Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:54 23.05.24 
Контакти
   >> Споделено
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | >> (покажи всички)
Тема Re: Как се откачатенови [re: Бeзcъницa]  
Автор юлияна (минаващ)
Публикувано03.06.13 20:58



а! не знаех, не разбрах,че става дума за от клуба, мислех, че разговора е просто принципен; значи еди коя си е мислела, че нещо може да се получи, дала си тел. за обратна връзка и впоследствие се разочарова? нали правилно разбирам? е- в такъв случай, като не разбира- по-грубо рязане, друго не знам! но че е досадно, не може да се отрече



Тема Re: Как се откачатенови [re: пТичка]  
Автор освободен (щастлив)
Публикувано03.06.13 20:59



Ако бях жена :-) но с моите лични контакти - изобщо нямаше да го бавя. Бих викнал малко едни мои добри дебеловрати приятели да си поговорят първо с него кротко и ако не се вразуми - да преминат към реални действия. Такива налепи, които ми взимат от личното пространство и време едва ли не насила просто не мога да търпя. Ще му теглят един здрав бой... ако нещата още не се оправят - проблемът от мой става техен и да се оправя...



Тема Re: Как се откачатенови [re: пТичка]  
Автор yetti (чуен куреспунде)
Публикувано03.06.13 21:00



блокираш му телефона или ако не можеш или пък ти знае адреса, работата и пр. - плашиш с власти. с побой не знам, дали ще действа, някои това си търсят. но мвр-то е друга хава - може да си навлече нприятноси в живота след това, дори и да е луд, ако има мозък, ще се замисли. не че в българия има адекватни мвр и съд.
особено след намесата на цветанчо и пр. простаци.

Редактирано от yetti на 03.06.13 21:01.



Тема Re: Как се откачатенови [re: освободен]  
Автор yetti (чуен куреспунде)
Публикувано03.06.13 21:02



още ли е модерно да се правиш на мафиозос? кво ли задавам и аз тъпи въпроси с тая чалга "култура" и масова профанизация и оскотяване.



Тема Re: Как се откачатенови [re: yetti]  
Автор освободен (щастлив)
Публикувано03.06.13 21:03



Съдът в момента в България е безсмислен. По никакъв начин не действа превантивно. Викаш нужните хора и оправяш нещата без изобщо да стигаш до полиция и съд. Просто е безсмислено. Съдът и полицията са нещо нормално в нормалните държави - тук всеки се справя поединично.



Тема Re: Как се откачатенови [re: yetti]  
Автор освободен (щастлив)
Публикувано03.06.13 21:03



Чалга не слушам и не обичам. Просто когато държавата е абдикирала и не защитава интересите - всеки си търси начини да се оправя.

Определено така бих процедирал без да се замисля. Просто си има хора за всичко.

Редактирано от освободен на 03.06.13 21:04.



Тема Re: Как се откачатенови [re: юлияна]  
Автор БeзcъницaМодератор (distance)
Публикувано03.06.13 21:06



Не-не, набързо си прочела просто. В тази тема си е, още в началото Птичката казва, че го е отрязала през зимата, не знам предистория.



Тема Re: Как се откачатенови [re: пТичка]  
Автор Джоаннна (Гордата ТО)
Публикувано03.06.13 21:08



......веднага ще ги кажа как , то е доста ефикасно и с вик ще избяга от теб и никога няма да те потърси ..дори като те види на улицата и ще минава веднага в отбрана ...Значи като ти се обади бъди любезна и му кажи че ти се ходи в скъпарско заведение и на бар, кажи му че много го харесваш и искаш да имаш поне три деца от него веднага .....че искаш да го чукаш докато мърда ....и такива все атаки от този род, да знаеш първа втора,клаксон и няма да го видиш ....

...може да включиш и някой мъж приятел, кажи че той е малко гей и много го харесва ...та тримката да си направите веселко ....хахахахахаха, аз така излекувах един момък и сега като ме види ме гледа като петел бобено зърно ....все да ме клъвне, ама на мен не ми пука, той е валат, не аз

всичко е в ръцете ми .......мамка му

Тема Re: Как се откачатенови [re: освободен]  
Автор БeзcъницaМодератор (distance)
Публикувано03.06.13 21:12



Тя има малко дете и ходи с него по градинки, а този младеж щом е искал да мине през тях, изглежда знае къде живеят. Малко е страшно /за мен поне/ да се скача на бой, ако жената няма готовност да се движи месеци наред само с компания... рисковано ми звучи.





Тема Re: Как се откачатенови [re: Джоаннна]  
Автор yetti (чуен куреспунде)
Публикувано03.06.13 21:13



я ме светни с тва "той е валат, не аз"? да не си го забременила и изоставила?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.