Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:43 21.09.24 
Контакти
   >> Споделено
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | >> (покажи всички)
Тема Re: Как се откачатенови [re: Pekoнcтpykтop]  
Автор пТичка ()
Публикувано04.06.13 00:16




наистина изкусително, поздравления!





Тема Re: Преди да ви изчетанови [re: yetti]  
Автор пТичка ()
Публикувано04.06.13 00:21



е не мога да се изтъпаня пред него и да взема да му разправям, че ме харесвал - веднага ще отрече, той и без тва го играе само приятел, ама нали ей така, с елементи на психически тормоз и свалячество чрез майтапи, закачки и тъпи, мръсни вицове... оф, чувствам се като ученичка! пак добре, че не е хванал да ми дърпа опашките!

егати безумните свалки от 40-годишен мъж! ОК, разбрах, че не е имал голям опит с жените, обаче в крайна сметка аз какво съм виновна!



Тема Re: Как се откачатенови [re: yetti]  
Автор пТичка ()
Публикувано04.06.13 00:23



защо, кажи каква ми е вината според теб?

давай си оценките, кво толкова, знам че си директен, няма да ти се обидя



Тема Re: Как се откачатенови [re: пТичка]  
Автор БeзcъницaМодератор (distance)
Публикувано04.06.13 00:25



От този постинг не разбирам - ти прекъсна ли тотално контактите с него след като ти вися пред вратата или не??? Само да или не ми кажи. От момента със звъненето по вратата говорила ли си и виждала ли се с него? Да не пиша излишно по два варианта.



Тема Re: Как се откачатенови [re: Бeзcъницa]  
Автор пТичка ()
Публикувано04.06.13 00:30



не разбра, не е звънял по вратата, а по телефона (чиито звук бях изключила и си легнах)
за вратата споделих само, че слава Богу, че не се стигна до звънене на нея.

след случая със звъненето на другия ден се разбрахме, че повече така няма да прави - е явно разбирането ни е било до днес, когато все пак звъня "само" 19 пъти (но сравнено с 40-52 си е нищо)





Тема Re: Как се откачатенови [re: пТичка]  
Автор yetti (чуен куреспунде)
Публикувано04.06.13 00:33



чакай да те питам - ти приятел ли си с него? приемаш ли го за приятел? защото на мен ако приятел ми се обади, стига да не е крайно невъзможно, и ми каже - идвам да се видим и да ударим по бира, аз му казвам - идвай. и той идва и удряме по бира, не слухтя уплашено зад вратата и не чакам да се изнесе, преди да събуди съседите ми.

освен това аз на приятелите си им казвам всичко, без много-много да го мисля, виждаш какво е тука, с тях е още по-лесно. и не се суърдят и ме разбират на всичкото отгоре.

виж, човекът може верно да те мисли за много близък приятел, а много близките приятели се виждат често, няма нужда дори да си уговарят срещи преди това. сега загре ли?



а, ако не го имаш за приятел, а за лошия бял мъж, който иска да ебе твоята драгоценна и златна шунда, която в момента я пазиш за некой пъпчив германец, тогава ще ти кажа, какви са ти били грешките, според мен - ами първо, какви са тия телефони, дето си ги приемала, че да си говорите като "приятели"? сте ли? какви са тия безкрайни разговори, държанетаг за ръце и квото още сте правили? мъж според мен не може да е чист приятел с жена, винаги има и едно наум. а ти си дала немалко сигнали, че можеи да стане. човекът се пробва.



Тема Re: Как се откачатенови [re: пТичка]  
Автор Pekoнcтpykтop (дарвинист)
Публикувано04.06.13 00:34



Разкарай го тоя гей на снимката че ме побърква



Тема Re: Преди да ви изчетанови [re: пТичка]  
Автор yetti (чуен куреспунде)
Публикувано04.06.13 00:36



е, нали уж бехте близки приятели? сега пък не си могла да му кажеш. последно?





Тема Re: Как се откачатенови [re: yetti]  
Автор пТичка ()
Публикувано04.06.13 00:41



чакай ти малко!

какви сигнали съм дала, като за 4-те години, в които се познаваме аз се омъжих, родих и разведох, а впоследствие имах и кратка (но съдържателна) сексуална връзка с друг човек!

той пък си намери жена уж, за която щеше да се жени, разбира се допреди тя да му изцоца спестяванията и да му бие шута... и изведнъж от доверената приятелка какво - аз се превърнах в удобна за секс, щото нали разведена и с дете, та няма и как да го вържа - ееей, че хубаво, ми дай да й се натреса! ама ей така, нали, все пак приятели сме, тя ме разбира, изслушва, приема, що пък да не си легна с нея! ми то като няма с коя друга...

а за приятел го имах преди да почне да се прави на пълен идиот, воден единствено от неовладените си хормони пъпчивите германци ще има да почакат - за тях също важи правилото, че когато някой не ми харесва няма как да си легна с него и не защото ми е особено драгоценна оная работа, а просто защото не виждам смисъл да си я хабя с хора, които не ме привличат или пък приятели, които са ме отблъснали с тъпото си държание


а за пиенето на по бира с приятел - дали си вярваш, че един мъж, макар и само приятел с една жена е способен да звъни 42 пъти на телефона й и то когато се е самопоканил забележи вечерта и за през нощта, когато тя е сама вкъщи, само за да пият бира заедно?!?

Редактирано от пТичка на 04.06.13 00:47.



Тема Re: Как се откачатенови [re: пТичка]  
Автор БeзcъницaМодератор (distance)
Публикувано04.06.13 00:41



Той все пак Е висял пред вратата. А ти и тогава не си разбрала категорично, че това не може да е приятелско поведение? Кой приятел прави така?? Няма да мърморя, но ти мисли! Сега или ще му се обадиш и ще му нарочиш среща и ще му кажеш всичко наведнъж, или ако безкрайно те е срам да обясняваш как си се разсеяла толкова, ще замолиш друг вместо теб да го направи. Ще намериш ваш общ познат, не може да нямате, щом сте се движили заедно, намираш човек, замолваш го да ти помогне с конфуза, защото това е конфуз и оплитане, а не негов грях, и той да обясни на младежа, че си постъпила тъпо и си дремала като калинка и че той по друг начин те харесва, хич не си разбрала. Това е кофти. Може да не си разбрала навреме, хубаво. Но нямаш избор сега, трябва да изясниш положението. Това е направо тема за кафе, неудобно ми е даже да се обяснявам... да кажат другите какво би им прозвучало редно и коректно в тая ситуация... аз само това се сещам да предложа...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.