Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:31 27.04.24 
Контакти
   >> Споделено
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Мъжете с червено кончЕнови  
Автор пТичка ()
Публикувано25.05.13 01:03



на ръката ?
кажете ми за какво се касае - те бременни ли са или са уникално красиви, та чак някоя лоша кака да вземе да ги урочаса с поглед ли, квоо ?!

просто не разбирам, но напоследък ми се набива на очи та взех да го мисля какво пък ще да е това чудо?!

П.П.
лично на мен ми е гейско да видя мъж с червено конче,
(както и си беше яко лигаво да видя дърта жена с такова)
също ми е гейско в един мъж да видя примерно едър мъж да държи нещо само с два пръста, сякаш ще се изцапа, ако го хване с повече?

споделете кое може да ви учуди, шокира или отблъсне в женския или мъжкия външен вид?

Редактирано от пТичка на 25.05.13 01:03.



Тема Re: Мъжете с червено кончЕнови [re: пТичка]  
Автор M1l1taryM1nD (Chi-Chou Lee)
Публикувано25.05.13 01:48



Здравей! :) Странно ми звучи, червено конче на ръката. Това някаква нова мода ли е?

А за хващането с два пръста може да е гейско изпълнение, а може и да е демонстрация на нещо друго, зависи какво държи. Мен само някакви крайни неща ме впечатляват, от негативните. Например наскоро, както си хапвах пред библиотеката, момче и момиче излязоха и седнаха на 5 метра встрани. След малко онзи* започна да плюе мноого звучно.. Няколко пъти така, накрая се обръщам изнервен да му кажа .................................................................................................................. и виждам, че всъщност момичето плюе.

*изрод



Тема Re: Мъжете с червено кончЕнови [re: пТичка]  
Автор Apxaнгeл (паднал ангел)
Публикувано25.05.13 09:05



...абсолютно си е гейско.... както и много други неща от сорна на панталони с тесни крачоли стигащо до глезените, разните там изглеждащи дамски чанти с дълги дръжки, педалски прически тип Миро.. ядене на сладолед от двама мъже в сладкарница и още куп такива ми ти неща. Също е много гейско мъж да стиска вяло ръка...

....Не чета между редовете и затова пиша директно...



Тема Re: Мъжете с червено кончЕнови [re: пТичка]  
Автор jumbles ()
Публикувано25.05.13 09:35



"лошите очи" не гледат само красиви и бремени жени, та хич не ме притеснява червеното конче на мъжка ръка:)



Тема eно П.П. че нали съм завеянанови [re: jumbles]  
Автор jumbles ()
Публикувано25.05.13 09:50



не понасям и сериозно ме отблъсква обезкосменото мъжко тяло и вирнатите кутрета, леле пощурявам само като се сетя





Тема Re: eно П.П. че нали съм завеянанови [re: jumbles]  
Автор Mpъни (:))
Публикувано25.05.13 10:00



Ау, и аз не понасям обезкосмен мъж.
То може да се пооправи по лицето да речем или дори под мишниците, но да се прави абсолютно гладък...............ега ти и мъжа, по-скоро бебе. Убива всяка породила се страст у мен. Ми как да правя секс с ...бебе?! Това е извратено.



П.П. Преди няколко седмици видях в трамвая един индивид с наболи косми по ръцете. Явно се е бръснал. Отврат. Просто се ми се догади.
Може би просто не съм свикнала да виждам женската роля да я изпълнява мъж, но просто си е ...бляяя.



Тема Re: Мъжете с червено кончЕнови [re: пТичка]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано25.05.13 10:24



Това е поредната анти - човешка тема.





Тема Re: Мъжете с червено кончЕ [re: пТичка]  
Автор roshava (диване)
Публикувано25.05.13 10:52



Е ти сега какво имаш против червените кончета ... искаш на хората ечемик ли да им излезе?



Има три гледни точки ... моята, твоята и правилната.

Тема Re: Мъжете с червено кончЕнови [re: пТичка]  
Автор ШokoЛaдa ()
Публикувано25.05.13 11:18



....ихааа...от снощи се чудя какви са тези кончета по ръката...татуировка ли е...що ли е...чак сега на сънена глава се сетих, че говориш за конец..
Не, мен лично нищо не ме дразни, в това отношение съм много толерантна, всеки да се облича така, както му харесва и на носи това, което го кефи...
Онзи ден в офиса дойде едно приятелче с накъсани дънки, веднага ми привлече погледа, просто нестандартните неща ми харесват, ама той беше май попрекалил с накъсването...щото се виждаше повече мъжки крак отколкото дънки...ама беше интересно......бая се посмяхме с неговите дънки...
А аз, само да ти се оплача, съм много лоша физиономистка, може един човек три пъти да го видя и да си говорим, а на четвъртия да го подмина на улицата, не нарочно естествено, просто да не го позная и определено това ми носи неприятности, щото веднага ми лепват етикет - надута..а не е така..



Тема Re: Мъжете с червено кончЕнови [re: ШokoЛaдa]  
Автор пТичка ()
Публикувано25.05.13 15:53



е не случайно редактирах и натъртих на "Е"-то



ааа, да не ти измислят и на теб някое такова ...

споко, ти нямаш толкова пари, та няма да имат сметка да го правят




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.