Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:24 22.05.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема нящо за идиотките от интернетянови  
Автор yetti (минаващ)
Публикувано29.04.13 23:05



Избрано от Вени Вени Марковски:
Ще ви покажа що за човек е Бойко (ако все още сред вас има хора, които си мислят, че той е по-малкото зло от който и да е от останалите кандидати за народни представители) не с друго, а с неговите собствени думи от преди 4 години. Пускам цитати само от месец юли, но в сайта е пълно и с много други.

*** На 31-ви юли 2009 г. Цветанов казва...
"Изпълнителният директор на Национална агенция „Пътна инфраструктура” (НАПИ) инж. Янко Янков е освободен, защото е имало съмнения, че в агенцията се унищожават документи. Тези съмнения засега не са потвърдени."
... Докато през април 2013 г. Цецо 6-те апартамента мисли, че няма нужда да подава оставка при съмнения за подслушване. СЪМНЕНИЯ.

*** На 30-и юли 2009 г. Цветанов говори за масирано подслушване и следене!!

*** На 28-и юли 2009 г. Би Би Си пише:
"Бойко Борисов е плашещ човек с обръсната глава, дебел врат и масивните рамене на борец, какъвто е бил навремето..."
"Той определено ме притесни, а имаше още по-лош ефект върху моята продуцентка и преводачка, която след интервюто сподели, че е като болна..."

*** На 20-и юли, с пура в ръката, Бойко споделя:
"...Ако някой каже за една жена, че е умна, обикновено тя не е много хубава..."
"...Аз не съм способен на страдание. В това отношение съм голям егоист. В смисъл, такъв, че.. Аз гледам така да подредя, че на мен да ми е угодно в живота. Така да подредя нещата, че да ми е добре на мен..."
"...за децата ми не съм оставал време да ги гледам. Никога не съм къпал бебе, никога не съм го приспивал. Никога не съм го преобличал. Никога... не съм го водил на детска градина..."

и т.н. - намерете вашия любим цитат и го пуснете тук като коментар, ако искате.


ай стига хриптяли със зажаднели путки за тоя олигофрен.



да не почвам за миро мършата, цецо ушите (пррякор отпреди да се разбере за воайорските му чекии), брад пица и т.н. уникални некадърници. не е имало толкова некадърни "политиците", че и нагли.

а некой да се сеща, че тоя грозен идиот цвцв изтипоса напълно недоказано лекари, къде - от парламентарнатга трибуна, като напълно незаконно0 прочете "срс-та".

а за "обоснованото предположение" за сарафово?

100 милиона на година за подслушване, 1% влиза в съда, 1% от тоя 1% има неква роля.

тъпанарю ангеле, ела пак да ме хванеш за микрофоня и да ми обясниш, че на мене не ми дремело, дали некой дребнопшков чекиджия като тебе ме бил подслушвал по заповед на некой още по-дребнопишков. на баба ти на село - пачата с овците, може и да не и дреме, на мене ми дреме, особено когато при 5 милиона за бг коледа, от които 2 милиона се "връщат" обратно в държавния бюджет, незнайко защо, има едни 100 милиона да се взаимоподслушват разни шунди като тебе, напълно законно.

там за калинките, кристинките и фидоските от по половин тон няма нужда да споменавам, нали?

и най-вече за идиотките.



Тема Re: нящо за идиотките от интернетянови [re: yetti]  
Автор Aнгeлe (флуиден)
Публикувано29.04.13 23:13



ей кво толкова ти казах че чак към мен се обръщаш. Аз с бат Бойко съм си пил кафето, така че имам лични впечатления от него и то позитивни. Плюс това не знам дали разбираш от Past-Life Regression или не но бат Бойко е бил български цар в минал живот и то един от най-добрите ни царе. Тва че живее в мутренско общество не е негов проблем. Най-малкото ви пооправи пътищата, та да не си друсаш малкото пишле толкоз много докато се влачиш в каручката си.

Жал ми е за теб, с толкоз много злоба сигурно трудно се понасяш сам себе си. Тук плюеш всички, нема значение мъжко ли е женско ли е, сереш наред. Айде със здраве, щото аз немам нерви да си хабим тук с некви психясали типове.



Тема Re: нящо за идиотките от интернетянови [re: Aнгeлe]  
Автор yetti (минаващ)
Публикувано29.04.13 23:15



но бат Бойко е бил български цар в минал живот и то един от най-добрите ни царе.
---
е, нямаше нужда чак толкова буквално да ми доказваш, че си пълен имбецил...





Тема Re: нящо за идиотките от интернетянови [re: yetti]  
Автор ШokoЛaдa ()
Публикувано29.04.13 23:18



Е как човек да те вземе насериозно, за да има диалог с теб?
Имам чувството, че си 5"в" клас втория срок...
Бойко е човек, не БОГ, а човек...и нищо човешко не му е чуждо...
Докога ще се гледа кой какво говори, а не кой какво прави или направи...?



Тема Re: нящо за идиотките от интернетянови [re: Aнгeлe]  
Автор ШokoЛaдa ()
Публикувано29.04.13 23:19



...нещо май се е взел насериозно и иска да променя мнение, ама начина му е многооооо грешен....



Тема Re: нящо за идиотките от интернетянови [re: ШokoЛaдa]  
Автор Aнгeлe (флуиден)
Публикувано29.04.13 23:22





Надявам се повече българи да мислят като теб относно политиците ни. Иначе просто не ми се мисли какво ще стане след изборите.

А нашият герой тук, нека си говори, има нужда да изпуска парата. Ще му охлабваме кранчето от време на време и ще се прайм че ни боли от неприятните думи с коит о ни залива червената сган.



Тема Re: нящо за идиотките от интернетянови [re: yetti]  
Автор ya2011 (умна)
Публикувано29.04.13 23:24



Всичко това може и да е така, но в сравнение с:

1. Спрени еврофондове заради кражби (загуби за стотици милиони)
2. Батко и Братко в пътния фонд с далавери за стотици милиони
3. АЕЦ Белене - гьол за 1 милиард
4. Заменките - далавера за милиарди
5. Р.Овч., Р. Петков и срещите му с братя Галеви, който беше изгонен след огромен натиск от ЕС и САЩ и с който службите на тези страни отакзваха да работят.

Останалите няма да ги споменавам... ясно е че ГЕРБ и ББ не са идаелни, но са най-малкото зло. Затова ще гласувам за тях, както и доста от познатите ми.

science is about doubt

Редактирано от ya2011 на 29.04.13 23:26.



Тема Re: нящо за идиотките от интернетянови [re: ya2011]  
Автор Aнгeлe (флуиден)
Публикувано29.04.13 23:27



ето това е умна приказка! Благодаря ти че ще гласуваш за бат Бойко. Той е твърдо мой човек.





Тема момент!нови [re: ya2011]  
Автор yetti (минаващ)
Публикувано29.04.13 23:31



нали последните дойдоха на власт, щото обещаваха да не са като преднишните? и 4 години само за предните лаеха.

а се оказаха по-зле.

ти ако искаш гласувай за на ангел баба му на село, ама си некъде на путка си майна и едва ли много ти дреме, кво става тука. а междувременно чекиите на молкър пясък катъо ангел ще се правят на нещо повече от чекии на мокър пясък.



Тема Re: нящо за идиотките от интернетянови [re: Aнгeлe]  
Автор yetti (минаващ)
Публикувано29.04.13 23:32



браво, облечете се в бяло и ударете едно хорце около огън

след като ме фанете за...






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.