Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:49 09.06.24 
Контакти
   >> Споделено
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема ...Този път прекалиха...  
Автор Apxaнгeл (паднал ангел)
Публикувано11.05.13 16:51



... баси мазните боклуци....


Ето това е копирано от сайта на прокуратурата на РБ ...
По повод съобщения в средствата за масова информация относно проведени действия по разследването в печатница в гр. Костинброд, Пресцентърът на прокуратурата уведомява за следното:

След получен сигнал и извършена спешна проверка от органите на Държавна агенция „Национална сигурност", Софийска градска прокуратура е образувала досъдебно производство за престъпления по чл. 282 НК и по чл. 1б9г НК. На 10.05.2013 г., късно вечерта е извършен оглед на местопроизшествие в сградата на печатница „Мултипринт" в гр. Костинброд, както и разпити на свидетели. В складови помещения са открити над 350 000 отпечатани и готови за експедиция бюлетини за гласуване в извънредните парламентарни избори на 12.05.2013 г. До 08.05.2013 г. „Мултипринт" ООД е изпълнило задълженията си по договора с Министерския съвет за отпечатване на бюлетините за изборите и същите са превозени до областните администрации в страната. Откритите през нощта на 10.05.2013 г. бюлетини са извън тези количества.

Разследването по досъдебното производство продължава. По тази причина и с оглед предстоящото гласуване на 12.05.2013 г., прокуратурата ще предостави допълнителна информация през следващата седмица. Бюлетините /общо 10 палета/ са поставени под засилена охрана.


....Не чета между редовете и затова пиша директно...

Тема Re: ...Този път прекалиха...нови [re: Apxaнгeл]  
Автор adeli (Гордата ТО)
Публикувано11.05.13 16:55



...ами това не са ли резева, ако свършат другите, гледам че по изборите си бършат ръцете с тях, ползват ги ако няма за тоалетна хартия ...знае ли се ...кво толкова , каче ли пак няма да ги преброят дори и да ги няма напечатани, ...излишни топордии пак ..

всичко е в ръцете ми .......мамка му



Тема ...а ето...нови [re: Apxaнгeл]  
Автор Apxaнгeл (паднал ангел)
Публикувано11.05.13 16:55



...оргиналния линк:



....Не чета между редовете и затова пиша директно...

Тема Re: ...Този път прекалиха...нови [re: adeli]  
Автор Apxaнгeл (паднал ангел)
Публикувано11.05.13 16:58



... душа... според правилата има точно определен брой, който се печата. Има дата до която се печатат... а сега ден преди изборите изведнъж се натъкват на 10% повече от тези хартийки, готови за транспортиране и подменяне. И всичко това в печатницата на човек, който е общински съветник (който а и сина му се оказва, че честичко печели всички търгове за подобни услуги...)
Това са мазни боклуци... Съжалявам ама такива лайна не са яли досега от никоя партия...

....Не чета между редовете и затова пиша директно...



Тема Re: ...Този път прекалиха...нови [re: Apxaнгeл]  
Автор adeli (Гордата ТО)
Публикувано11.05.13 17:00



...просто досега не са ги хващали, ти да не мислиш че в предните избори е нямало, просто не сме знаели, всички са еднакви , искат кокала веднага,бързо и за наша сметка ....

всичко е в ръцете ми .......мамка му



Тема Re: ...Този път прекалиха...нови [re: adeli]  
Автор yetti (член)
Публикувано11.05.13 17:02



ама нали овцете ги избрахте тия сегашните, т.е. последните, щото немало да са като предишните? че и 4 години само за тва се говореше от борисов и олигофрена цвъки.



Тема Re: ...Този път прекалиха...нови [re: Apxaнгeл]  
Автор yetti (член)
Публикувано11.05.13 17:03



пропуснал си да кажеш, че това е огромна машинация на партия ГЕРБ.







Тема Re: ...Този път прекалиха...нови [re: yetti]  
Автор adeli (Гордата ТО)
Публикувано11.05.13 17:05



...ами така де, и аз това се чудя, хем са измамени хем пак напират да гласуват за тях, абе лумпена работа ....няма здрав разум вече , народа ускотя яко



всичко е в ръцете ми .......мамка му

Тема Re: ...Този път прекалиха...нови [re: adeli]  
Автор yetti (член)
Публикувано11.05.13 17:06



а, отделно гербаджиите много обичат доводи от типа "една баба на опашкатра за олио ми каза".

фактите се гледат, фактите. 4 години им слушам иначе на тия олигофрени милиционерски свободните съчинения.

Редактирано от yetti на 11.05.13 17:08.



Тема Re: ...Този път прекалиха...нови [re: yetti]  
Автор Apxaнгeл (паднал ангел)
Публикувано11.05.13 17:06



... абе аз съм описал че става въпрос за партията, чийто общински съветник е собственик на въпросната печатница... Та не е нужно хората ще научат от новините какви боклуци са тези мутри. Честно казано не вярвах, че някой може да падне толкова ниско..... Направо съм бесен...

....Не чета между редовете и затова пиша директно...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.