Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:24 30.05.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Аз гласувах за ГЕРБ!нови  
Автор FilerO99 (оперативная)
Публикувано28.05.13 19:49



Защото на ГЕРБ Европейският съюз дава големите пари по еврофондовете. Сега е номера да се вземат именно тези големи пари. А на БСП нито европейците, нито американците, нито даже руснаците няма да дадат нищо. Плюс това аз отдавна казах, че пенсиите в България трябва да се спрат(което за съжаление няма да стане), а Симеон Дянков ги размрази - ето това определено ми хареса като политика!

Пенсионерите са тези които гласуваха за БСП през 94та и после свалиха Костов от власт докарвайки клетвопрестъпника Сакс-Кобурготски които им обещаваше да оправи България за 800 дни и на практика те са тези които провалиха българския десен преход давайки властта в ръцете на комунисти, царисти и всякакви престъпници.

Единственото нещо което не одобрявам от вътрешната политика на ГЕРБ беше, че направиха цигарите по 5 лева кутията и че забраниха пушенето в заведенията. Всичко останало одобрявам, може да прозвучи цинично, но одобрявам и мизерията до която докараха хората защото хората трябва да престанат да лампят за пари, а да мислят как да работят. Производителността на труда в България е 10-20 пъти по-ниска примерно отколкото в Германия, а левът е надценен с около 30% отгоре.

Значи какво се оказва?Оказва се, че хората трябва да работят 10-20 пъти повече за да вземат германски заплати...



Този човек на снимката долу е равен на Стамболов!





Тема Re: Аз гласувах за ГЕРБ!нови [re: FilerO99]  
Автор yetti (чуен куреспунде)
Публикувано28.05.13 20:10



какви големи пари бе? 7% от бвп (или там колкото бяха)? за да си ги дадат на техните хора и да направят некадърни магистрали ли? които след 2 години най-много ще им трябва основен ремонт?



тройната коалиция е направила с около 30 км повече магистрали.

кажете нещо по това гербери.



Тема Re: Аз гласувах за ГЕРБ!нови [re: yetti]  
Автор FilerO99 (оперативная)
Публикувано28.05.13 20:12



тройната коалиция е направила с около 30 км повече магистрали.

кажете нещо по това гербери


Първо тази информация която я написа може въобще да не е вярна, аз лично много се съмнявам в нея. Второ СЕГА ще ги видим комунистите какви пари ще получат от Европейския съюз. СЕГА ще ги видим.



Тема Re: Аз гласувах за ГЕРБ!нови [re: FilerO99]  
Автор yetti (чуен куреспунде)
Публикувано28.05.13 20:15



аха, ти се съмняваш, т.е. си действаш, както обикновено, на собствени представи за нещата.

ами недей - има си факти, провери. повече километри са направили. но не това е важното.



Тема Re: Аз гласувах за ГЕРБ!нови [re: FilerO99]  
Автор HA-KOЙ-MУ-ПУKA™ (Жега)
Публикувано28.05.13 20:17



Костов разруши СДС, това е неговата единствена "заслуга". Нищо не разбираш баце, честно



Тема Re: Аз гласувах за ГЕРБ!нови [re: FilerO99]  
Автор HA-KOЙ-MУ-ПУKA™ (Жега)
Публикувано28.05.13 20:18



Съмняваш се, защото ГЕРБ какво правеха, подобно на Бай Тошо - отркият покрив на сграда, режат ленти и свикват пресконференция така промиват мозъците. Никоя друга управляваща партия не е акцентира толкова върху всека плочка, която е поставяла...



Тема Re: Аз гласувах за ГЕРБ!нови [re: yetti]  
Автор FilerO99 (оперативная)
Публикувано28.05.13 20:19



Аз се движа в политически среди и около мен е пълно с всякакви комунисти от отрепки като онези националсоциалисти които видя на онзи купон до големи комунисти които имат по 300-400 млн.евро състояние. И за пръв път чувам, че Тройната коалиция построила повече километри магистрали от ГЕРБ. Но даже и да е точно така по принцип Западът не работи с комуняги и това е положението.

В крайна сметка се получава това - държавата тръгва напред, ората я дърпат назад...



Тема Re: Аз гласувах за ГЕРБ!нови [re: HA-KOЙ-MУ-ПУKA™]  
Автор FilerO99 (оперативная)
Публикувано28.05.13 20:21



Глупости!Ората предадоха Костов и сами разрушиха СДС!Ората сами са си виновни за мизерията, те доведоха царя на власт, те преди това свалиха Костов, а сега отново доведоха комунистите и яко им дупе!



Тема Re: Аз гласувах за ГЕРБ!нови [re: HA-KOЙ-MУ-ПУKA™]  
Автор FilerO99 (оперативная)
Публикувано28.05.13 20:22



Аз не съм видял социалисти нещо да построят след 10ти ноември 89та година. Освен пирамидите с които ограбиха хората в началото на 90те.



Тема Re: Аз гласувах за ГЕРБ!нови [re: HA-KOЙ-MУ-ПУKA™]  
Автор yetti (чуен куреспунде)
Публикувано28.05.13 20:22



последно цветанчо откри половин подпорна стена, е тва беше най-големия ташак, който бех виждал, защото боко се беше покрил, малко след протестите и още докато беха в оставка.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.