Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:33 26.05.24 
Контакти
   >> Споделено
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | >> (покажи всички)
Тема Re: Как се откачатенови [re: пТичка]  
Автор Apxaнгeл (паднал ангел)
Публикувано03.06.13 21:36



... много лесно.
Достатъчно е да му кажеш, че не ти е приятна компанията му... или че просто не е твой тип... и точка режеш го ....
Аз ако някой не разбере от дума.. просто го слагам в графа непоносими за общуване хора (защото има много с които не мога да имам нищо общо но са приятни за лаф, за съвет или просто да пиеш едно питие... )
Посъветвай го просто да си намери нещо, като за него...



....Не чета между редовете и затова пиша директно...

Тема Re: Как се откачатенови [re: пТичка]  
Автор Pekoнcтpykтop (дарвинист)
Публикувано03.06.13 21:36



Мога да му нанеса телесни повреди, но услугата не е безплатна (пари си имам).



Тема Re: Как се откачатенови [re: Бeзcъницa]  
Автор освободен (щастлив)
Публикувано03.06.13 21:37



Винаги съм щастлив и доволен, когато не се стигне до задълбаване.

Не съм човек на насилието. Насилието при мен е много... ама много крайна мярка... когато става въпрос за личната ми неприкосновеност и самозащита. Аз не мога да се занимавам с подобни неща. Нито имам силата, нито уменията да се справям с подобни ситуации... просто имам много подходящи приятели и познати, които срещу заплащане... за тях е просто въпрос на изкарване на лесни пари и е никакъв проблема... Никога не искам да се стига до подобно положение... До този момент само един път се е налагало да стигам до тях... За моя радост... става въпрос само за сплашване...



Тема Преди да ви изчетанови [re: пТичка]  
Автор пТичка ()
Публикувано03.06.13 23:27



да благодаря за многото мнения - уаау!



И да споделя, че след като пуснах темата неспирното звънене продължи и така докато не му затворих втори път, после в момента в който излязох навън пак се раззвъня, вдигнах и взе да ме пита къде съм. Казах, че съм излязла и попитах за какво е тва звънене на пожар. Вместо да отговори продължи да пита къде съм. Повторих, че съм излязла. Искаше уточнение къде точно се намирам, че и забележка ми направи, че не му отговарям. Казах, че и той не ми е отговорил защо е лудото звънене. Отговори, че бил в квартала и можел да намине. Аз пък му казах, че в момента не е удобно и затворих. А да видим сега докъде ще му стигне нахалството!



Тема Re: Как се откачатенови [re: Well]  
Автор пТичка ()
Публикувано03.06.13 23:35



Не виждам защо трябва да съм така груба с човек, който очевидно ме харесва?
Още повече сме приятели вече 4-та година. Всъщност, бяхме. Интимни отношения не сме имали, така че няма как да си позволя волността да му обяснявам как не ме привлича и т.н. Поне да ме беше целунал, та да имам възможността да му обясня, че НЕ искам да се задълбочават отношенията ни. А той дори за ръка не ме беше хващал, до миналото лято, когато го направи замалко и в следващия момент си я дръпна, като опарен. Даже взех да мисля дали нещо не съм му станала неприятна в онзи момент, дали не ми е била потна ръката и т.н.... Оф, абе пълна лудница!


Иначе, добро описание си направил на тийнейджърката, ама някак не ми се вижда по темата... Абе, мъже!



Тема Re: Как се откачатенови [re: пТичка]  
Автор БeзcъницaМодератор (distance)
Публикувано03.06.13 23:39



А как точно "го отряза" през зимата? Може изобщо да не е разбрал какво му казваш, ако не си повдигнала въпроса директно.



Тема Re: Как се откачатенови [re: M1l1tary M1nD]  
Автор пТичка ()
Публикувано03.06.13 23:40



Аха, днес точно това се замислих, докато седях блаженно сама навън (все пак, поне днес успях да го откача, мамка му!

) - дали пък да не си измисля някое имагинерно гадже! Колкото и откачено да ми се струва, бих го направила, ако знам, че ще подейства. Една приятелка така си беше измислила уж ново гадже, за да се отърве от старото, което след година откакто са се разделили отново се беше сетил за нея и почнал по подобен начин да й досажда. Там, обаче комичното беше, че той я усетил, че си съчинява. А пък при мен е трагично, защото знам, че това няма да проработи. Само ще го накара да почне да ме следи, за да види с кой се срещам и като разбере, че е излъган освен да побеснее още повече не виждам какво друго може да направи... С две думи - нещата вместо да се оправят ще отидат по- на зле.



Тема Re: Преди да ви изчетанови [re: пТичка]  
Автор yetti (чуен куреспунде)
Публикувано03.06.13 23:40



ами щом стег били близки, явно и моите "идеи" са тъпи.

що не хванеш да се обясниш като човек с него, дори можеш да почнеш с тва, че виждаш, че те харесва, но че ти ... (очевидно той няма потенциала да поеме някаква инициатива, освен полупасивно обсебване по телефона и желание да те види) и т.н. кво е тва криене, кво е тва мишкуване? аре бъдете хора един път, дето се вика. ако продължава след точно и ясно обяснение на ситуацията, тогава вече и решенията са по-лесни.

Редактирано от yetti на 03.06.13 23:43.



Тема Re: Как се откачатенови [re: Бeзcъницa]  
Автор пТичка ()
Публикувано03.06.13 23:50



ооо, той знае къде живея, къде работя - също...

миналото лято случайно се изпуснах един ден, че съм сама вкъщи и като каза, че ще дойдел вечертааа!?!

щях да падна, щот е шегаджия и в първия момент реших, че се шегува, обаче той бил сериозен! и тва ми го заяви по телефона, та нямаше как да му видя физиономията, като го казва, затова не знаех сериозно ли говори или е на бъзик. казах му, хубаво като толкова сериозно е решил да идва, че аз пък няма да му отворя, а той заяви, че ако не му отворя щял да вдигне целия вход на крак, щял да звъни, да тропа по вратите... е, тогава разбрах, че сериозно го мисли и направо се ужасих! съответно вечерта почна да звъни, аз предвидливо си бях спряла звука на телефона и слава Богу входната врата е била заключена, иначе сигурно щеше да ми звъни на вратата (а все пак съм с малко дете!) звъня-звъняя, аз оставих телефона и си легнах. на сутринта батерията ми аут, 42 повиквания! и накрая един смс, в който се пита къде съм, защо не се обаждам и как клечал един час пред входа! ей след тоя случай разбрах, че тоя човек не е съвсем с всичкия си и колкото по-далече от него, толкова по-добре, обаче е голяма напаст и ей на, тъкмо си мисля, че ме е забравил и той вземе, че пак се появи! иначе използва срещите ни да сваля жените от обкръжението ми и да ме излага пред хората, което ме влудява все повече и тъкмо бях решила да си проведа сериозен разговор с него по този въпрос, защото не смятам да го позволявам повече това държание в мое присъствие! мислех да му кажа, че ако иска да сме приятели (в смисъл на САМО приятели) и да продължим да се виждаме като такива ще трябва да се замисли върху държанието си, или ако не смята, че има какво да променя в себе си, просто да спрем да се виждаме... е да, но после осъзнах, че каквото и да му кажа той няма тепърва да се промени... така че е безсмислено, затова и реших просто да го отбягвам, пък дано ме остави на мира!



Тема Re: Как се откачатенови [re: пТичка]  
Автор M1l1tary M1nD (deploying)
Публикувано03.06.13 23:52



Ами измисли си истинско гадже..

\"Change everything except your wife and kids\"
- Lee Kun-hee


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.