Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:59 09.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: Дразня сенови [re: Vitalite]  
Автор M1l1taryM1nD (Chi-Chou Lee)
Публикувано26.05.13 13:00



негодници



Тема Re: Дразня сенови [re: M1l1taryM1nD]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано26.05.13 13:22



А, не - объркани хора.

Простено да им е.



Тема прединови [re: M1l1taryM1nD]  
Автор юpaтa ()
Публикувано26.05.13 16:21



и аз се дразнех, сега ги подминавам тея със несигулност и злобата/само ако съм на кеф мога да им обърна внимание/.А тези дето завързват разговор- хах просто не залагам надежди на завързан разговор, някак имам си индикатори за завързан разговор, разни реплики подкрепени с някакво поведение, език на тялото са ми достатъчно за да ми стане ясно ще има ли разговор или не.



Тема Re: прединови [re: юpaтa]  
Автор M1l1taryM1nD (Chi-Chou Lee)
Публикувано26.05.13 16:31



Като казвам несигурност, имам предвид, когато хем искат нещо, но в същото време ясно показват, че ти нямат доверие, че можеш да го направиш.

Един ей такъв, дето ми се пише за приятел, ме викаше да му оправя компа, ама такъв 20-30 пъти ме попита мога ли. Това ми беше първото лошо впечатление от него и като цяло не последва нищо свястно във времето, само подобни глупости от сорта. И сега ми звъни и се чуди защо не искам да ходя някъде с него.



Тема Re: Дразня сенови [re: FilerO99]  
Автор освободен (щастлив)
Публикувано26.05.13 20:06



А и се опитва да кара като мъж, което я прави още по-лош шофьор. Прави я агресивна. Но честно... като мъж... агресивните си ми харесват по свой си начин да ги укротявам с ласки, цветя и романтика... и се завърта една красива игра, едно ухажване... :-)

Като шофьор - отдавна не се нервя... стоя си в колата, слушам си радио и изобщо съм пей сърце... задръстванията изобщо не ме притесняват.



Тема Re: прединови [re: M1l1taryM1nD]  
Автор юpaтa ()
Публикувано26.05.13 21:32



Обикновено хората имат проблем със себе си и се опитват да го прехвърлят на другите, дори и без да искат. Така че твоя "приятел" си има проблем с доверието. Но е безмислено да се доказваш, гледай си напред

п.п. много по лошо е когато шефовете се опитват да си прехвърлят проблеми върху теб или по скоро да си потърпевш на тяхното недоверие или злоба... е тогава да се тюхкаш






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.