола жена за сигнатура, хеле па разчепена... да не говоря за толкова големи картинки, те са ти буквално по-големи от акъла, бе патко (фтиче), два реда сричане и отдолу два декара фотошопнато педерастче...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.