Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:53 18.05.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Дразня сенови  
Автор M1l1taryM1nD (Chi-Chou Lee)
Публикувано26.05.13 12:14



Като ми казват или показват нещо, по някакви странни, трудноразбираеми и пр. начини. Особено ако е с несигурност, злоба и пр., иначе по-скоро не. Също и да завържат някакъв разговор или каквото и да било с мен и изведнъж просто да изчезнат.





Тема Re: Дразня сенови [re: M1l1taryM1nD]  
Автор Nazgulll (19см)
Публикувано26.05.13 12:15



сигурен ли си, че знаеш какво точно искаш да кажеш?



Тема Re: Дразня сенови [re: M1l1taryM1nD]  
Автор FilerO99 (оперативная)
Публикувано26.05.13 12:17



Знаеш ли какво ми прави впечатление на мен поне от 16 години насам? Че като заговоря и питам някой българин за нещо веднага ми отговоря максимално точно и вежливо, а като заговоря някоя българка и я питам нещо възможно най-елементарно тя въобще не ми отговоря, понякога не ме и поглежда. Също като свърша цигарите българските мъже винаги ми дават, а българките имат но не дават. А с такива хора семейство НИКОГА няма да създавам, даже и за обикновено познанство вече не искам да слушам.



Тема Re: Дразня сенови [re: FilerO99]  
Автор Nazgulll (19см)
Публикувано26.05.13 12:18



ще добавя, че българските жени никога не отстъпват предимство на пътя. за тях да пропуснат някой да мине преди тях е равносилно на това да правят секс без материална изгода - пълен абсурд.



Тема Re: Дразня сенови [re: Nazgulll]  
Автор M1l1taryM1nD (Chi-Chou Lee)
Публикувано26.05.13 12:18



Да, сигурен съм. Дразня се от такива неща и не ми е приятно. Това е общо взето.



Тема Re: Дразня сенови [re: Nazgulll]  
Автор FilerO99 (оперативная)
Публикувано26.05.13 12:20



Точно така!Бил съм шофьор в продължение на 8 години и напълно потвърждавам думите ти. Не само че не отстъпват предимство и не са толерантни, но и когато случайно й застанеш на пътя на българката с автомобил тя ти маха с ръце да й се разкараш. Ето затова аз като видя българка с количка с малко дете на пътя също й махам с ръка по унизителен начин да ми се разкара от пътя.

А колко са неадекватни и опасни на пътя просто нямам думи!



Тема Re: Дразня сенови [re: M1l1taryM1nD]  
Автор Mpъни (:))
Публикувано26.05.13 12:23



Ъ?!
Два пъти те прочетох и нищо не разбрах.


От кво се дразниш?



Тема Re: Дразня сенови [re: Nazgulll]  
Автор M1l1taryM1nD (Chi-Chou Lee)
Публикувано26.05.13 12:24



И това е за реални контакти, по-скоро. Виртуалните, така или иначе, не значат почти нищо за повечето хора.



Тема Re: Дразня сенови [re: M1l1taryM1nD]  
Автор FilerO99 (оперативная)
Публикувано26.05.13 12:26



Много ми е интересно как ще завържеш реален контакт с нова непозната българка? Нали само като я заговориш веднага ще получиш враждебен поглед, може и псувня да отнесеш.



Тема Re: Дразня сенови [re: Mpъни]  
Автор M1l1taryM1nD (Chi-Chou Lee)
Публикувано26.05.13 12:27



Ми то няма много за разбиране.

Мрънкам си.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.