Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:54 20.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Тема Re: Почвам да се вайкам.нови [re: ya2011]  
Автор acid948 (летящ кинжал)
Публикувано28.05.13 02:08



Не съм съгласен с теб!
Не е важно кой за кого е гласувал!
Важното е това, че оня ден на един абитурентски бал един човек ми разказа как е получил бюлетина с един печат и зачеркнато хиксче за ГЕРБ! И срещу чиста бюлетина обратно пак с един печат са му обещали 100 лв.?

Аре кат си толкова умна - вземи ми обясни как така се случват тия неща?



Дышите глубже: вы взволнованы!

Тема Re: Почвам да се вайкам.нови [re: acid948]  
Автор yetti (чуен куреспунде)
Публикувано28.05.13 02:10



мани я тая с тоя болшевишки манталитет, на бас, че дедо и е бил активен борец, или поне баща и - партиен секретар.



Тема Re: Почвам да се вайкам.нови [re: yetti]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано28.05.13 02:11



Това е възвишено чувство. ЛЮБОВ.
Дори съпругът на оперната прима го е разбрал, затова не се е противопоставял на присъствието на Тургенев в дома му.
Но кой ли друг би допуснал това?! Няма такива мъже... къде са, аз не знам.

"Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи." ЛЕРМОНТОВ


Тема Re: Почвам да се вайкам.нови [re: ya2011]  
Автор yetti (чуен куреспунде)
Публикувано28.05.13 02:11



имам "фруст" към простаци от всекакъв пол, просто тука сте се събрали предимно от този...



Тема Re: Почвам да се вайкам.нови [re: acid948]  
Автор БeзcъницaМодератор (distance)
Публикувано28.05.13 02:12



Моля-моля-моля-моля! Спасете тази тема от политика! Просто ще умра, ако се развихрите! Тук ще са рицарите, човек да помечтае малко на спокойствие, правителството по-добре да си е отделно. И добра нощ да кажа, Ациде. Не се ядосвай.





Тема Re: Почвам да се вайкам.нови [re: saksun]  
Автор yetti (чуен куреспунде)
Публикувано28.05.13 02:13



е, те явно всичките в комбинацията са били достатъчно луди, за тва един се е побърквал от "любов", другия го е пускал да живее с него и жена му и т.н.

не е любов това, но май ти е късно да го разбереш. любов е друго. любовта на първо място е взаимна, на второ дава пълна свобода. и т.н.



Тема Re: Почвам да се вайкам.нови [re: yetti]  
Автор acid948 (летящ кинжал)
Публикувано28.05.13 02:15



Е ти пък - кво значи - мани я тая?!

Утре такива като нея ще направят министър на околната среда и водите Цеко Минев (Или Р. Овч. - министър на енергетиката) - аз не искам Цеко Минев да е министър на околната среда и водите - аз искам Цеко Минев да си ебе путката лелина и да не чувам повече за такива изроди като него (Същото се отнася и за Р. Овч.)...



Дышите глубже: вы взволнованы!

Тема Re: Почвам да се вайкам.нови [re: acid948]  
Автор yetti (чуен куреспунде)
Публикувано28.05.13 02:15



ще видим, на тези конкретно, поне така изглежда, ще им се пече картоф през цялото време на гъзъ, ще вкарват "граждани" по всякакви комисии и т.н., не че и това не могат да го окепазят, но според мен, ще им е бая по-трудно.

последните си бяха чиста мафия във властта. всички други са по-добре от послените. повече контрол ще има.



Тема Re: Почвам да се вайкам.нови [re: acid948]  
Автор yetti (чуен куреспунде)
Публикувано28.05.13 02:16



ама ти това за цеко минет сериозно ли? чакай, че явно не съм в час много със събитията.

аз не сикам цеко минет да си бее майката, искам да задоволява църни в централнио, а дано, ама надали... :/



Тема Re: Почвам да се вайкам.нови [re: acid948]  
Автор yetti (чуен куреспунде)
Публикувано28.05.13 02:17



абе има доста връзка политиката със секса, въпросната, пуснала темата, е гласоподавател на герб.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.