Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:12 05.06.24 
Контакти
   >> Споделено
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | >> (покажи всички)
Тема Re: Как се откачатенови [re: Бeзcъницa]  
Автор пТичка ()
Публикувано04.06.13 00:54



ОК, пак аз виновна...

естествено, че разбрах тогава, че не е приятелско поведение, обаче той и впоследствие нищо не направи - нима съм виновна, че той е толкова объркан и нерешителен? плюс това все изтъква, че сме само приятели, сваля жените около мен, какво да си мисля? че е влюбен в мен ли? ами не, по-скоро иска да ме използва, то е ясно - къде за да изчука нещо, къде за да сваля другите спокойно, докато е в моя компания (един вид, докато е с мен е по-безопасно, не могат да го отрежат)

от друга страна понякога се изцепва да каже нещо пред други, сякаш вече сме спали и цялата тая показност ме влудява... то е ясно, че избива комплекси, че се прави на големия мъжкар, обаче айде да не е чрез мене! общо взето исках да ти кажа, че незаслужено го жалиш, ама айде, то е толкова заплетено, че няма как да знаеш... на мен ми е жал само, че е самотен и ако и аз го отрежа безкрайно грубо съвсем ще се разочарова от жените, от друга страна нямам голям избор, ако искам да ми се махне от главата.



Тема Re: Преди да ви изчетанови [re: yetti]  
Автор пТичка ()
Публикувано04.06.13 00:56



ти май нищо не разбра?

хубаво, че поне ти е весело



Тема Re: Как се откачатенови [re: Pekoнcтpykтop]  
Автор пТичка ()
Публикувано04.06.13 00:57



хахахахаахааааааааааа

и мен (ама по един друг начин)





ся кво искаш да ми кажеш, че си падам по гейове ли?! що бе, да е гей?



Тема Re: Как се откачатенови [re: пТичка]  
Автор Pekoнcтpykтop (дарвинист)
Публикувано04.06.13 01:01



За твое успокоение, болшинството незрели жени си падат по гейове. Ама махни го, наистина, че заема ценно пространство на екрана.



Тема Re: Как се откачатенови [re: пТичка]  
Автор БeзcъницaМодератор (distance)
Публикувано04.06.13 01:03



Аз затова ти казвам, че е тема за кафе.

Набързо по пет приказки за необходимото изясняване и да сме го решили вече. Не мога да разпитвам аз като хората. Нямам търпение за дълги конкретизации, да пиша, да чакам, а и да ровя за лични неща ми е неловко. Няма значение дали си виновна, както се сещаш, това са цели 4 години, които и да не спиш цяла нощ, не можеш да ни ги обясниш напълно. Чест случай е някой да не разбере за какво става въпрос, и така помислих - че не си разбрала. Виж. Ако отношенията не са чисти, не бива да се поддържат. Трябва да са чисти. Иначе стават проблеми. Сега твоето си е недоразумение според мен и мисля, че може да се поправи, но хората се развеждат заради намеци, а после от другата страна им сервират, че то не било това, е такова нещо вече е голям проблем. Покани го, щом го държиш наоколо толкова време, значи не е някой психопат, попитай го какво иска и как вижда отношенията ви, спокойно може да се разберете.



Тема Re: Как се откачатенови [re: Pekoнcтpykтop]  
Автор БeзcъницaМодератор (distance)
Публикувано04.06.13 01:06



Може и да го носи, ама поне да го намали, на мен също ми пречи. Пък и така хитро-изпитателно гледа, все едно с всеки пост Птичката пита - и квоооо сегаааа?





Тема Re: Как се откачатенови [re: Pekoнcтpykтop]  
Автор пТичка ()
Публикувано04.06.13 01:08



няма пък!





Тема Re: Как се откачатенови [re: Бeзcъницa]  
Автор пТичка ()
Публикувано04.06.13 01:10





ма аз верно питам И кво сега?



този смущава ли те?



Тема Re: Как се откачатенови [re: Бeзcъницa]  
Автор Pekoнcтpykтop (дарвинист)
Публикувано04.06.13 01:11



еми издай официална заповед, кво се чешеш по ...



Тема Re: Как се откачатенови [re: пТичка]  
Автор БeзcъницaМодератор (distance)
Публикувано04.06.13 01:15



Не ме, ама напук на легендите - искам го по-малък!

Ох, много се смея, ей, това е компенсаторна реакция, ако избия на скендъл, да ме изгоните.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.