Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:24 17.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: Като се самоубиеш, отиваш ли в Рая?нови [re: ШokoЛaдa]  
Автор r3gistracia ()
Публикувано27.05.13 17:22



повярвай ми в клуба е по-добре, тука само говори, в реала такива правят истински мизерии докато обясняват как са нещастни и другите не се грижат за тях, и ги плюят зад гърба



Тема Re: Като се самоубиеш, отиваш ли в Рая?нови [re: r3gistracia]  
Автор ШokoЛaдa ()
Публикувано27.05.13 17:26



Познавам го и в реала...така че ти грешиш...





Тема Re: Като се самоубиеш, отиваш ли в Рая?нови [re: ШokoЛaдa]  
Автор r3gistracia ()
Публикувано27.05.13 17:28



имам предвид да се виждаш с такива по-често по някаква причина, а не просто да си го виждал 1 път, то от 1 път няма как да си разиграе всичките психономера



Тема Re: Като се самоубиеш, отиваш ли в Рая?нови [re: blood2]  
Автор пТичка ()
Публикувано27.05.13 18:03





колко точно казано, ама ей НА, хОди да го обЯсниш на тъпите попове, които си вярват



Тема Re: Като се самоубиеш, отиваш ли в Рая?нови [re: blood2]  
Автор ya2011 (умна)
Публикувано27.05.13 18:15



Няма бог. няма рай и ад... това са пълни измислици за да се контролират хората, които явно още добре функционират.... интересно е че във времето в което науката изследва свойствата на фермионите, лептоните и кварките все още има хора, които вярват в бог, ад и рай и т.н. глупости...



science is about doubt

Тема Re: Като се самоубиеш, отиваш ли в Рая?нови [re: ya2011]  
Автор blood2 ()
Публикувано27.05.13 18:19



Ако няма, защо всички хора да не умрем и да се свършат тези мъки и тази липса на цел? Защо хората имат деца?



Тема Re: Като се самоубиеш, отиваш ли в Рая?нови [re: blood2]  
Автор ya2011 (умна)
Публикувано27.05.13 18:23



Защото повечето хора имат за какво да живеят и живота им не низ от мъки. А деца имат защото децата им изпълват, допълват и усмислят живота и защото носят радост и щастие.

science is about doubt


Тема Re: Като се самоубиеш, отиваш ли в Рая?нови [re: ya2011]  
Автор blood2 ()
Публикувано27.05.13 18:26



Ама като и те умрат, няма за какво да живеят. Създават деца и други същества, които и те ще умрат. Не го ли осъзнават, че това не е добро? Ако няма нищо, не може ли всички хора да се съберат един и да умрат. Като няма смисъл, няма. Защо да създават нови поколения и да се мъчат нови хора.

Няма доволен човек, защото всеки човек го е страх и знае, че ще умре и няма смисъл от нищо.



Тема Re: Като се самоубиеш, отиваш ли в Рая?нови [re: blood2]  
Автор ya2011 (умна)
Публикувано27.05.13 18:35



Защо реши, че няма за какво да живеят? И стига с тези мъки вече, не познавам някой който да живее в мъки.... Кой каза, че нямало смисъл от нищо или говориш от името на 7 милиарда човека?

Ти не разбра ли, че си психично болен, поне с тежка депресия, ако не и по-лошо... Недей да преписваш собствените си чувства на 7 милиарда човека.

science is about doubt


Тема Re: Като се самоубиеш, отиваш ли в Рая?нови [re: пТичка]  
Автор blood2 ()
Публикувано27.05.13 18:42



То и кафето искаше да ми е приятел, но накрая писа, че съм имал много нисша душа и още по-лошо положението ми щело да стане и през следващите животи съм щял да отида в Ада.

За какво да искам да имам за приятели регилиозни хора. За да ме анатемосват ли?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.